BezpiecznaCiaza112023

Baseny dla dzieci

1 rok 5 dni temu #1080104 przez Lilisad
Cześć wszystkim! Powiedz mi, jak wybrać odpowiedni basen dla dziecka? Nadchodzi lato i chcę dać mojemu synowi basen.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 5 dni temu #1080106 przez Olga26
Dzięki pojawieniu się dmuchanych basenów, dziś każda rodzina może sobie pozwolić na niedrogi i funkcjonalny dmuchany basen letni. Dmuchany basen będzie dobrą alternatywą dla rzeki czy jeziora. We własnym sztucznym stawie możesz samodzielnie kontrolować czystość wody i otoczenia, regulować temperaturę i w komfortowych warunkach nadzorować dzieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 5 dni temu #1080107 przez Hirison
Baseny dla dzieci mają określone ograniczenia wiekowe, dlatego przed zakupem produktu należy zwrócić uwagę nie tylko na jasny obraz, ale także na parametry wskazane na opakowaniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 5 dni temu - 1 rok 5 dni temu #1080108 przez Jilos
Jeśli wybierzesz basen dla dzieci, powinien on być mały i dostosowany do wieku. W małym basenie woda szybciej się nagrzewa, łatwiej jest umyć i zmienić wodę. W basenach dla dzieci zaleca się codzienną wymianę wody. Możesz wybrać baasein dla dziecka na stronie aquamonkey.pl/baseny/przeznaczenie-basenu/dla-dzieci.html . Czasami do basenu dziecięcego dołączana jest podkładka pod dno, która chroni przed ostrymi kamieniami i gałązkami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl