BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 10 miesiąc temu #147886 przez madziaska
Gosiu Kochana :) trzymam kciuki za nastepny... na pewno sie uda...
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #147962 przez Lacrijka
Patrzcie jaki piekniuch !!!!!!!!!!
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #148004 przez ann-sunshine
Witajcie,

Gosia całusy dla Ciebie, może rzeczywiście sprawdźcie z mężem co i jak, przynajmniej będzie jakiś punkt zaczepienia

Lacrijka - cudo :)

Nie pamiętam która pytała w którym cyklu się udało. Pamiętaj, że to bardzo indywidualna sprawa i zdrowi ludzie mają tylko 30 % szans że się uda, trzeba się idealnie wstrzelić w najodpowiedniejsze warunki, co wcale nie jest takie proste. Nam się udało w 4 cyklu (jak przestaliśmy myśleć o dzidzi, a skupiliśmy się na naszym weselichu :lol: )

Majówka - sernik na pewno wyjdzie, powodzenia. Na pewno zrobisz furorę tymi swoimi wypiekami. Nie wiem, czy też tak masz, ale jak piekę lub gotuję dla siebie to wychodzi mi super, ale jak robię coś "na pokaz" np na imprezę lub komuś w prezencie, to zawsze mi coś nie wyjdzie.

Madziaska - widzę, że imię wybraliście :) Hanna śliczne jest

:dry: mdłości mnie męczą, niestety :( ale dla dzidzi wszystko
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148056 przez gosiak
ann dzieki :kiss:

lacra oczyska tego dzidziola pięknizna :kiss: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #148076 przez Majowka
Gosiak @ juz przylazla?????
To jednak mozna miec bole plecow, zgage i nudnosci i NIE BYC?????!! Niesprawiedliwe :(((

W nastepnym sie uda! Musi sie udac! Glowa do gory!



No i wyszedl jako tako, wysoki byl, ale troszke opadl nieciekawie na gorze (nierowno) i kolorystycznie odbiegal od tego ze zdjecia. Juz nie bede Wam pokazywac, zeby Was nie denerwowac....hehe
feedback zadowalajacy! Tylko to sie liczy!

Chcialabym kawiarnie z cukiernia, a pewnie, ale to tylko marzenia. Wynajem kosztuje fortune, wiec moze lepiej popiec w domku :laugh:

AAAA, mam drugiego klienta :) ...no i sie zaczelo, zobaczymy jak dlugo!
Nie mam pracy juz ponad miesiac, bez zasilku...wiec pare groszy sie przyda :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148128 przez MagdaM
Gosia :kiss: :kiss:
Majowka a do Polski nie wracasz?? Tu by sie taka cukiernio-kawiarni sprzydala i zapewniam, ze klientow bys miala hoho :lol:

Dzien do bry - leje :huh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148227 przez bewipo
Gosiak trzymam kciuki za cykl rocznicowy.
Majówka gratulacje klientów, oby tak dalej, a w końcu przyjedziemy na wakacje na twoje ciacha do tej kawiarni oczywiście :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148310 przez gosiak
Witam:)

No Majóweczka ból pleców to nie łączyłam w ogóle z podejrzeniem o ciąże tylko tak pisałam że mnie strzyka coś co powtarza się co jakiś czas, no w sumie na razie spokój ale myślę że ból wróci :dry: a zgaga to widocznie coś się nażarłam :silly:

Dzięki dziewczyny za kciuki na następny cykl przydadzą się :blink: u mnie zimno i ponuro :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148324 przez Mirella
Ehhh, pada pada pada pada.... nieżywa jestem w taką pogodę.....


Majówka, podziwiam zapał, ja jestem beztalencie kulinarne, coś tam czasem zrobię, ale bez fajerwerków


Gosiak, luuuuzik, mówię Ci sierpien wrzesien, to dobry czas, nie psuj sobie być może ostatnich wakacji na parę lat, zaszaaaaaleeeeej, a w sierpniu do roboty!!!

Lacrijka, jak pęcherzyk pęknoł to kiedy testa walniesz? Przydałoby się coś podwójnego wreszcie :lol: A Ty już na wakacjach byłaś :P


Delfinku, no jak Mirella mówi że będzie pogoda, to będzie pogoda :lol:


@nulka to juz pewnie na wakacjach i do września się nie odezwie.....

ale kredka to by mogła słówko szepnąć, że już nie wspomnę o Nati, Natu, Angel.... i kogo jeszcze nie wymieniłam też rączka do góry :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148436 przez Lacrijka
Najwczesniej testa to zrobie w grudniu popoludniu, albo jak cierpliwosci starczy to w styczniopadzie..No chyba ze Majówka da mi wczesniej obiecany przepis na makowca to zrobie za tydzien :) :) :) Bo testa to byscie chciały widziec, ale przepisa Lacrijeczce to niet :angry: :angry: :angry: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #148511 przez @nulka
hej dziołchy!!!
jeszcze jestem, wyjeżdżam w niedzielę świtem
nie odpiszę wszystkim babulkom bo nimoom czasu :) więc sorki
2 tyg temu wycieczka do czech
tydzień temu wielka impreza ogrodowa a przed nią przygotowania,
w tym tygodniu ogarniam sprawy bo w niedzielę raniutko jadę do swojego domku do Bałtyka :)
jechałabym już dzisiaj ale jutro mam zaproszenie na imieniny kolegi więc eMek przesunął wyjazd.
dzisiaj mam ja gości więc się też sprężam ze sprzątaniem i jakieś żarełko
żyję w biegu ostatnio i wchodzę tu czasami poczytać ale podluch ze mnie bo nie zawsze mam siłę pisać B) :silly:
u mnie dzisiaj 13 dzień cyklu, więc zaczynam staranka pełną parą - najprzyjemniejszy czas a Małżyk się aż pali do tych robót :blink:
pogoda u mnie też kicha, ale ja taką lubię, mogłoby byc tylko parę stopni cieplej bo mi się nie chce pełnych butów z szafy wyciagać :) i mi gicołki marzną.

z tego co pamiętam:
madziaska Haneczka!!!! super wieść :)





Majówka dobrze że to furum dla kobitek bo nam poprzeczkę podnosisz i nasze chłopy by też chciały takie delicje no i zapytam również jak ktoś już przede mną - nie myślałaś o cukierni w Polsce???
Lacrijka to was kokietuje :P :P :P :P :P :P bo ona już ciężarna napewno!!!! :P :P :P :P Gwałćcie ją o testa całkiem po chamsku. :lol: :lol:

na wakacjach będę zaglądać ale nie często

aaaaa i najważniejsza rzecz, bym zapomniała
no przedwczoraj skończyłam 40lat!!!! BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :( :( :( :(


teraz to już jestem STARAczka :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #148514 przez Lacrijka
@nula !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pochwal sie tortem od nas..Nie ??? to ja to zrobie !!! To jest tort @nuli w dniu urodzin..
Bidna nie wiedziała od czego zaczac, ale w koncu wzieła sie za dmuchanie swieczek a raczej swieczki :P :P :P :P :P

A o test prosze mnie nie gwalcic, bo ja moge sie w sobie zamknac..ja mam warstwy takie I Nie jak tort czy cebula :blink: :blink: :blink: :blink:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #148520 przez gosiak
to raczej gromnica :lol: :lol:

nie zamykaj się w sobie tylko rób zapasy testów babolu :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #148535 przez Lacrijka
Nie bede testowac bo Ty nie kciałas..Tak samo bede Cie trzymała w niepewnosci

A babol to jest to !!!!!!!
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #148539 przez gosiak


a to co to :unsure:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl