BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 9 miesiąc temu #189917 przez chłopek
ale słodziak tak to juz jest mój na poczatku tez spokojny byl kazdy mi mówil ze tak jak bym dziecka w domu nie miala a teraz to masakra czasem nawet do ubikacji nie ma jak isc bo juz krzyczy, musi byc w centrum zainteresowania
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #189920 przez gorla
ja żeby siknąc brałam Oliwie w nosidełku stała na podłodze a ja robiłam swoje.. nieraz w trakcie prysznica zaczynała krzyczeć, ja na waleta z łazienki z szamponem na czuprynie..teraz mam luz :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #189921 przez nikusia1988
Jaki rozmiar ma mieć zdjęcie żeby wstawić awatarka?
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #189922 przez Asik
chłopek no dokładnie u mnie też tak mówili :) aż w końcu pokazał na co go stać :D co do kładzenia spać to własnie tak zaczynam robić ale nie zawsze :) bo muszę przy nim posiedziec ze wzgl na to że mleczko mu noskiem leci czasami :( ale tak ogólnie to jest okk :) dajemy rade a czasami to zapominam że ma tą dziurke w podniebieniu :) a tu jeszcze jedno dodam :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #189923 przez gorla
chyba nie zdążymy dobić na tysiąca przed Lacrą :P :P

ale pogoda piękna sie robi u mnie.. a ja Oliwii ubrałam ciepłą kurtkę z polara.. podziebiona jest wolałam nie ryzykować

kurde szefa nie ma a ja chciałam kase wziąsc już ..szlak by to trafił ..dryndne za godzine jak się nie pojawi

odebrałam wyniki tsh - tarczycy. Wynik ok 1,8 norma do 4 mówię jej że wyniki ko? a ginka że to nie znaczy że dla mnie ok, bo każdy organizm inny i te normy o niczym nie swiadczy. Endokrynolog zdecyduje wtedy pod koniec października na początku listopada to usg mam mieć żeby dobrze jajniki obejrzeć
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #189926 przez gorla
Asiku naprawdę pulchniutka słodziutka kruszynka z twojego bejbika :) schrupać można normalnie :0

Będziecie mieli zabieg jakiś jeszcze ?
Moja Oliwka miała problem z nóżkami ale skończyło się na masażach, nastraszyli mnie ostro, że problem z chodzeniem, ze późno zacznie, w przyszłości żadnych obcasów itd. ale zaczęła chodzić jak miała 8,5 miesiąca i żadnego śladu nie ma.
Miała te bóle wzrostowe i martwiłam się że może przez to, ale przeszło jest ok.
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #189929 przez gorla
no nie moge patrzeć na maluszki bo zaraz chora jestem na maksa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja już chce takiego bobaska !
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #189931 przez gorla
Asik ale ci sie bużki w ostatnim poście ustawiły w rzędzie :)

Lacra gdzie jestes bo przegapisz!!!! bierz kocura i zasuwajcie do chaty!!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #189932 przez Asik
Gorla niedługo jedziemy na konsultację do Wawy do IMIDu i wtedy wyznaczą termin operacji rozszczepu wargi i podniebienia :) tylko tam robią to jednoetapowo :)
czasami lekarze potrafia ostro nastraszyc :) ale lepiej jak nastrasza i nic z tego nie wychodzi niż by mieli dawac nadzieje a tu dooopa .. nam powiedział na usg połówkowym że rozszczep duży , nawet nie widac dokąd siega a tu proszę..warga osobno i podniebienie tylko miękkie, kości twardego ma całe :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #189935 przez Asik
hahah noo faktycznie :D bużki jedna pod drugą :D :D

kurcze w ciązy przytyłam 8-9 kilo a wczoraj sie ważyłam i mam 15 na minusie :ohmy: :ohmy:
szybciej chudnę niż przy Martuli. ale to pewnie przez te pobyty w szpitalu i klinice..nic prawie nie jadlam..tylko chrupkie pieczywo :) i owoce :D aa no i Szymek 4 kilo miał :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #189939 przez nikusia1988
Asiku jaki ty dałaś rozmiar zdjęcia na awatarka???
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #189941 przez Lacrijka
Jeste !! jeste !!

Asiula, piękny Szymonek jest..I jakie ma kulaski kochaniusienieczkie :kiss: :kiss: :kiss: Patrzcie i podziwiajcia, bo my (starsze staraczki) "staralysmy" sie z Asia o Szymka :laugh: :laugh: :laugh:

A z ciciolem to jeszcze nie wyjechałam jeszcze..Spi i mi go zal budzic bo bidulek cala noc szalał hehehe
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #189943 przez nikusia1988
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #189944 przez Lacrijka
nikusia, a dlaczemu napisałas ze "pomagam WAM dobic do tysiaka " czemu nam, wypisałas sie juz z bandy ???? B) B) B) B) B) B)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #189948 przez nikusia1988
Nie nie wypisałam :) jeszcze... :laugh:
Ale ja taka małopisna jestem :lol: i wolę czytać jak się udzielać dlatego za bardzo nie przyczyniam się do powielania stron, dlatego napisałam że "Wam" pomogę chociaż raz na ruski miesiąć :laugh:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl