BezpiecznaCiaza112023

Katowice ktory szpital?

12 lata 6 miesiąc temu #202874 przez Qrystynka
Witam, niedlugo mam urodzic, i mam watpliwosci co do wyboru szpitala. Mysle o tym na Raciborskiej, oraz na Ligocie, klinika. Mysle, ze bedzie to porod naturalny, choc jeszcze chyba dzidzua lezy sobie, ale ma jeszcze czas:) ktory z tych dwoch szpitalu jest lepszy? Czy podczas porodu rodzinnego lekarz lub polozna jest czesto w tych szpitalach? Jak traltuja tam kobiety rodzace po raz 1? Jak to wyglada? Prosze o odpowiedzi:) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #203484 przez Manga
Dwa lata temu rodziłam w klinice na Ligocie.

Oceniam pozytywnie, choć nie mam porównania. Z położnymi jest tak, że wszystko pewnie zależy od konkretnej osoby, a więc zmiany na jaką się trafi. Dwie położne, na które ja trafiłam - były w porządku. Choć za często się nie pojawiały.
Co do porodu rodzinnego, ważne jest, że należy posiadać specjalny ubiór dla tatusia zakupiony w aptece (a w tym roku - wiem, bo moja siostra rodziła 3 miesiące te,u - był on trudno dostępny). Na Raciborskiej wystarczy by tata miał coś na zmianę (spodnie, koszulkę).

Opieka po porodzie - ok. Położne przyjazne i pomocne (jedne bardziej inne mniej).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #274219 przez darkdream89
Napiszę bo może się przydać... bardzo, bardzo serdecznie polecam szpital w katowicach-bogucicach, szpital bonifratrów. Super opieka lekarzy, położnych, bardzo dobra opieka pediatryczna-neonantologiczna. Naprawdę z całego serca. Jeśli chodzi o klinikę na ligocie to zależy do której się trafi bo są dwie na 3 i na 4 piętrze. Tej na 4 nie polecam, traktują kobiety na zasadzie "urodziła, to następna proszę!"...
A jeśli chodzi o raciborską to nie mam sprawdzonej chociaż mnie mama tam rodziła :D i żyjemy i ja i mama :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #277559 przez Agusiak
nie znam ulicy więc może o tym szpitalu już pisałyście ale podobno bardzo dobry jeśli chodzi o opiekę i specjalistów jest szpital kolejowy w Katowicach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311781 przez Angua
A ja jestem po porodzie już 8 miesięcy!!!I bardzo polecam szpital na Raciborskiej, warunki bardzo dobre jak na nasze szpitale i załoga lekarska wykwalifikowana, fakt ja akurat chodziłam do lekarza z tego szpitala, ale mój przypadek wcale nie był łatwy. Polecam, ale.... zawsze jest jakieś ale. Same zobaczycie!

09.06.2011r.-Mikołaj jest wśród nas!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl