BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 9 miesiąc temu #190024 przez chłopek
no to mój jak idzie spac o 18 no to tez spokoj na kilka godzin bo sie budzi co 3 godz do jedzenia, zazdroszcze mojej bratowej bo jej mała jak pojdzie spac o 18 to dopiero o 4 sie budzi,jest starsza o dwa dni od mojego
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190029 przez gorla
no to ja też zazdroszczę, wtedy to na rzęsach chodziłam z niewyspania

kurde teraz jak mam zapytać o zaliczkę jak z szefem się pokłóciłam, a co tam , najwyżej nie da :P
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190034 przez chłopek
w niedziele bede miec kociaka w domu chyba mnie mąz z nim wyrzuci :) no ale trudno nie bede sie zastanawiac cala noc czy mi mysza do łożka nie wchodzi :) mieszkamy w takim starym domku po dziadkach no i myszy zawsze na zime sie nam do domu pakuja
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190036 przez chłopek
gorla ja pamietam jak mojej szwagierki dzieci chodzily spac w dzien wogole zero spania a jedna miala rok a druga 3 lata, i jeszcze spaco 24 chodzily, czasem to szwagierka sie z godzine otelepotała wózkiem zeby ta młodsza zasneła.
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190041 przez Mirella
Nikusia, widzę że zmieniłaś i nie zdążyłam ale powiem, mnie się wydaje że avatar nie ma limitu rozmiaru, tylko fota co się wstawia, ja do avatara nigdy nie zmniejszałam.

Asik, Szymonek to wieeeelkiii jest, wcale na noworodka nie wygląda :)


a moje dziecko niby duże a ostatnio mi z kolan nie schodzi....
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190044 przez gorla
moja tez ma takie okresy, ze non stop się przytula i stoi przy mnie
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190046 przez chłopek
no i sie mlody obudził,ale pospał !!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190051 przez gorla
byłam na wrześniówkach i Agusia83 jedzie do szpitala bo po badaniu krwawi :( trzymam kciuki żeby ok było

za godzinkę do domu i weeeeeeeeeeeeekend!!! i będe robić NIC a NiC

przyszły kołdry antyalergiczne :) dziś je zainstaluje w sypialni :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190052 przez gorla
patrzę że Agusia ma termin na jutro może lekarka ruszyła szyjkę i się zaczęło
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190109 przez bidol
tak i owszem w ciążę można zajść, ale po co się katować? nie lepiej troszkę mniej o tym myśleć, psychika wysiada, człowiek się robi nerwowy drażliwy i doszukuje się objawów cięży. Ja już wrzuciłam na luz i nie powiem że dzięki temu zajdę w ciążę, ale komfort psychiczn jest nie do opisania. Będzie co będzie na razie i tak nic nie mogę więcej w tej kwestii zrobić ;)
moim zdaniem spokój psychiczny jest bardzo ważny. Sama widziałam co się dzieje. Moja koleżanka bardzo długo się starała ok 4 lat. Postanowili że adoptują dziecko i zanim złożyli już wszelki papiery (a trwa to dość długo) zaszła w ciążę. - odpuścili. Mają teraz dwójkę pięknych i zdrowych dzieciaczków.
pozdrawiam
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190110 przez Asik
uhhh no wrzesniówki sie rozpakowują :) jejciu ale ten czas leci :) :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190117 przez magduska
a ja kurcze dziewczyny jak nigdy dostalam jakiegos zapalenia,doslownie zadrapalabym sie tam,szwagierka tez cos takiego niedawno miala i dala mi jakas masc i globulki na noc,zobaczymy jaki efekt z tego bedzie,a jak nie to do lekarza trzeba isc :-) kurde,ze tez mnie to musialo spotkac,ostatnie zapalenie to mialam dobre pare lat temu w wieku 17 lat i w sumie ostatnie m

moze znacie na takie zapalenia cos dobrego??? :-))
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190120 przez saiko
pewnie Clotrimazolum

i wiem co czujesz bo ja mam niestety skłonności do infekcji :(
raz mialam taką noc, że oka nie zmruzylam - okropne uczucie. Idz szybko do lekarza
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190123 przez magduska
dokladnie to.kurcze saiko dziwne uczucie,na dodatek jesli ktos sie z tym nie zmaga,a dla mnie to prawie jak nowosc,chociaz w wtedy mialam naprawde ostre zapalenie,bo az cala bylam w srodku spuchnieta,ale dostalam naprawde dobre leki i juz po 2 dniach byla wielka ulga.
tylko nie wiem gdzie ja znajde lekarza w weekend,moj przyjmuje poniedzialki i sroda,a innych nie znam :-)) narazie poczekam na efekt tego
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190128 przez bidol
magduska Clotrimazolum jaet na te dolegliwości b.dobra
asik Szymonek boski. też tak miałam nazwać synka, ale siostra cioteczna mnie uprzedziła :P :angry:
goral ale się rozgadałaś :) palce Cie od tego gadania nie bolą ? :laugh: daj znać jak z tymi testam to może sobie zakupie bo u mnie nie wiadomo co i kiedy, a szkoda już mi chłopiny męczyć przez cały miesiąc ;) :lol: biedak już jak cień chodzi :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl