BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #267866 przez gorla
Inso fajne pazury, ale ja przy malowaniu na jeden kolor wyjeżdzam za krale, a co dopiero przy takim :P :P :P :P :P :P :P :P :P ale se kupiłam pękający lakier :lol: a cooo i se malnełam na czarno biało :lol: :lol: :lol: :lol:

na naszym forumie jest też o poronieniu czytałam i teraz mam doła :( :( :( na czerwcówki już nie wchodzę , bo mnie to za dużo siły kosztuje, jutro minie miesiąc od poronienia, ale już nie truje wam...

Oliwia mnie namawia na wypróbowanie nowego blendera :side: chce koktajl z truskawkami

Mirella kurka wodna, zmroziło mnie!!!!!!!!!!!!!!! co za ciul tam siedział w tej dudce, Qrwa jasna!!!!!!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267871 przez Mirella
No własnie nie wiem czy w budce czy gdzie, bo sprawdziłam sobie przed chwilą że tego drugiego pociągu na rozkładzie nie ma, jakiś opóźniony albo inne widmo, no ale chyba jakas komunikacja na tej kolei jest, prawda?

Gorla, nie czytaj, chociaż domyślam się że pohamować się trudno. Ja kiedyś czytałam tamten wątek, ale już nie wchodzę, nawet ja nie dawałam rady, to co Ty przeżywasz??????????? Przytulam mocno :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #267873 przez gorla
Mirella może i opóźniony, ale przecie powinni wiedzięc i czuwać!!!!!!!

a wątek strasznie pesymistycznie, ja szukałam czegoś o pierwszej @ po , jak szybko można sie starać itd. nie mogę sie do gina mojego dodzwonić, chce iśc z wynikami z badania hist. pat., pewnie ma jeszcze urlop, nie chce do innego, ten jest ordynatorem w szpitalu

kurcze jakoś dziwnie z tym jeżem w awatarze wyglądam :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267881 przez Dorciaition
Wy to wariatki jesteście :P :P :silly: :laugh:

Jejuś Mirella :ohmy: :kiss:

Gorla nie czytaj, choć wiem, że ciężko bo ja też ciągle czytałam. Każdy miesiąc będziesz teraz przeżywała, nigdy nie zapomnisz, ale ból się troszeczkę złagodzi.
Ja starałam się w drugim cyklu po stracie. Ginka kazała po 3 miesiącach, ale nie mogłam wytrzymać ;) No i wszystko dobrze się skończyło, choć nie powiem, ciąża nie należała to cudownego okresu.
Trzymam kciuki Kochana :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #267884 przez Mirella
No powinni i chyba powinnam jakiś dym zrobić, ale weny nie mam, na szczęście nic się nie stało, lekcja na przyszłość i tyle. Teraz już wiem że podniesiony szlaban nie znaczy że pociąg nie jedzie. I Wy też to sobie zapamiętajcie, szczególnie jak samochodami jeździcie. Samochody przejeżdżały i nawet nie zwalniały, nie wiem, nie słychać tego wycia w samochodzie czy jak? Szlaban zaczął spadać w ostatniej chwili i tylko cudem nie spadł na żaden samochód ani żadnego w środku nie zamknął.


Gorla, jako żeś teraz pani jeżowa to masz
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267887 przez gosiak
mesy z wiochy go wyczaiłam :silly:

Gorluś nie czytaj bo będziesz się tylko dołować, ja nie wiem co przechodzisz jedynie mogę sobie tylko wyobrazić jaki to ból :( współczuję i mam nadzieję że tak jak Dorcia pisze z czasem się ból złagodzi :kiss:

Mirella no to niezły szok musiałaś przeżyć, u mnie niedawno chłopak rzucił się pod inter city na początku nie wiedzieli nawet czy to kobieta czy mężczyzna, poznali go po kawałku ubrania, a rzucił się bo niedanwno jego ojciec zginął w wypadku i chłopak widocznie nie poradził sobie z tym, szkoda tylko matki bo to z 3 dni przed Świetami było masakra :( :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #267890 przez gorla
Mirella tak prawie zginął moj wujek z ciotką i babcią. Jechali i nagle się szlaban opuścił, wybiło im szybe i szlaban znalazł sie w środku auta, o milimetr by wujkowi łeb obcięło.

Dorcia staram sie czytać te pozytywne posty, ale jednak ciągnie i jak wchodże na neta choć na jedną stronkę o poronieniu no muszę wejśc. Powiedz bardzo sie bałaś jak znów zaszłaś???

Właśnie wyjadłam ostatnią rybkę po żydowsku z lodówki ostały się ino 4 krokiety :laugh: a dziś był pierwszy obiad z ziemniakami od 6 dni, jedli aż im sie uszy trzęsły, a za kilka dni znów będzie Znowu ziemniaki?!!!! :side: :side: :side: :side:

aaaaaa Mirelcia ale cudaśny :lol: :lol: :lol: a te pytki :woohoo: :woohoo: :woohoo: jeżykowy dzidziuś

gosiak mam nadzieję że do czerwca już będe w ciąży ponownie, najgorzej jak chłopek bedzie rodzic miałysmy razem termina :( dobrze, ze ona się trzyma dzielnie :) :) mnie przestanie boleć serducho z zalu jak znów zajdę tak to obsesja mnie ogarnia na punkcie wózków i noworodków, ale najgorsze za mna , teraz juz myśle o starankach.. ale tylko myśle bo robic nie można
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267909 przez Dorciaition
Ale cudniutki ten jeż. Chcę takiego ;)

Faktycznie trzeba uważać B) Ja to w szczególności na tramwaje patrze, bo 3 lata temu jechałam tramwajem, który rozjechał chłopaka. Oczywiście jestem taka głupia, ze po wyjściu zaglądałam tam, a potem spać nie mogłam, choć widziałam na szczescie tylko kurtkę.

Gorla bałam się jak cholera. Przez poprzednią ciąże miałam w tej masę badań robionych. Leżałam 2 razy w szpitalu, choć tak naprawdę nic się nie działo, ale dmuchali na zimne. Najgorsze było to, że każdej położnej, czy lekarzowi na obchodach musiałam za każdym razem opowiadać to co się stało. Jak by sobie wielkimi literami na pierwszej stronie nie mogli tego zapisać. :angry:
Ale jak widzisz słoneczko sie do mnie uśmiechnęło, więc i do Ciebie też zawita. Rok temu tej o tej porze nie pomyślałabym, że będę miała teraz córcię.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267970 przez Lacrijka
Ja pitoleeee !!!!! W ramach ważenie kota, stanęliśmy sobie z eMusiem na wadze !!! Ja pitole !!!!! Armagedon!! Qniec świata!! Ludzie złoci !! O losie ! Ja pitole !!!! No!

Mirelcia - grozą powiało, dobrze ze wszystko w porzasiu i na strachu sie skonczyło :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #267972 przez agnesssa
Gorluś nie czytaj kochana, ja to w ogóle nie zaglądałam na ten wątek bo wiedziałam czym to grozi :dry: Mi jeden lekarz w szpitalu powiedział, że po pół roku muszę odczekać, moja ginka, że 3 miechy, a słyszałam, że dziewczyny już po miesiącu zachodziły i było ok, a inne niestety nie miały ok. Ja odczekałam dwa miechy po drugiej @ już się nie zabezpieczaliśmy ale w moim przypadku to bez znaczenia bo staram się i nic z tego nie wychodzi i na prawdę zaczynam wątpić, że to tak szybko nastąpi :dry: Wiem, że będę mamą, ale wydaje mi się, że nie nastąpi to zbyt prędko :dry:

Obiecałam Wam chojankę z prezentami więc wrzucam

A Mirella chciałam napisać, że mnie ciary przeszły, qrcze a jak by na prawdę coś się stało :angry: :angry: :angry: :huh: :huh: :ohmy: :ohmy:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267973 przez Lacrijka
A jest tam gift dla Lacry ???? :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267974 przez agnesssa
Lacrijka wybierz sobie jaki być chciała, na pewno są gdzieś żelki cocacolowe :silly: :woohoo: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #267975 przez Lacrijka
Wszyscy musza wiedziec ze lubie zele ???? A dupa, tera zeli nie bezie jak sie zwazyłam, nic nie bezie !! Nie bezie niczego !!! :( Ale kcem ten duzy koło telewizora co stoi :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #267984 przez gosiak
o rzesz ile prezentów :lol: ja kce....w tym papierku w kratke ciemnozielony z żółtym :lol:

Lacra to ile ważysz że taki szok doznałaś? albo inaczej jeśli nie kcesz wagi podawać to napisz ile przez święta Ci przybyło :lol: mi nie dużo ok pół kg :silly:

ale się spłakowywałam teraz :( na TLC fajny program leciał "porodówka" jeny się wczuwałam jakbym to ja rodziła :laugh: a jak dziecko wyszło to się poryczałam :laugh: Boże cóż to musi być za wspaniałe uczucie :dry:

a no i ile Maciek waży ? tak z ciekawości się pytam żeby porównać swojego wielkokota :lol: Mój 5,300

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268004 przez Lacrijka
łod świat nie wiem bo unikam wagi jak ognia ale od slubu 15 KG :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
A Max wazy 3,5 kg tylko..kruszek mamusiny :laugh:

Ale wykupiłam sobie juz diete na 3 miechy, namowiłam eMusia na rowerek stacjonarny bo ten co mamy to juz zlom, a jeszcze go namówie na orbitreka w przyszłym miesiacu moze i bede sie wylaszczac na lato :laugh:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl