BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 8 miesiąc temu #189764 przez chłopek
jesień idzie :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #189767 przez @nulka
ja tam jesień lubię... w zasadzie to moja ulubiona pora roku :)

myślałam że doskrobiemy się dzisiaj do tysiącowej strony ;) ale nas chyba za mało.
Nic idę lulać
papa
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #189800 przez gorla
witam z rańca!! zaspałam do pracy :dry: :dry: z 20 min prawie , ale wtopa.

Przez to wczorajsze zebrane w przedszkolu pózno wróciłam i za pozno wstałam rano . Pierogi mi się zachciało z truskawami a tak się france długo robimy, ze hej, ale bym se nie darowała jak bym ich nie zjadła :laugh: :laugh: moja Oliwia rano humorzasta i jadła staaaasznie długo :side: :side:

ale z was jajcary :laugh: :laugh: zdjęcia boskie szczególnie ta seksowca w szpilach

to ja chyba bardziej zasługuje na korzucha bo od owulacji seksu zero, małż wraca pozno a ja mam chęci do godz. 18 :P wieczorem mi się nie chce chyba że trzeba, rano też mi się niechce, chyba że małż ma ochotę to wtedy ewentualnie ...

A Sebuś słodziak :laugh:

Powiem Wam że mi bez różnicy jakiej płci będzie drugie baby , małż chce syna , a mnie naprawdę wsio rybka. Mogę mieć 2 dziewuchy, przynajmniej cały strych zawalony dziewczyńskimi pierdołami.. ale jakby by chłopiec :laugh: była by parka

ale ze mnie leser dość ze sie spozniłam to teraz na necie siedze ale nie ma nikogo :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #189810 przez Lacrijka
Gorla - Nie korzuch tylko koZuch :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: I uwierz mi, gdybys wiedziała skad pochodzi ten hmmm "pseudonim" to bys sie nie przyznała ze zero seksu od owulki hahaha

Miłego dnia dziewuszki moje koffane :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Aaaa i nie wiem czy Wam mowiłam, ale od października mnie nie będzie.. Wybraźcie sobie ze nie bede miała neta jak sie przeprowadzimy, bo tam gdzie mamy domek ani netia ani TePka nie doszła hahaha Czujecie ?? No chyba ze jakies wtykadełko z Plusa lub z Orandża da rade no ale wąąąąąątpie bo z tego co pytałam sąsiadów to nikt nie ma neta..Masakra !! Moje Pociągi na NK nie będą nadawane tyle czasu :( :( :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #189814 przez gorla
Lacra :blush: :blush: no się tera udałam

a ja lecę do ginki na 5 min. po skierowanka na hormony , mam przychodnie blisko pracy

podwijam kiecę i lece
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #189818 przez mesy
Jesteście tutaj wszystkie pozytywnie szurnięte :laugh: :laugh: :laugh: hehe
A ja już chyba przeszłam etap wkrętów na temat ciąży ... nawet jakoś specjalnie nie myślę o tym więc chyba już po :lol: :lol: :lol: Byłam wczoraj u dentysty rwać 8 .. co ja tam przeżyłam na dramat jak nigdy się dentysty nie bałam to już więcej nie pójdę :ohmy: :dry: :dry: :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #189819 przez Lacrijka
@nulka - no te butki fajniejsze niz te białe, bo te chociaz widac :) :) :)

mesy - Ty mi tu nie pisz takich rzeczy bo mnie tez czeka sadysta yyy tzn dentysta. I to kanałówa taka ze nawet najstarszym gorolom się nie śniła.. Dziursko jak lej po bombie B) B) B) B) B) No ale we październiku musze isc, bo w listopadzie zachodze w ciąże nie ?? No !! To tak, jakby która nie wiedziała :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #189828 przez mesy
Lacrijka ty wariatko :lol: :lol: :lol:
ee dasz radę kanałowe leczenie to nie to samo co rwanie 8 :P
Ja zwlekałam z tą 8 bo wiedziałam że będzie z nią problem hehe i chodziłam chyba z pół roku z popsutą no ale nie wiedziałam że aż takie będą z nią problemy;p nie dość że rwali mi ją pół godziny to jeszcze trzech dentystów :dry: :dry: :dry: no ale już mam z głowy ;D
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #189834 przez gosiak
Lacra jak to neta niet? spróbuj z neti oni mają wszędzie prawie zasięg, możes sobie teraz przez neta sprawdzić czy w Twojej miejscowości netia ma zasięg :blink: ja mam i jestem zadowolona a moja wioseczka to też żadnego neta nie mogła mieć do 2009 roku chyba męczyłam się z orangem i latałam po domu szukać zasięgu aż w końcu znalazłam w netii i jest spoko :blink:

a co do sadysty i kanału to się nie bój ja w ciągu miesiąca chyba z 3 wyleczyłam i siedziałam sobie na fotelu i nic nie czułam tylko raz prawie mnie utopili bo na leżąco leżałam bo na końcu zęba mi robił i prawie pawia na sadyste i jego asyste pusciłam bo im woda z jakiegoś wiertła leciała:lol: a tak to sobie nóżkami kiwałam w takt muzyki co z radia leciałą :blink:

@nula no ładniuchne te bucie :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #189839 przez Lacrijka
Gogus, jakby była tam taka mozliwosc Netii to sąsiedzi by juz dawno mieli..Tam nie ma zadnych kabli pociągnietych w nasza strone, bo ta ulica jest moze tam ze dwa lata dopiero, nawet asfaltu jeszcze nima.. A jak sasiadka z boku poszla do tepki zeby pociagnęli kabla poki wlasnie jeszcze asfaltu nie ma, to jej powiedzieli ze na cztery domki to im sie nie opłaca, moze cos sie ruszy bo obok jeszcze dwa sie buduja wiec na 6 moze bedzie im sie opłacalo hahaha
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #189842 przez gosiak
no to z oranga albo z plusa musisz wziąć :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #189849 przez agnesssa
A ja dzisiaj wolne mam, stwierdziłam, że muszę odpocząć zregenerować się, i będę robiła NIC :D @ na razie nie przyszła, test rano zrobiony (negatywny) czekam dalej na rozwój wydarzeń. Przy poprzedniej ciąży dopiero 4 dni po spodziewanej @ test wyszedł pozytywny, więc nadal jest szansa... a dzisiaj znajomi przyjeżdżają z daleka i będzie impreza... tylko jak ja się wytłumaczę że pić nie chcę :D Ostatnio robiłam za kierowcę i nikt się nie czepiał :D

Fajnie tu u Was dziewczyny :D Zawsze jakoś humor się poprawia po Waszych postach :D
www.otofotki.pl/img15/obrazki/ic8820_kot...h_i__milego_dnia.jpg






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #189850 przez gorla
Lacra nie bój żaby :) ja miałam 4 ósemku wyrywane i siódemkę. Ostatnią ósemkę rwałam 3 tyg. temu.. bom myslała ze w tym cyklu zatrybię i mnie to zmobilizowało ;) ;) a tak zwlekałam aż zaczynały boleć. Teraz ide na borowanko 19 września ( mam 3 dziury)

Idzta i leczta zęby!!! mnie w ciąży zaczął boleć w 1 trymestrze - wyrwać mozna ale bez znieczulenia, tabl. pzreciwból- APAP, to wiecie co o kant stołu z takimi lekami a bolało jak cholera. Wkońcu przeszło po 3 dniach. Smarowałam czymś odkarzającym

Byłam u ginki, dostałam skierowanie do endokrynologa i zrobiłam zakupy po drodze :) miałam wyjść na 10 min. :blush: :blush: a co tam

Od 2 miesięcy robię bez umowy takze mogą mi skoczyć, szukam coś konkretnego cały czas jak znajdę to spadam stad. Narazie sie przebiedzę i tak musze jechać do miasta z Oliwią do przedszkola

Jakbym zaszła w ciąże i nie znajdę coś na umowe na na krus przechodze i an zwolnienie potem pójdę, jakieś groszę na paliwo chociaż będą, a wiecie ile becikowego mają rolnicy? prawie 3000 zł !!!!! :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #189854 przez gorla
a właśnie ja miałam neta z orange u nas na zadupiu też nie ma netu bo się nie opłaca za mało osób chciało, albozasiegu niet, u nas mają z telefonami problem bo zanika zaięg. Ja jakoś nie mam, mój małż se kupił nokie z tych nowszych i teraz ma :laugh: a ja mam starą noki przedpotopowa i działa bez szwanku.

Mam neta z netii radiowego i nie narzekam, teraz choruje na laptopa ale jak na razie mnie ciut nie stać :( :(

dobra idę coś wszamać, bo od rana na czczo, myślałm, ze od razu na krew póję ale nic mi nie dała oprócz endokrynologa ( on ma dać )
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #189856 przez Lacrijka
3000 becikowego dla rolnika ???? O kruca fuks !!!!!! To ja ide kupic koze i posadze se truskawki..bede rolniczka jak sie patrzy !!!!!!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl