BezpiecznaCiaza112023

gdańsk- Kliniczna czy zaspa

12 lata 9 miesiąc temu #150116 przez różyczka
Divette no własnie lekarze uważają najwidoczniej, ze nie jest to zagrożenie, bo każdy lekarz twierdzi, ze kolejny poród przy takim ułozeniu to nie jest wskazanie do cc :unsure: przy pierwszym tak, przy drugim i kolejnym już nie hmmm...

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #150443 przez angellika1
no widzisz jak mój Nikoś się nie odwracał to ginka powiedziała że w żadnym wypadku Wojewódzki! Tylko Kliniczna lub Zaspa!!!! Tam ponoć robią w takich przypadkach CC a jaki był twój pierwszy poród CC czy SN ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #150472 przez różyczka
No własnie gadałam na Klinicznej i nie zrobią mi tam cc. Pierwszy mój poród SN to była 30-godz. masakra :(

O dopiero co zobaczyłam, ze odpowiedziałas mi na Lipcówkach :) bo szukałam odp. u Was na Sierpniówkach ale tam nadrobić stronki to uuuu dużo trzeba czasu poświęcić :laugh:

Czyli jednak Kliniczną wybraliście...boże jak ja zaczynam sie denerwować co to bedzie :unsure: w 37 tyg. dzidziolek naprawde ma mało miejsca na obrócenie się :(

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #150487 przez angellika1
ginka mi powiedziała ze dziedzi nawet w 38 tc potrafią sie przewrócić a ja ćwiczyłam mojedziecko.magdaityle.pl/index.php?opti...=36:porady&Itemid=66 lub tutaj ciazaporod.pl/porod_porod_przygotowania_artykul,3872.html
Cwiczyłam i Nikoś się obrócił

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #150490 przez różyczka
Jestem zaszokowana tym co napisałaś o Wojewódzkim, ze tam nawet pierworódce nie zrobia cc przy ułozeniu pośladkowym :cheer: bo statystyki :unsure: :ohmy: o co chodzi w ogóle??
Czy oni pretenduja do miana największej rzeźni w Gdańsku? - poród bez znieczulenia, sn za wszelką cenę...

Kurcze w jednym z tych artykułów co podałas każa leżec na plecach z poduszkami pod biodrami, w drugim bezwzględnie to odradzają :huh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #150499 przez angellika1
"natura jest najważniejsza" ja się przeraziłam tym że zwlekają z CC do ostatnich chwil, tydzień temu rodziła tam znajoma męczyła sie 12h i w końcu zrobili jej CC chociaz mogli dużo wcześniej. Zresztą możesz sobie wejść na rodzić po ludzku i zobaczysz ile procentowo maja CC i o ile to jest mniej od innych szpitali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #151455 przez divette
w wojewódzkim nie chcą ropbi c cc z prostego powodu- nie mają na etacie anesteziologa. dl;atego nie decydowałam sie na ten szpital. porzecież niewiadomo co się stanie, a tak na porodówce czekają na anesteziologa. gdybym tam ntrafiła robili by mi łyżeczkowanie na żywca a nioe pod ogólnym znieczuleniem,....

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl