BezpiecznaCiaza112023

Bochnia albo Brzesko

13 lata 10 miesiąc temu #21626 przez slonce112
Byłabym wdzięczna za opinie dziewczyn które rodziły w szpitalu w Bochni albo w Brzesku. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834022 przez Tequilly
No właśnie - co polecają mamy? Jakie były przezycia w którymś z tych szpitali.. ? Macie takie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836469 przez Sophie25
Ja rodziłam w Debicy ale słyszałam o szpitalach w Tarnowie i Brzesku i wiem ze szpital w Brzesku oa głownie oddział polozniczy cieszy sie dobra opinią ...
Maja tam o przytulne pomieszczenie, w którym oprócz łóżka dla matki i niemowlaka jest sporo pomocnych urządzeń. Oddział wyposażony jest bowiem w specjalne fotele do karmienia i nowoczesne przewijaki. To jednak nie wszystko. W każdym pokoju są też broszury zawierające informacje potrzebne matkom, zaraz po wyjściu ze szpitala a także kilka dni później.
Nowością jest też sala edukacyjna, z wygodnym zestawem wypoczynkowym i telewizorem, gdzie kobiety mogą poszerzyć swoją wiedzę na temat opieki nad noworodkiem.
Nie bez znaczenia jest również funkcjonujące przy lecznicy całodobowe pogotowie laktacyjne, którego personel ma najwyższe międzynarodowe certyfikaty, a także najwyższej klasy szkoła rodzenia. Wszystkie te udoskonalenia powodują, że na poród w tej lecznicy decyduje się coraz więcej osób. I nie są to tylko mieszkanki powiatu brzeskiego.

Sporo pacjentek przyjezdza rodzic spoza naszego terenu, z Bochni, Nowego Wiśnicza, Nowego Sącza czy Tarnowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841139 przez Tequilly
brzmi jak reklama szpitala w którym de fakto nie byłaś rodzącą Sophie:D co z tego ze jest tam tv i ulotki - liczy się opieka nad mamą i maleństwem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841295 przez Sophie25
Chciałam tylko pomoc bo znajoma tam rodziła i była bardzo zadowolona ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl