BezpiecznaCiaza112023

nocne pobudki

13 lata 6 miesiąc temu #35263 przez natmur11
hej mamusie znow mam male pytanko dotyczace snu Klaudi, nie wiem co sie dzieje i dlaczego moja Niunia robi od jakiegos miesiaca sobie przerwy w snie, dzis wstala po 2 w nocy i nie spala do 5 w koncu stwierdzilam ze moze pampers jest pelen wiec jej zmienilam ale jak tylko zapalilam lampke to moja dziecina dostala takiego ataku radosci i smiechu ze nie wytrzymalam i zaczelam sie smiac z nia, nie wiem czemu ona robi sobie takie pobudki i jak je zwalczyc glodna nie jest, owszem zje troche a potem gaworzy bawi sie raczkami, posciela i mnie zaczepia. w koncu wykonczona polozylam ja do lozeczka i padlam a ona chyba nie dlugo po mnie. wstala o 9.30 i teraz znow zmeczona poszla spac. moze powinnam klasc ja pozniej bo o 8 kapie ja i dostaje cyca i idzie spac po 9. wczesniej spala mi do 6 rano bez pobudek na jedzenie, zreszta jakby wstala tylko na jedzenie to oki ale ona poprostu wybudza sie na 2-3 godz na dluzsza mete to jest meczace, robie kurs na prawno jazdy i ostatnio jechalam na miasto po 4 godz snu bo o 3 Niunia wstala i polozyla sie spac chwile przed tym jak musialam wyjsc z domu, i tak jest codziennie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35265 przez Madzia89862
natmur nie chce cie martwic ale moj smyk tez tak mial jak twoja corcia i tak jest do teraz czasem potrafi sie obudzic o 3 w nocy by sie bawic z nim i nie mam na to rady.ja przywyklam do tego i jakos mi to nie przeszkadza a dodam ze czesto sypiam tylko po 3-4 godz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35292 przez _aga86_
Natmur a jak Klaudia spi w dzien?? 20 sta to raczej dobra h do polozenia dziecka spac. Moze sprobuj w ciagu dnia ja troche wymeczyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35305 przez natmur11
lacznie moze spi ze 2 godz czasem nawet mniej,ale zawsze tak spala i nie miala ochoty na nocne zabawy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35310 przez sloneczko
my tez mamy problemy ze snem, kolki sie pojawily tylko w nocy, jak juz mala przestanie plakac a placze co noc od 12 do 3 to wlasnie tak zaczyna sie smiac, gadac ze nieda sie spac, no i wiadome jak sie ktos nie zajmie to z nudow placze... dzis od 4 do 5 to my z meze sie wrecz z nia smialismy bo taka wesola byla jak nigdy w nocy.

ja mysle ze u nas to kolka plus zabki bo innego wyjscia niewidze.

ja maja klade o 21.

a jak bys Klaudie pozniej kladla spac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35318 przez Mirella
Natmur, no widocznie Klaudie tak mają.... Moja rok temu chodziła spać o piątej rano, i nie to ze się budziła, tylko nie spała do tej pory

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35320 przez sloneczko
heh to dziewczyne teraz przestraszylas Mirella.

p.s zanim nadamy imie powinno sie ich znaczenie znac, wiec kto ma jeszcze Kluadie na forum? (zarcik)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35321 przez Mirella
Słoneczko rok temu to i tak bylo łatwo bo leżała w łóżeczku, teraz chodzi po domu do drugiej w nocy, potem jest zatrzymywana w łóżeczku siła, bo inaczej tez by pewnie o piątej poszła spać ;)

Niezależnie od tego jest suuuper dzieckiem, a widziałam w galerii Klaudię natmur i też jest suuuper, także kto jeszcze chce mieć Klaudię rączka do góry :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35326 przez sloneczko
niepomyslcie sobie ze ja to zlosliwie wczesniej napisalm, znam dwie klaudie, jedna to normalnie niewiadomo co powie wszystko jest smieszne.

a imie Klaudia jest ladne imie i zadko spotykanym!
urode tez maja sliczna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35334 przez Mirella
Słoneczko, jaka złośliwość? do głowy by mi nie przyszło :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #35336 przez raczek10
Tak tak Klaudie tak mają ,nawet jak są już duze to wstają w nocy by posiedzieć na necie :lol:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35399 przez Moniq
jak Dominika miała 6 może 7 miesięcy to miała tak, że budziła się ok 2 w nocy i chciała się bawić, darła się dopóki nie zapaliliśmy światła a wtedy radość na całego. ale wyszliśmy z założenia że noc nie jest czasem do zabawy, przez tydzień wstawała o 2, krzyczała, gadała, śmiała się, wkurzała się że nie chcemy się z nią bawić a po tygodniu się poddała. mamy znajomego, który ma 5 dzieci i mówi że z każdym było to samo;

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35658 przez natmur11
to mnie pocieszylyscie;] na szczescie ostatnie dwie noce przespala ladnie raz wstala tylko na cyca i poszla spac. A klaudie rzeczywiscie to wyjatkowe dziewczynki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl