BezpiecznaCiaza112023

Mamy sierpień 2012 z woj. warmińsko-mazurskiego

12 lata 2 miesiąc temu #310423 przez masuska
Już pisze:)

Dziękuję za przyjęcie:)

Mój synuś jest bardzo pogodnym i spokojnym dzieciem:) W porównaniu z Lipcowymi dzieciaczkami 2011 jest średniakiem, nie wyróżnia się za bardzo niczym, tylko tym że jest mój:)

Elwerka, Judi, Kamyczka ja na początku chciałam córę, ale tak w trakcie zaczęłam myśleć że fajnie by było mieć chłopca, no i przeczucie mnie nie myliło:), rok temu jeszcze nie znałam płci, chyba dopiero w marcu czy w kwietniu się dowiedzieliśmy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310543 przez judi24
cieszę się że synus rośnie zdrowo :) zazdroszczę ci bo też już bym chciala miec maluszka przy sobie, a ten czas strasznie mi sie dłuży :(
Ja może jutro poznam płec, zobaczymy, zresztą nie ważne, ważne żeby było zdrowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312732 przez Ingrid29
Witam.

Ja też z Olsztyna.
Mam termin na 26 maja 2012, więc jeszcze 3 miesiące i synuś będzie z nami. Rozrabia w brzuszku, że hej. To moja pierwsza ciąża, więc chętie zaglądam na różne fora dla mam.

Pozdrawiam i gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312757 przez judi24
Witaj Ingrid :) Gratuluje Maluszka, fajnie jeszcze 3 miesiace i ujrzysz szkrabka, ja to musze poczekac heszcze 6miesiecy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312775 przez Kamyczka
Ingrid29 napisał:

Witam.

Ja też z Olsztyna.
Mam termin na 26 maja 2012, więc jeszcze 3 miesiące i synuś będzie z nami. Rozrabia w brzuszku, że hej. To moja pierwsza ciąża, więc chętie zaglądam na różne fora dla mam.

Pozdrawiam i gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom :)


Witaj Ingrid29)))) Fajnie jest już pewnie czuć ruchy, ja na nie czekam z utęsknieniem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312842 przez Ingrid29
Super jest czuć maluszka, czasami tak kopie, że mi się cały brzuch rusza :lol:

Nie martwicie się dziewczyny, czas szybko leci. Ja tak niedawno byłam na początku ciąży, a tu już 26 tydzień-i zaczyna się martwienie porodem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312906 przez Kamyczka
Ingrid29 napisał:

Super jest czuć maluszka, czasami tak kopie, że mi się cały brzuch rusza :lol:

Nie martwicie się dziewczyny, czas szybko leci. Ja tak niedawno byłam na początku ciąży, a tu już 26 tydzień-i zaczyna się martwienie porodem.


Ingrid,a jak brzuszek?Spory już jest?Ćwiczysz coś,aby zachować formę po porodzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312968 przez Ingrid29
Kamyczka brzuch ni duży ni mały- taki w sam raz, jak na koniec 6 miesiąca :lol:
Jestem na zwolnieniu lekarskim od 2 tygodni i tak już do końca. Nie ćwiczę, bo wcześniej też nie ćwiczyłam za bardzo. Chodzę na spacery. Smaruje się balsamem na rozstępy do brzucha i do piersi Perfecta Mama od 4 miesiąca ciąży- i na razie skóra w porządku, nie mam rozstępów i celulitu (odpukać w niemalowane).

Do tej pory +4kg na wadze i pilnuje się,żeby nie przytyć za bardzo (max. pozwalam sobie na 10 kg przytycia od początku do końca ciąży-ginekolog powiedziała, że max. można przytyć 12,5kg, żeby w ciągu 3-4 miesięcy po porodzie wrócić do formy.).

A Ty ćwiczysz?

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313001 przez Kamyczka
Ingrid29 napisał:

Kamyczka brzuch ni duży ni mały- taki w sam raz, jak na koniec 6 miesiąca :lol:
Jestem na zwolnieniu lekarskim od 2 tygodni i tak już do końca. Nie ćwiczę, bo wcześniej też nie ćwiczyłam za bardzo. Chodzę na spacery. Smaruje się balsamem na rozstępy do brzucha i do piersi Perfecta Mama od 4 miesiąca ciąży- i na razie skóra w porządku, nie mam rozstępów i celulitu (odpukać w niemalowane).

Do tej pory +4kg na wadze i pilnuje się,żeby nie przytyć za bardzo (max. pozwalam sobie na 10 kg przytycia od początku do końca ciąży-ginekolog powiedziała, że max. można przytyć 12,5kg, żeby w ciągu 3-4 miesięcy po porodzie wrócić do formy.).

A Ty ćwiczysz?

Pozdrawiam


Ingrid,tak trochę się staram-na razie mam +1kg, ale to nawet nie połowa ciąży.Ja się smaruję balsamem i kremem Palmers, fajnie się wchłania) Chodzisz do gin kobiety?Prywatnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313009 przez Ingrid29
Kamyczka chodzę prywatnie do doktor Beaty Romaszko i jestem bardzo zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313017 przez Kamyczka
Ingrid29 napisał:

Kamyczka chodzę prywatnie do doktor Beaty Romaszko i jestem bardzo zadowolona.

Ingrid, a w którym tyg dowiedziałaś się o płci dziecka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313053 przez Ingrid29
W 20 tygodniu na połówkowym usg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313561 przez judi24
Witajcie :)

W piątek byłam na USG bo zmieniłam lekarza i ejstem zadowolona - będę miała SYNKA :p
Dzisiaj miałam genetyczne i wsyztsko ejst ok, też miałam USG i dostałam płytkę :) Potwierdziło się że Ksawery w brzuszku fika :)

A jak tam u Was, mi już mdłości i wymioty przeszły ale terraz jestem głodna heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313575 przez Kamyczka
judi24 napisał:

Witajcie :)

W piątek byłam na USG bo zmieniłam lekarza i ejstem zadowolona - będę miała SYNKA :p
Dzisiaj miałam genetyczne i wsyztsko ejst ok, też miałam USG i dostałam płytkę :) Potwierdziło się że Ksawery w brzuszku fika :)

A jak tam u Was, mi już mdłości i wymioty przeszły ale terraz jestem głodna heh


Judi, gratuluję synusia, widzę-imię już wybrane) Ja nadal nie znam płci( I jak nowy lekarz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313598 przez judi24
Chodze teraz do Szarejki, jest rewelacyjny, żałuję że od początku do niego nie chodzę, poświęca mi tyle czasu ile potrzebuje, odpowiada mi na każde pytanie, dodatkowo sam mi opowiada o ciązy, na USG dokładnie po dziesięć razy pokazuję mi stópki, brzuszek, główke itd jestem zadowolona, czuje się zaopiekowana i przede wszystkim bezpiecznie. Sposób jego bycia pozwala na wyluzowaną atmosferę w gabinecie co też ułatwia kominikację między nami, jestem zadowolona :):)

Imie było już wybrane przed ciążą, ale jeszcze są debaty między Ksawery a Dorian, ale oba mi się podobają więc i tak postawiłam na swoim heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl