BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu #113411 przez MagdaM
Hellol
Wpadam na szybko i ide spac. Od 6 moj maz i tesc kuli sciany i wyciagali okna :huh: :silly: Ale jakos mam dobry humor wiec sie smieje z tego :silly:

Ja to Waszych mezow przebije :lol: Moja ma 186cm i wazy 100 kg. Ale nie jakis tluscioszek hihi :silly:

Ciociu Lacri i Mala_czarna dziekujemy bardzo!! :blush: :lol: Mala pokazuj swoj :lol:

Lacrijka - to teraz tak. Uwazaj na siebie, bawcie sie dobrze, opalajcie, przywiezcie slonko, i najwazniejsze FASOLE egipska :lol: :lol:

Milego :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #113463 przez mala_czarna
Cześć dziewczyny! Wstałam dzisiaj pare minut przed 10 :cheer: aż sama się zdziwiłam.

Lacrijka kochana zycze udanej zabawy, pieknej pogody, aby fasolka zakiełkowala, no i by widoki były piękne.. :blush: (ratownicy hihi). Jeśli mogę o cos prosić? To podeślij mi trochę słońca i pięknej egipskiej opalenizny, bo ja taka blada i jak narazie chyba sie to nie zmieni...:)
A i jeszcze co do kota. Jeśli zaraziłaś się toksoplazmozą i organizm sam ją zwalczył, a co za tym idzie wytworzyły się przeciwciała - to wiecej razy sie nie zarazisz tokso. Ja kiedys przebyłam i nie muszę się już martwić. Najgorzej to złapać to świństwo podczas ciąży.

Magda M dzis ide do lekarza, to moze i bede miala zdjecie mojego malenstwa. A zdjęcie brzuszka to dzis wieczorem jak moj mąż wróci z pracy mi zrobi. Bo takie zdjęcia to świetna pamiątka.



Nie wiem jak u Was - u mnie chmury i zaledwie 7 stopni na dworzu. Biorę się dzisiaj za porządki. Ale bede do Was zaglądać :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #113474 przez Dorciaition
Lacrijka o Bin Ladena już się nie martw ;) a reszty życze Tobie z całego serducha!
W szczególności tego ostatniego punktu!! :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #113502 przez bewipo
Lacrijka milego wypoczynku. Słonka nam trochę podeślij :) Baw się dobrze i wracaj z fasolką :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #113507 przez gosiak
No witam Was :)

Lacrijka...szczęśliwej drogi lotnej, duuużo słonka, pięknej opalenizny, rekinów w ogóle, mile spędzonego czasu, pięknych widoczków, no i żeby mąż Cie czasem za wielbłąda albo za neta nie sprzedał :P poróbcie piękne foty co byś nam na chwilkę po powrocie wrzuciła, odpocznij no i najważniejsze wróć z nadbagażem :blink: tego Ci życzę bawcie się dobrze :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

A ja dalej zagilana ale musze jechać na zakupy pojutrze wesele a muszę pokupować jakieś pierdoły czy choćby kartkę pamiątkową :ohmy: no i buty...uciekam zajrzę potem :blink: miłego dnia :side:

aaa mała_czarna pytałaś jak u mnie sytuacja..a więc rozpoczęłam nowy cykl dziś 3 dzień :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #113519 przez mala_czarna
Gosiaku ja to razem z Wami strasznie przezywam kazdy objaw... Czekam z niecierpliwoscia na fasoleczki :) kciuki cały czas trzymam. Choc juz nie powinnam byc na forum staraczek to trudno mi sie z Wami rozstać...no i mam nadzieje, że się wszystkie pozarażacie :silly: poprostu byłoby cudownie :lol: Gosieńko działaj i się nie poddawaj!!
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #113603 przez Mała
Lacrijka szczęśliwej podróży i super wakacji.
MagdaM nie wiem czy to o mój brzuchol chodziło, ale i tak się pochwalę. Dzisiaj 20 tc
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #113624 przez Dorciaition
Mała ale piękny brzuszek. Rośnie jak na drożdzach. Pamietam jak nie dawno dodawałaś fotkę i był jeszcze malutki. :) Cudny jest!

A ja dziś szczęśliwa. Udało mi się zakupić bilety na Sopot Top Trendy na kabarety, które kocham :) I to jeszcze miejsca z przodu, od razu za Vipami :) Ciesze się jak gwizdek ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #113639 przez Marta M
Do dziewczyn z Krakowa i okolic (MagdaM i inne), bo w ten weekend na Bulwarach Wislanych sa targi Mother and Baby (czy jakos tak). w kazdym badz razie maja byc np darmowe usg 4d dla ciezarowek, konkursy, do wygrania wozki, foteliki, itd, wyklady na temat opieki nad dziecmi i inne tematy oraz przedstawienia dla dzieci i sporo innych..
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #113746 przez Mirella
Dorcia Ty farciaro :lol:

Lacrijka, no ok, grzeczna byłaś ostatnio należy Ci się, ja rzucam czary, Ty działasz, z mężem czy ratownikiem to już sobie wybierz :P i wracasz w dwupaku :lol:

czary mary hokus pokus abrakadabra.................................................


Mała brzuszek superaśny, znowu mi się zatęskniło.....


mała czarna no jakiś czar by się przydał bo jakos tak nic ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #113758 przez @nulka
cześć dziewuszki

Lacrijka wracaj szybko i porządnie "spakowana" :P, opal się ładnie ale męża nie przegrzewaj :P niech profilaktycznie w basenie się chłodzi (choćby tylko do pasa) :lol:
Bin Ladena już skasowali, więc leć spoko. No i w ogóle Ci nie zazdroszcze nic a nic :P :P :P :lol: :lol:

Mirella weź no Ty się zapisz na staraczki. Bo póki co to wszystkie przepuszczasz w kolejce a sama tylko cudze brzuszki oglądasz. Tobie się fasolka należy z urzędu!!!! :lol:

Dorcia fajnie masz z tym kabaretem...

a ja dzisiaj dostałam telefon ze szpitala ze mam się zgłosić w poniedziałek na badania buuuuuuuuuuu. Pewnie poleżę z tydzień. Mam czasami zupełnie bez powodu skoki ciśnienia i dostałam kiedys skierowanie i mnie zapisano w kolejce do tej kliniki i dzisiaj im się o mnie przypomniało. Wcale nie mialam już zamiaru skorzystać z tych badań ale mąż i ludzie z pracy na mnie siedli ze mam jechać... Jutro mam dac odpowiedź. Nie mam ochoty na ten szpital wrrrrrrr i buuuuuuuuu :( Tydzień czasu bez domku, ja nie wiem czy dam radę!
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #113808 przez Mirella
Anulka bez domku to spoko, ale bez nas??? :P :lol:

no i co, zapiszę się, i będę musiała mierzyć liczyć obserwować i zapisywać? a w zyciu.....
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #113812 przez gosiak
No i butów nie kupiłam myślałam że nie będzie problemu, ale jak się okazuje to z sukienką mi szybciej poszło bo w drugim sklepie do którego wdepnęłam wyhaczyłąm, a dziś za butami całe miasto i nic zero...i kurde fel jutro muszę jeszcze do jednego centrum handl.jechac może tam coś mają :S jak nie to w kapciach pójdę :silly: czemu ja zawsze na ostatnią chwilę takie sprawy zostawiam :angry: :angry: no ale byłam się opalić i tu też przegięcie zasmarkana poszła pod lampy- jak mnie bardziej nie rozłoży to będzie cud :dry:

mała śliczny brzuś :woohoo:

Dorcia no ja miałam w tamtym roku na Opole iść na kabareton, ale jakoś na weselu u kogoś byliśmy :lol: no miejscówkę to masz zarąbistą będę Cię w tv śledziś jak coś to machaj do kamery :lol: :lol:

@nulka oj do szpitala? współczuję Ci i tydzień bez forum? bez nas? chyba że masz internet bezprzewodowy? jak tak to nie było by tak tragicznie :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #113815 przez gosiak
Mirella tu chyba tylko 3 osoby mają tą manię mierzenia reszta dziewczyn bez schiz :blink: więc nic nie trzeba, wbijaj na listę i zapisuj się! może Ci to szczęście przyniesie :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #113817 przez gabi28
hej... udało mi się wejść na chwilkę... pogoda nie za bardzo,słoneczko co prawda świeci ale woiatr wieje i jest zimno.... chciałabym aby był juz poniedziałek.wtedy napisałabym wam czy nowy cykl zaczynam czy może ten był szczęśliwy..ale jakaś jestem spokojna..będzie co ma być...jutro idę do fryzjera bo nie byłam już pół roku... i muszę kupić kwiatki na balkon... uwielbiam kwiaty :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl