BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #125244 przez MagdaM
Oj tak dolaczam sie do zyczen Gosi!! Mamcie obecne i przyszle (staraczkowe) wszystkiego Naj!! I jestem pewna, ze za rok juz Was tu nie bedzie :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125264 przez Dorciaition
Wy to wariatki jesteście ... :lol: :silly:

Najlepszego dla mamuś teraźniejszych i przyszłych! :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125280 przez Lacrijka
Ja niestety od 3 lat nie lubie tego dnia.. Od kiedy straciłam moja kochana mame ten dzien mogłby dla mnie nie istniec.. Wiem wiem, ze ona gdzies jest i sie mna opiekuje, ale to juz nie to samo..Nie moge do niej pojsc z kwiatkiem, przytulic sie, zlozyc jej zyczen.. Nie moge.. :(
Mam nadzieje ze czar tego dnia wróci, gdy ja sama zostane mama... Mam nadzieje....
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125298 przez gabi28
Lacrijka,przytulam mocno :*

jak u Ciebie?? @ nie ma??
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125301 przez Lacrijka
Gabinku, @ nie ma a w dodatku tempka w góre. Tak sie zdezorientowałam ze testa nie zrobiłam.. A mam takiego extra, sie szarplam, no ! Jutro zrobie, jak mnie tempka znow nie zabije :) :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125308 przez gabi28
do jutra musze czekać?? jak ja to przeżyję ?? :) chcę dziś :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125319 przez MagdaM
Lacrijka :kiss: sciskam i zaciskam :)
ViFi jak sytuacja u Ciebie??

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125328 przez Mirella
Lacrijka, to przytulam, też wiem co to znaczy, ale fakt, że jak się fasolki doczekasz to już innaczej na ten dzień popatrzysz, wiem coś to tym :lol:

U nas dziś w ogóle świętowanie na maksa bo nie dość ze Dzień Matki, to jeszcze mój mąż ma urodziny, a jakby nam było mało to jeszcze mamy czwartą rocznicę ślubu :lol:

Wszystkim obecnym i przyszłym mamusiom (nieważne z fasolkami czy bez) życzę dużo wytrwałości i optymizmu na codzień :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125337 przez MagdaM
Mirella to na 4 gody wszystkiego naj kochani!! Spelnienia marzen, radosci i usmiechow!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
I dla meza z okazji urodzin tez zyczonka przesylam :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125366 przez nikusia1988
Raport: :lol:
@ dalej nie ma... tylko wczoraj ten różowy śluz.
Co do kwadracika to najpierw że pozytywny a za drugim razem niebieski, a jak palca nie przyłożyłam to również się zmienił na niebieski :) Oby ta pierwsza próba była dobra... :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125380 przez magduska
a ja witam was serdecznie,moze sie juz nie udzielam,ale staram sie was czytac na biezaca :-)) powiedzmy,choc wiecie,ze nielatwo was jest nadrobic w jeden dzien

ja rowniiez zycze wszystkim mamom przyszlym,obecnym i tym ktore fasolkuja wszystkiego najlepszego z okazji DNIA MATKI :-))))
mirellla dla ciebie po czworne zyczenia hihhi
lacrijka trzymaj sie cieplo :-)))

a ja tez dostalam prezent w tym szczegolnym dniu,otorz zawiatala do mnie niedawno @-spodziewalam sie,no coz,mi nie jest dane byc matka i coraz bardziej sie do tego przekonuje :-(((( a na dodatek najgorsze jest to,ze teraz na ulicy jak nigdy wysyp kobiet z brzuszkiem-poprostu zazdroszcze im tego-choc wiem,ze tak nie wolno,ale to silniejsze odemnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125386 przez MagdaM
magduska nie gadaj glupot!! Kazda moze byc mama, czasem poprostu trzeba poczekac... Zaciskam mocno kciuki. Najwazniejsze to wierzyc i sie nie poddawac. Ja sama mam kolezanke ktora przez 2 lata nie mogla zafasolkowac, potem 6 razy poronila i powiedzieli jej, ze musze jej wyciac jajniki bo cos tam i nie bedzie mama. Ale ona miala wielka sile i wiare i w dniu operacji przyszedl lekarz i powiedzial, ze niestety operacji nie bedzie, bo on nie wie jak to mozliwe ale kolezanka jest w ciazy!! I co?? I teraz corenka jest na swiecie - udalo sie!! :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125400 przez Mirella
Magduska no chociaż w takim dniu moglabyś mi dać odpocząć, to nie, muszę Cię za głupie gadnie palnąć,

wrrrrrrrrrr

AAAAAAAA MMMMMMMMMAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSSZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
i żebyś mi więcej durnot nie gadała bo następnym razem mocniej będzie, no :P

za życzonka dziękujemy :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125419 przez bewipo
Dzień dobry dziewczyny.
Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich obecnych i przyszłych mamuś :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125441 przez mala_czarna
Mirella napisał:

Co Wy takie nerwowe? Wykapana nakarmiona wyspana i jeszcze raz nakarmiona :lol:
@nulka misiaczki słodkie, reszcie cioć też dziękujemy :kiss:

mnie się wydaje, że te Wasze podejrzenia, zakładając że słusznie odgadłam, to o tyle bez sensu że m_cz juz tu nie ma, na mamusie się chyba przeniosła, jakoś jej daaawno nie widziałam. Czy mi się wydaje?
Nie piętnujmy każdej nowej, lepiej zwyczajnie poprosić o sprawdzenie jak uważacie że coś na rzeczy jest.

Za te truskawki to Wam coś zlego zrobię normalnie, uwielbiam, a nie mogę :(
to teraz jak mi smaka narobiłyście, to która na ochotnika z Klaudią posiedzi? to ja się obeżrę i odchoruję :lol:


Dziewczyny ja tu do Was często zaglądam i śledzę Wasze strania. Zaciskam kciuki :) mocno mocno mocno mocno... choć nie tak często się udzielam, jak kiedys, to jestem cały czas z Wami. Za oknem pogoda piękna :) lato się zrobiło pełną gębą.Idę dzis do lekarza i zobaczę jak moja dzidzia się sprawuje :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl