BezpiecznaCiaza112023

buciki dla dziecka

13 lata 2 miesiąc temu #66409 przez sloneczko
link sie nie otwierza.

aha bo moze nie zrozumiale napisalm, laura w domu chodzi w skapretkach, a do wozka czy jak gdzies idziemy ma te buciki, nie w domu.

a jaka nozke ma Klaudia?

moja ma 11cm, czyli 18.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66557 przez natmur11
klaudia ma 10,5 cm wiec buciki na 11 cm. ale rozne firmy maja rozne rozmiary roznych butow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66561 przez Manga
natmur11 napisał:

manga a co to za firma i gdzie mozna dostac buciki bo w necie szukalam i nie znalazlam


Nie znalazłaś, bo źle wpisałam nazwę. Zajrzyj na tę stronkę www.elefanten.de

A poza tym najlepiej w domku śmigać na bosakach (w skarpetkach z abesem), zresztą firma elefanten ma też świetne skarpetki - może nie należą do najtańszych, ale są warte swojej ceny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80756 przez natmur11
co mozecie powiedziec o bucikach firmy kornecki dla dzieciaczka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88973 przez alutka1011
Chciałabym kupić Mai jakies buciki po domku na allegro znalazłam takie allegro.pl/papcie-domowe-dzieciece-rozne...hit-i1512137055.html co myślicie bo cena jest korzystna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89023 przez natmur11
ja mam podobne kapciuszki ale u klaudii sie nie sprawdzily na sam widok uciekala na drugi koniec pokoju. wydaje mi sie ze sa dobre dla dziecka ktore juz dobrze chodzi samodzielnie a nie do nauki chodzenia bo sa cale za sztywne. klaudii sie dobrze chodzilo w podobnych do tych, mialy antyposlizgowa miekka podeszwe zaczarowana-kraina-angelii.blogspot.com/...i-kids-slippers.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89025 przez alutka1011
Maja narazie nie chodzi tylko wstaje przy mebelkach to kupić narazie takie "miękkie"? A "twarde"jak już będzie chodzić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89039 przez natmur11
wiesz co ogolnie nie polecaja zakladac butow dziecku ktore uczy sie chodzic bo wtedy miesnie nog nie ksztaltuja sie tak jak powinny, ja zakladalam malej miekkie kapciuszki albo grubsze skarpety jak bylo chlodno ewentualnie sloneczko pokazywala takie adidaski z miekka podeszwa to cos podobnego jej zakladalam. teraz dopiero chce jej kupic pierwsze buciki dorosle ale to z racji tego ze nie chce w wozku czasem jezdzic i chce isc sama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89054 przez Emme
nie wiem czy mam dobre podejście czy złe, ale jestem zwolenniczką chodzenia bez kapci, tylko w skarpetkach, bądź takich skarpetkowych. sama też nie noszę. co o tym myślicie? może dzieci powinny mieć kapcie (oczywiście nie 4 m-czne)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89059 przez martela89
natmur11 napisał:

wiesz co ogolnie nie polecaja zakladac butow dziecku ktore uczy sie chodzic bo wtedy miesnie nog nie ksztaltuja sie tak jak powinny, ja zakladalam malej miekkie kapciuszki albo grubsze skarpety jak bylo chlodno ewentualnie sloneczko pokazywala takie adidaski z miekka podeszwa to cos podobnego jej zakladalam. teraz dopiero chce jej kupic pierwsze buciki dorosle ale to z racji tego ze nie chce w wozku czasem jezdzic i chce isc sama


Vanessa ma takie podgumowane skarpety :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89065 przez alutka1011
To narazie tylko wyjściowe kupie usztywniane a tak to będzie chodzić w skarpeciołkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89251 przez jedynaczka
ja jak najbardziej polecam skarpetki tzw antypoślizgowe, eM ma takie ze skórzaną podeszwą - one są dostępne między innymi w rossmanie- sa na prawde super.
I tak macie racje dziewczyny, dziecko zaczynające chodzić to najlepiej na boso albo w skarpetkach - buty jedynie na spacer!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226097 przez kotek23
Moja córka zaczęła chodzić w wieku 10,5 miesiąca.
W domu zakładałam jej skarpetki, rajstopki antypoślizgowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl