BezpiecznaCiaza112023

Depresja poporodowa?

6 lata 5 miesiąc temu #1066177 przez wyjur
Jak sobie z tym poradzić? Moja córka ma miesiąc a ja wariuje. Głównie dlatego, że ona ciągle płacze a ja mam wrażenie, że nie umiem jej uspokoić. Dodatkowo moja teściowa ciągle mi mówi, że jestem złą matką. Wcześniej dużo pracowałam i byłam poza domem, teraz mam wrażenie, że się duszę. Czuje, że nie dam rady tak dalej. I chciałabym udać się do psychologa, ale nie chcę zostawiać małej. Myślałam o skorzystaniu z wizyty w trybie online, wiem że poradnia http://psychoterapiacotam.pl daje taką możliwość. Czy to dobre rozwiązanie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066215 przez wiola438
Może spróbuj na początek psychoterapii online psychomedic.online/ ? Mają tam bardzo dobrych specjalistów z którymi będziesz mogła porozmawiać o swoim problemie. W domu łatwiej się przełamać i otworzyć. Jeśli będziesz gotowa, potem możesz wybrać się na spotkanie twarzą w twarz z psychologiem ale od czegoś trzeba zacząć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066499 przez iwonka385
Szukaj pomocy wszędzie gdzie to możliwe, nie poddawaj się temu, a za jakiś czas może wszystko się ułoży!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu #1068380 przez zuzka
Depresja poporodowa jest częsta, na ogół szybko mija, ale nie zawsze, w takiej sytuacji pozostaje wizyta u psychologa. Przez internet łatwo znaleźć specjalistów w okolicy, w Łodzi na psychomedic.pl/psycholog-lodz/ można zapisać się do kilku dobrych z PsychoMedic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl