BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #126436 przez @nulka
Lacrijka Ty działaj eMka na wyro i krzyże tak profilaktycznie, żeby potem nie gdybać
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #126437 przez Agness_13
Cześć dziewczynki....
Ja próbowałam zrobić test owlacyjny i wyszedł negatywny, a ciążowy pozytywny, wię c w to nie wierzę.... ale może........... :ohmy:
Przepraszam, że nie odpisuję, ale ciżko za wami nadgonić.... tak pędzicie...
U mnie nic nowego. Dolegliwości jak na chorobę, czasami zamdli, cycuchy tez tak różnie, twardna najczęściej wiepczotem i z rana...
A!!! wciąż niedowierzam, Dziś (głuptas ze mnie :P ) poszłam zrobić znów betę.... dzisiejszy wynik to 10 154 nIU/ml :lol: :silly: :silly: więc chyba dobrze........... bo się nie znam.. :silly: :silly: przynajmniej mnie pocieszyło, bo od ostatniego pomiaru wychodzi, ze przyrost dzienny ponad 180%.... :woohoo: Ściskam każdą z osobna... Cały czas z Wami jestem............. :P



Mama aniołka 20.09.2010 [*] 9tc
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #126439 przez gosiak
no właśnie a u mnie bladzioch :silly: ale zaś się nakręciłam cyklem renaty z SM też miała słabą i ciąża jest, i ja już sobie do serducha wzięłam :silly: i się nakręcam jak ruski czołg :angry: zła jestem za to na siebie :angry: :angry: :angry:

A u Ciebie rzeczywiście zawsze coś, kurna fel, ale albo masz owu, albo test owu pokazujesz że masz fasoline, kur...a fel to czekanie noooooo... :ohmy:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #126442 przez Lacrijka
@nulka, myślisz zeby go ten teges..tzn małża ?? Kuva!! nie wiem czy juz nie spioszka..ale tak pod presja to znów lipa..
Gosiak, Ty wyluzuj bo Ci serducho pęknie i nie dotrwasz do testu tego wkasciwego nawet :P :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #126448 przez gosiak
no mam nadzieję że jutro będzie lepiej że wyluzuję, i nie będę tyle myśleć, bo tu jeszcze tyle dni czekania :angry:

Obudź męża sposobem na pewno będzie zwarty i gotowy :lol: :lol: :lol: , no chyba że bardzo zmęczony :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #126453 przez Mirella
wariatki jesteście i tyle, nawet mi się nie chce Was palnąć :lol: :lol: :lol:

tak poza tym to kocham wszystkie i każdą osobno :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #126458 przez ajłona
zgadzam się z Mirellą! Wariatki, Wariatki. Ale ja to rozumiem i pewnie około 11 też będę tak szaleć mimo, że wciąż staram się powtarzać w myślach llllluuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzz.pzdr
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #126473 przez Marta M
Ajajaj..czy ktoras dzisiaj poswedzialy raczki??? Jak tak to zdawac relacje :lol: :lol:

Gosiak, Lacrijka, Nikusia zaciskam mocno coby sie udalo :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #126496 przez MagdaM
Hej
Lacrijka Ty Nasza tajemnico :kiss: :kiss:
Agness a ktory to tydzien?? Gratulacje!! I pamietaj, ze beta powyzej 5tys liczy sie inaczej i nie jest juz tak miarodajna jak USG :lol:

Aaaaa jutro rocznica!! Nic nie mam. Maz mnie obudzil zwarty i gotowy a ja nie mogeeee :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :( :( :( :( Ale co tam dzidz najwazniejszy. Teraz jedzie mi cos kupic ponoc :silly: :silly: :silly: :silly: :lol: :lol: :lol: :lol: Jade z nim a co :lol: :lol: :lol: :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #126512 przez @nulka
witam

Nikusia miała dzisiaj testować i zaginęła w akcji :unsure:

Agnes jest pięknie więc spokojnie i czekam na kolejne dobre wieści :)

u mnie pogoda fatalna, nastrój podobny, łeb mnie boli od rana a tu jeszcze tyle roboty! :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #126527 przez nikusia1988
@nuleczko kochana przepraszam że tak Cię zawodzę z tymi testami :( Ale to chyba dopiero mój 13dfl więc @ na dniach... Obiecuję że jutro rano zrobię testa, a jak nie zrobię to ucieknę z forum :lol: Obiecuję :lol: Jutro na bank :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #126531 przez gosiak
Nikusia zrobisz test kiedy będziesz gotowa pamiętaj im później tym większa szansa na ciemniejsze kresaczki :kiss: i nigdzie nie uciekaj :angry:

Mirella My Ciebie też kochamy :kiss: a jak dziś Duśka lepiej? :kiss:

Marta dzięki :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #126534 przez Agusia83
Nikusia, Ty tam nigdzie nie uciekaj...pamietaj, ze to zabronione :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Ja rowniez trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, ktore beda na dniach testowac :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #126535 przez Agness_13
Madzia z moich obliczęn 6 tydzień, ale dopiero za klika dni jak lekarka potwierdzi, to będę wiedzieć.
Miłego dnia i udanych zakupów... Nie daj sie zbyć byle czym :kiss:

Dziękuję, jak tylko będę miała nowe wieści, to napiszę... :kiss:



Mama aniołka 20.09.2010 [*] 9tc
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #126538 przez nikusia1988
Ale dzisiaj tempka spadła więc chyba po zawodach... Dokładnie nie wiem bo coś dzisiaj mi się w ogóle termometr nie chciał trzymać w ustach i chyba nie trzymałam go w tym miejscu co zawsze i dlatego nie jestem pewna tej tempki... Ale na pewno spadła...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl