BezpiecznaCiaza112023

Jaki krem regenerująco-modelujący po porodzie??

11 lata 2 miesiąc temu #558311 przez __Ola
Witam!

Chcę zadbać już teraz o swoją kosmetyczkę poporodową ;)
Zastanawiam się jaki krem ujędrniająco-modelujący sprawdziłby się po porodzie? zaznaczę, że nie jestem leniem i nie szukam kremu cud (że skóra sama się wciągnie). Stawiam pierwsze co to na ćwiczenia, a dodatkowo na stosowanie takiego kremu/balsamu/żelu ect.

Doświadczone Kobietki doradźcie coś! :) nie zawsze to co drogie jest fantastyczne i to co tanie kiepskie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581328 przez franklin
podobno kosmetyki modelujące z firmy Elancyl są dobre, mają krem na rozstępy i jakieś inne modelujące specyfiki, możesz je dostać w aptece, ale do najtańszych na pewno nie należą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723245 przez molka
Ja miałam problemy z cellulitem i dobre właściwości ujędrniające miał Celluline - myślę, że na zwiotczałą po porodzie skórę też powinien dobrze zadziałać. W razie czego - ostatnio kupiłam taniej na gruper.pl/x.php/1,46780/Produkty-ww.cell...nki-tluszczowej.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723580 przez ania88d
Moja siostra przez całą ciążę używała masła kakaowego na rozstępy, po ciąży kontynuowała i szczerze rozstępy zostały, ale prawie niewidoczne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #907738 przez AniaF
Niestety, ale wydaje mi się, że kremy tak naprawdę mało co dadzą jeżeli chodzi o ujędrnienie ciała po porodzie. Wymodelować mógłby je chyba tylko taki zabieg jak liposukcja . Liposukcja jest wbrew pozorom całkiem bezpieczna i mało inwazyjna, bo w znaczny sposób ogranicza uszkodzenie naczyń oraz nerwów - szczególnie ta wykonywana nowoczesną metodą polegającą na rozbijaniu tłuszczu strumieniem wodnym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911173 przez midnight79
Ja też używałam masła kakaowego, ale trochę rozstępów mi zostało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975783 przez Lusek
W rossmanie jest taka linia kosmetyków z Bielendy czy jakoś tak takie różowe tubki. Są kremy i oliwki w trakcie ciąży oraz po ciąży. Używam teraz i jestem zadowolona jak narazie.
Moja szwagierka używała i mówiła że całkiem dobre są. Ale trzeba smarować do 3 miesięcy po ciąży. :cheer:

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988966 przez Malwi22
A o zrobic ze sflaczałym brzuchem? Próbowałam wszystkiego! Od lipca idę na siłownię, mam nadzieję, że z pomocą trenera uda mi się powrócić do starej sylwetki, a może nawet coś poprawić

biopsja mammotomiczna uratowała mi życie. Badaj się regularnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005580 przez Nadya
Z doświadczenia wiem, że niestety nie ma żadnych cud kremów, które mogły by pomóc. Skóra sama się musi wchłonąć, a kiedy już ciało kobiety będzie w takim stadium, że można ćwiczyć to polecam ćwiczenia. Są najlepszym lekarstwem na zwisającą skórę, na modelowanie i ujędrnienie również. Ja już dawno przestałam wierzyć w takie cuda, jak kremy. One może tylko trochę wspomagają redukcję, ale po ich odstawieniu wszystkie bolączki znowu wracają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014850 przez tessa
Moja koleżanka przez całą ciążę używała dobrych kremów, jest kilka miesięcy po porodzie i wygląda naprawdę świetnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021296 przez junonka
Można też wypróbować suplementy diety THALGO - beautyandbio.pl/suplementy-diety-thalgo/ - warto je połączyć z zabiegami THALGO na ciało. Podobno rewelacyjnie sprawdzają się po ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032561 przez bebej12
Osobiście nie wierzę w właściwości i działanie jeśli korzystamy TYLKO w kremów. Natomiast przy zdrowym odżywianiu i regularnych ćwiczeniach może to nam w jakiś sposób pomóc ;)

Kiedy już zmokłeś, nie boisz się deszczu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040003 przez Domii1983
A te kremy z Thalgo chyba są bardzo drogie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl