BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #124957 przez ajłona
MagdoM odpowiedź przednia!!!! :lol: buhahahahaha i ja zrobiłam, sorki...fajno się czyta pościki o śluzie...zgadzam się z dziewuchami Astra - wyluzować i działać kiedy ochota najdzie ;) najtrudniej jak się człowiek wkręci i sprawdza objawy panicznie. hahahah i kto to mówi- wczoraj zrobiłam test owulacyjny :woohoo: na razie cisza.tak orientacyjnie siekłam bo jeszcze chyba ze 2 dni do owulacji...pozdro.a historia z wywrotką Jagoda była przerażająca ale tak opowiedziana ze rykłam ze śmiechu i zaciesz na twarzy jak mówią gimnazajlisci :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124963 przez MagdaM
Gosia :ohmy: hahahahahaha buhahahahaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pierniczysz z tym kwadracikiem co nie?? hahahahahaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dobranoc :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124974 przez gosiak
nie piernicze bo to prawda B) sama testowałam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a tak na serio to na prawdę coś takiego kiedyś wyskoczyło mi w reklamach na jakiejś stronce o tematyce "ciąży" więc wybaczcie że Wam wcześniej tego nie powiedziałam ile byście zaoszczędziły na tych testach :lol: :lol: :lol: .... no ale Astra już tak dobitnie pyta czy jest w ciąży więc olśniło mnie i przypomniałam sobie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124980 przez gabi28
ale oczywiście że to prawda,jak bum cyk,cyk :) mi wyszedł taki niebieski kwadracik,więc napewno nie przyjdzie @ : ) :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124983 przez gosiak
no widzisz gabi i 12 złociszy w kieszeni akurat na truskawki :lol: :lol:

ja czekam aż wymyślą jeszcze owulacyjny :S :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125000 przez Asik
Gosia :) dobrze że napisali że palec nalezy przykladać :D :D :D :D :D
bo ciekawe ile lasek by potem z przyssanymi monitorami albo lapkami siedziało heheheheeheheh :D :D :D :D :D :D :D :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125001 przez ajłona
Astra proponuję napić się pepsi!!!hahahaha - to zarcik taki;)) czytasz nas Astra???nadal wsłuchujesz w objawy jak diabli...luzzzzzzzzzzz bluzzzzzzz
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125003 przez gabi28
o tak,no teraz jak już wiem,że @ nie przyjdzie (niebieski kwadracik) to muszę mieć zachcianki,więc faktycznie 12zł na truskawki będzie jak znalazł....ale czy ja już mogę mieć zachcianki?????? :) :) :) :) no napiszcie mi dziewczyny,musicie to wiedzieć... :) :) :)

uciekam spać bo palma na głowę mi bije :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125018 przez Mirella
no byście podały adres tej stronki, co Wy takie....
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #125019 przez gosiak
hahah no Asik dobrze że o palcu nie zapomniałam, biedne były by te monitory :lol: :lol:
Gabi myślę że powoli mogą się zacząć zachcianki więc leć po te truskawki :lol:
matko mi też odbiło aż mam wyrzuty :blush:



brzuch małpowo :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #125033 przez Lacrijka
Ależ Wy jestescie okropne !!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Nie żal Wam koleżanki, mi jej troche szkoda, ale co tam pewnie musi byc wysoka za to..Stała w kolejce po wzrost a po rozumek juz czasu brakło..Coś za coś.
Wstałam własnie..i mój maz juz spiewa "Stara wstała, bedzie dymic" lalala hahahha Ma to mózg ?? teraz bede sie przewracac z boku na bok bo pospałam od 16 :angry: :angry: :angry:
Gosiak, mnie tez na @ cmi..tylko u mnie gorzej bo u mnie @ natentychmiast ma przyjsc a Tobie to sie z leksza zdaje bo masz czas, rano pewnie mnie nawiedzi.. a Kupiłam se extra testa..by to szlag, no !

PS. Nie piszcie o truskawkach bo Mirella patrzy hahahaha :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125048 przez gosiak
My okropne??? hehe no Tyś dowaliła jak trza :blink:
Fajnego musisz mieć męża, i pośpiewa :lol: :lol: :lol:
Dobra ja mogę Duśki popilnować niańkowałam kiedyś przez dwa lata więc coś tam jeszcze pamiętam :blink: a Mirella niech sobie poje truskawek i szybko wyleczy przejedzenie :blink:

Lacrijka ja myślę że wykorzystasz ten super extra test :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125051 przez ann-sunshine
Dziewczynki, lepiej te truskawki ograniczcie, bo widzę, że one jak grzybki na was działają i humorki Wam się przednie porobiły mimo objawów przedmałpowych :silly: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #125053 przez Grudniowa Jagoda 79
hej noga lepiej nawet nie boli juz az tak ,ale dzieki za troske.Ale najgorsze jest to ze młody i paula tez dzis zaliczyli glebe kolo kuchni.Kuba biegal i sie wywalil ale Paula to juz bylo mistrzostwo swiata.Szła do kuchni bo chciala wziasc dokladke obiadu i za chwile łubudu! ja patrze ta lezy na podłodze talez daleko od niej ona wstaje i mowi "nic mi nie jest " a w szoku byla chyba bardziej ode mnie. :huh: Podkneła sie o mały karton ktory przygotowalam do wyrzucenia.Stal z boku ja do tej pory nie wiem jak ona na niego wpadła.Wstala i mowi "juz mi sie odechcialo jesc" :lol: Ja nie wiem jakies fatum czy cos?

Astra ja sie nie znam u mnie sex byl zawsze z przyjemnosci nawet wtedy kiedy staralismy sie o dziecko.Nie wiem ile masz lat lecz wiem ze chcesz miec dziecko.Pisałam Ci juz kup sobie testy owulacyjne i nie traktuj męza jak reproduktora bo wkoncu on tez bedzie mial dosc.
Mimo to trzymam kciuki zeby sie udało.
MagdaM masz racje (mowie o astrze)
Pogłaskaj mieszkanca brzuszka ode mnie

Nikusia vifi trzymam zeby @ sie nie pojawiła, a jak bedziecie kupowac testy ciazowe to poproscie w aptece o te pozytywne ;) :silly:

Nikusia ale moze sie nie rozkreci, czasem zamiast okresu pojawia sie plamienie wiec moze jeszcze nic straconego. :)

Lacrijka trzymam mooooooooooooocno!!!!! Musi byc pozytywny.MUSI! :kiss:

magda m spokojnie polez troszke i moze przejdzie jak nie to wez no-spe

@nulka ja tez Cie kofam :*

ajłona niemozliwa baba z ciebie teraz to Ty mnie rozbawilas z tym "zaciesz na twarzy" :lol:

ale macie humorki te testy przez internet niezla sprawa :lol: :lol: trzeba bylo podac adres to bym sie posmiała.
Kurde mi palma dzis nie odbija ale dopadło mnie jakies wku*rwi*enie rozsiane :angry: ja piernicze, maz to nie wiedzial dzis czy uciekac z domu czy jednak zaryzykowac i zostac :lol: tak fuczałam na wszystkich ,nawet młodemu sie oberwal opiernicz bo zostawil klocki i nadepnełam na jeden aaaaaaaaałłłłłłłłłłććććććććććć!!!!!!!!!!!!!! :S :S :S
ale byl w szoku ze mama potrafi tak krzyczec.Głupio mi teraz jak nie wiem. :pinch:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #125060 przez @nulka
Dżizessss

czegoście się dzisiaj nażarły???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ja sie boje tu wejść!!!!
ja sie boje Was czytać!!!

poszłyście po bandzie na maxa
mam nadzieję że ktoś nie zatrybi..., jesu... mi się udzieliło!! :ohmy:
Gosiak jak znajdziesz namiar na ten kwadracik to podeślij, mój lapcioch wytrzymały to się mogę nawet pokręcić na nim.

Jagoda a może tam jakaś żyła wodna??

Laski a na sm dziewczyny piją jakieś zioła, jakiegoś Sroki słyszałyście coś o tym??
One tam fasolkują po 28 szklankach :lol: :lol: :lol: :lol:


Astra nawiązując do kilku innych wypowiedzi to wyznam szczerze że dla mnie sex jest tylko i wyłącznie przyjemnością, póki co efektów brak więc cieszę się że czas nie zmarnowany :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl