BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 5 miesiąc temu #263762 przez gosiak
Majowka napisał:

....I ludzika zrobilas! :D



dziękuję za pochwały od osoby znającej się na pieczeniu :lol: :kiss:
a ludziki chyba z 4 zrobiłam- tylko bo żle się je wycinało bo foremki nie miałam :silly: troszkę ręce temu czekoladowemu za długie zrobiłam ale to po to że jak teściowa będzie chciała go zjeść to żeby za szyję ją złapał :lol: :lol: buahahha :lol: :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #263764 przez gosiak
Lacrijka napisał:

A skad miałas takie foremki ???? cza kupic ??


cza kupić ja wszystkie oprócz ludzika i chuinki(wyciełam nożykiem) pożyczyłam od mamci :blink:

Asik dzięki za wskazówki zaraz wrzuce je do metalowej puszki po ciachach i krome położę :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #263765 przez Majowka
Ja sie nie znam na pieczeniu! Ja uwielbiam piec! A to roznica :)

Moze kiedys sie poznam..... Jak upieke Wszystkie ciacha z moich ulubionych ksiazek kulinarnych!
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #263769 przez gosiak
Majówka no już taka skromna nie bądź nie jedna z Nas widziała te Twoje cuda i na pewno musiały być pyszne :blink:

teraz święta to pewnie masz dużo roboty w tym fachu co?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #263773 przez Majowka
Wlasnie nic nie zrobilam powalajacego! To przez te zdjecia! Wygladaja apetycznie, dlatego mnie tak wciaga. Zamowilam u gwiazdora nowy obiektyw, moze beda wychodzic jeszcze ladniejsze! :)

Siedze u mamci I papci I tylko 2 bede piec sernik wykwintny z mojewypieki I jakis staropolski piernik....starczy!
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #263784 przez gosiak
w Polsce jesteś Majóweczka? bo już miałam pytać jaka u Ciebie pogoda w ciepłych krajach :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #263828 przez Majowka
Tak, juz ponad 2 tyg! Szkoda, Ze sniezku nie ma :((
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #263853 przez ilona
Gosiaku siedzi właśnie u mnie Insomnia i jak zobaczyłyśmy długorękiego ciastka to gleba!!! po prostu :laugh: :laugh: :laugh:

Rewelka wklej ten szablon to sobie wydrukuje i upiekę :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #263857 przez gosiak
Ilona ja go na cieście wycinałam odręcznie :lol: to był pierwszy i jakoś tak się ucieło :lol: mój mąż tez grzał z tej ręki :lol:

Majówka no choc Święta mogły by być białe a niestety zapowiadają deszcz :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #264043 przez ViFi
nikusia1988 napisał:

Witam przedświątecznie :)

Mi po wiesiołku nic nie jest i po Clo też nieeee... :)

A pierogi to mój specjał, ostatnio siedziałam pare godzinek i narobiłam 280 pierogów :laugh: jedliśmy przez 2 dni na obiad i kolacje i jeszcze 2 jednorazówki pierogów zamroziłam :lol:
Uwielbiamy z eMusiem pod wszystkimi postaciami :lol: z ziemniaczkami i serkiem, z ziemniaczkami serkiem i cebulka, z kapustą i grzybkami, no i oczywiście z kaszą gryczaną i serkiem :) Mmmmm... Pychotka :blink:


Proszę podaj mi przepis na ziemniakami i serkiem i cebulką, z kaszą gryczaną i serkiem :)

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #264049 przez eash
czesc dziewczyny, dlugo mnie tu nie bylo i nie jestem pewna, czy przed swietami jeszcze zawitam na forum - Hanka przeziebiona, ja tez, od dwoch dni praktycznie nie sypiamy, do pracy niby chodze, ale ciagle uciekam, chyba mi w koncu dyscyplinarke wlepia :( tak czy inaczej - zycze wszystkiego najlepszego na swieta dla was, waszych rodzin - czyli przede wszystkim pojawienia się nowych fasolek pod choinką :) w nocy, jak Adamowi uda sie Hanke zalulać, ide do kuchni i powoli szykuje cos na swieta - w niedziele narobilam schabowych do zamrazarki, wczoraj bigosu, tylko jałowca za duzo syppnelam i teraz musze dorzucic jeszcze kapusty, zeby smak oslabic... eh, swieta sa super, jak sie na gotowe do mamy jedzie, ale juz nie te czasy, nie te... choinke ubralismy - nawet jej Hanka nie probuje przewrocic, i zaczelismy malowanie - po swietach wysle wam jakies zdjecia i choinki, i nowego kolorku na scianach w pokoju... a narazie jeszcze raz - wesolych swiat! :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #264065 przez Insomnia
Dzień dobry :)
Eash zwolnij tempo kobieto :blink:
Gosiak gratuluję pięknych wypieków :)

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #264066 przez chłopek
czesc dziewczynki która chce śniegu? :) może jak zapakuje i wyśle to się nie roztopi, u mnie troche go jest i jeszcze sypie
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #264067 przez Insomnia
Chłopek dzięki ale nie chcę :lol: a jak się czujesz? Jak Ksawcio?

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #264068 przez gosiak
chłopek jak chce ja chce ale tylko na święta a potem Ci go oddam dobra? :lol:

Insomnia dzięki :lol: a gdzie śmiech chichy z mojego długorękiego ciastka :lol: :lol: :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl