BezpiecznaCiaza112023

Głogów

13 lata 9 miesiąc temu #23346 przez Emme
Jest może jakaś mama, która rodziła w tym szpitalu? Lub słyszała opinie o nim?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23352 przez basik_twins
Nie wiem nic o Głogowie ale za to w Lubinie dzieciaki na porodówce jedno za drógim łapie gronkowca.
Siostra kolegi ma 4 miesiecznego bobaska i do teraz nie moga sie z tym uporac, nie wiem kurwa gdzie ta prokuratura jak jest potrzebna
Takze tam zostaje femina 1500zł za poród lub Legnica

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23372 przez kasia86
głogów to paskudztwo...i siostra i bratowa tam rodziły i mają nie miłe wspomnienia... jeśli masz możliwość to lepiej rodzić w nowej soli... mówi się że co osoba to opinia ale ja wolę jechać do nowej soli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23379 przez Emme
właśnie w tym rzecz, że ile osób tyle opinii. ostatnio u lekarza nasłuchałam się i o głogowie i o nowej soli więc już sama nie wiem. Za Głogowem przemawia fakt, że oprócz mnie i mojego Szymka nikt nie jest zmotoryzowany :(
wiem, że mam wybrać szpital dla siebie, ale zawsze to miło jak ktoś przyjdzie z odwiedzinami, bo tatuś pracujący całodobowo.
mam jeszcze sporo czasu, ale kiedyś trzeba będzie się zdecydować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23382 przez basik_twins
No w sumie to straszna lipa
jakbyście jeszcze byli zmotoryzowani a on na pstrykniecie to moglabys gdzies dalej rodzic
gorzej jak Ci wody odejda w godz szczytu a główna w Głogowie od ronda wygląa wtedy baaaardzo ciekawie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23391 przez Emme
tego faktu nawet nie wzięłam pod uwagę :)
może do tego czasu coś się w tej kwestii zmieni.
A w np nowej soli nie chciałabym leżeć "bezczynnie" i czekać na poród. niedawno koleżanka tam rodziła i pierwsze co usłyszała, to to czy w Głogowie nie ma szpitala? i tak leżała tydzień na obserwacji, później kazali jej wracać do domu, 2 tyg po terminie wróciła i dostała potrójna dawkę na wywołanie i .... wypuścili ją do domu! od razu pojechali do feminy, a tam nikt nie chciał w to uwierzyć, ze tyle km jechali i że nie urodziła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23652 przez kasia86
ja maam o tyle łatwiej że u mnie jest każdy zmotoryzowany..jak leżałam w nowej soli na podtrzymaniu to co dzień do mnie przyjeżdżali
też jest plusem że chodzę prywatnie do gina który tam pracuje i właśnie w tym szpitalu czuje się dobrze..wiem że on o mnie zadba

jest właśnie to ryzyko że nowa sól nie jest wcale tak bliziutko...ale ja na dzień dzisiejszy myślę że będę właśnie tam rodzić a co przyniesie czas to zobaczymy...mam nadzieję że nie będzie jakiś komplikacji i spokojnie sobie tam dojadę:)

a właśnie o feminie słyszałam wiele nieciekawych rzeczy..kiedyś było tam genialnie a teraz beznadziejnie (ale co osoba to opinia) że podobno już lepiej rodzić w głogowie jak w feminie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl