BezpiecznaCiaza112023

JAKI SZPITAL?? PRYWATNY CZY PANSTWOWY??

13 lata 5 miesiąc temu #38264 przez 1990martusia
NO KOCHANE MAMUŚKI I PRZYSZŁE MAMUŚKI...WYPOWIADAJCIE SIĘ KTÓRA Z WAS RODZIALA W PRYWATNYM A KTÓRA W PAŃSTWOWYM...Przyznam ze słyszałam iż państwowe szpitale nie cieszą się dobrymi opiniami-dlatego właśnie rozważam poród w prywatnym,aczkolwiek co sie z tym wiąże dużo większe pieniążki,z tego co czytałam ceny wahają sie od8-10 tys...
Jakie jest wasze zdanie.
Pozdrawiam Ciepło:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38271 przez martela89
Ja rodziłam w szpitalu państwowym,chociaż stać mnie na prywatny ale to wywalanie niepotrzebne pieniędzy. Miałam bardzo przyjemny poród o ile można tak to określić :lol: i super opiekę. Rodziłam z mężem,cały czas był przy mnie. Po porodzie od razu dostałam córeczkę na ręce,dostałam jedno osobową salę,pielęgniarki były bardzo miłe i na pierwszą noc wzięły mi małą do siebie żebym odpoczęła bo rodziłam 14 godzin. Urodziłam w sobotę,a w poniedziałek byłam już w domu. Ja sobie swój szpital chwalę choć wiem,że nie każdy ma takie zdanie jak ja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38273 przez Mirella
Ja słyszałam że w prywatnych placówkach jest tak, że jak ok to ok, a jak komplikacje to odsyłają do państwowego.... Ja byłam w państwowym, było normalnie, jak to w szpitalu. Dwadzieścia porodów dziennie, czyli fabryka.... Ale drugi raz też tam pójdę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38276 przez ilona
Ja również uważam, że prywatne szpital to strata kasy.

fakt polskie szpitale szare, smutne... :laugh:

Ale zmienia się dużo i naprawdę nie jest źle.
Praktycznie w każdym szpitalu masz na porodówce drabinki, piłki, worki sako, taborety i inne pierdoły. Czyli to samo co w prywatnym.
Jedyne co mam do zarzucenia to menu....... to pozostawia wiele do życzenia.
Z tym też można sobie poradzić, bo przecież mąż może przynieść pyszny domowy obiadek :)
Opieka jest o niebo lepsza niż 20 lat temu, bynajmniej u mnie :)

No i masz tą możliwość, że możesz odwiedzić szpital i zdecydować czy odpowiadają Ci warunki.
Jeśli nie w Twoim mieście to może w innym? A z zaoszczędzoną kasą (sporą) możesz szaleć na innej płaszczyźnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38279 przez martela89
Fakt menu nie ciekawe ale mi przynosił obiady mąż,w szpitalu nic nie jadłam od nich :)
A u nas w szpitalu na oddziale noworodkowym wcale nie jest tak smutno,wszystko jest odnowione i przyjemne kolory są na ścianach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38327 przez MoNiaaa
ja rowniez rodzilam w panstwowym szpitalu i choc sie obawialam bo slyszalam rozne opinie na temat mojego szpitala jestem bardzo zadowolona. przy porodzie bardzo mile polozne i po rowniez nie narzekam na opieke.ja lezalam jakies 4 dni przed porodem w szpitalu wiec przelezalam kilka zmian pielegniarek i wszystko jak najbardziej OK.jednak porod w prywatnym szpitalu to dosc spory wydatek ktory raczej wolalabym przeznaczyc na malenstwo :) a te kilka dni jest sie w stanie wytrzymac nawet jak lozko bardziej skrzypi czy sciany nie sa kolorowe :) najwazniejsze zeby malenstwo zdrowe bylo i szybciutko worcic do domku :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38346 przez natmur11
uwazam ze prywatne szpitale to masowka i tyle. nie licza na jakosc tylko ilosc. moja siostra w takim rodzila. po cesarce nie widziala lekarza caly dzien bo nie mial czasu. nawet zszywac ja konczyl inny lekarz bo tamten sie spieszyl na inny porod. w panstwowych tego nie ma raczej chyba ze zwyczajnie brakuje personelu. kazdy robi co musi z usmiechem czy bez ale do konca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38390 przez jedynaczka
a ja ostatnio mówiłam, ze jak będe miała po raz drugi rodzić, to chciałabymw prywatnym szpitalu, choćbym miała przez całą ciąże składać na to pieniądze :)
ale czytając Wasze posty... zaczynam mieć wątpliwości co do tego pomysłu :P

ja rodziłam w małym szpitalu, mój poród był jedyny na cały dzień :D
więc wszyscy latali wokół mnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl