BezpiecznaCiaza112023

Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #40341 przez _aga86_
Ja wczesniej pralam w proszku Fairy i tym samym plynie (w UK specjalne dla dzieci), ale od jakiegos czasu zmienilam proszek na Persil Non BIO. Piore srednio co 2 dni i prasuje wszystkie rzeczy malej. A jezeli chodzi o plyn uzywam Lenora.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42588 przez alutka1011
Ja za niedługo chcę przejść na zwykły proszek i mam pytanie jakich używacie płynów do płukania czy specjalnych dla dzieci czy normalnych typu lenor czy silan?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #42620 przez Millerna
Ja ubóstwiam Dzidziusia. Szalenie podoba mi się zapach, a przy tym nieźle pierze (teraz to się liczy jak ubranka w marchewkowej zupce są) :laugh: i nie jest drogi.

Chyba swoje ubrania też zacznę prać w Dzidziusiu :laugh:

Ale przyznam, że za nic mi się nie chce prasować... Chyba, że rzeczywiście muszę :P
Ale nie mam pralki automatycznej, tylko pół automat, tak że muszę płukać ręcznie a potem myk do wirówki. Czy to mnie choć troszeczkę usprawiedliwia? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42627 przez natmur11
ja ostatnio pierwszy raz kupilam dzidziusia i jestem nim zachwycona, wczesniej pralam w loveli ale nie dopierala. no zaachwycil mnie dzidzius:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42630 przez Millerna
Ja też pierwszy raz kupiłam Lovele, ale nie spodobał mi się zapach, a Dzidziuś się jest supeer.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42632 przez alutka1011
Ja od początku kupuje dzidziusia bo słyszałam o nim dużo dobrego i jest tani :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42634 przez Madzia89862
ja uzywam niemieckiego vizira i plucze w softlanie i sobie chwale.a wsumie dlugo nie pralam w specjalnych dla dzieci nie pamietam ale juz ok 4 miesiaca pralam w normalnych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42645 przez Manga
Używałam Loveli - jedno jest pewne - nie uczulała, ale z dopieraniem bywało różnie.
Natomiast po skończeniu drugiego dużego opakowania, zaczęłam prać ciuszki już w "dorosłym" - niemieckim Persilu (żel) i robię tak do dziś. Jest idealny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42646 przez sylwus136
ja od wczoraj piorę w "dorosłym" proszku REX :D
łanie sie dopiera,pozniej wszystko prasuje ( nie lubie pogniecionych rzeczy)
i jest super :) a do tego uzywam płynu z biedronki który bardzo ładnie pachnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42674 przez Marysia27
A ja podpiszę się pod pozytywnymi opiniami o proszku Dzidziuś- używam i jestem bardzo zadowolona, choć moja koleżanka narzeka, że odkąd jej mała próbuje dań ze słoiczków, proszek nie dopiera wszystkiego. Ja prasuję wszystkie rzezy małego, przez 1wszy miesiąc prasowałam z dwóch stron, a teraz tylko z lewej, bo jestem z Małym przez większość czasu sama, a jak wraca mąż z pracy to wolę pobyć z moimi mężczyznami niż stać nad dechą do prasowania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42722 przez Martynka__89
My używamy proszku i płynu z Loveli, a teraz dostaliśmy niemiecki płyn dla dzieci (nie pamiętam nazwy) jestem z niego bardzo zadowalona :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42739 przez makaja
Ja polecam wszystkim mamusiom proszki przede wszystkim bez fosforanów i innych detergentów... ( np.Amway'owskie) poleciła mi znajoma ( mamusia) zebym sobie wypróbowała i rzeczywiście te proszki są niesmowite....i wcale nie są mega drogie bo używa się ich dosłownie kapkę bo to koncentraty... osobiście polecam, nie mam jeszcze dzidzi ale ubranka już poprałałam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43080 przez paulinkaaa2202
ja ciuszki biorę w proszku Lovela i w płynie do płukania JELP. Płyn Lovela nie podchodził mi ciuszki były takie dziwne. A prasuję do tej pory zobaczymy kiedy mi się znudzi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52267 przez alutka1011
A ja mam pytanie otóż do kiedy należy prać nowe ciuszki :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52272 przez _aga86_
Alutka wydaje mi sie, ze to kwestia Twojego nastawienia. Nie ma jakiejs wytyczonej normy. Ja nadal piore , choc przyznam, ze juz pare razy zalozylam Julce cos nowego bez prania, ale zawsze wyprasowane (to niweluje bakterie). Ale wole prac- przynajmniej ladnie pachnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl