BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 4 miesiąc temu #267692 przez gorla
Insosam jej ryj mnie z równowagi wyprowadza, ale wymądrzała się na temat wychowania, ospy i poronienia :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267693 przez chłopek
gosiak własnie nie ciagnie bo sprawdziłam po drugim razie juz nie odbieram jak widze prywatny.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267696 przez gosiak
gorla napisał:

Insosam jej ryj mnie z równowagi wyprowadza, ale wymądrzała się na temat wychowania, ospy i poronienia :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:


o rzesz :lol: :lol: ossstro "jej ryj" :lol: :lol: :lol: mnie wkurza jak na swoich dorosłych synów mówi "moi chłopcy" no wkurwia mnie to totalnie :angry: :angry: :angry: nie wiem czemu aż tak ale jak to słyszę to się we mnie gotuje :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267697 przez Insomnia
Gorla no to przeginka! Ja nie narzekam na teściów ale Teściu jest takim maminsynkiem jakiego świat nie widział :ohmy: Tylko jego mamusia się liczy... Dobrze że M. jest inny...

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267701 przez gosiak
Insomnia teściu mamimsynkiem? ło matko :laugh: ciesz się że emek nie jest :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267704 przez mesy
Gorla c0 się dziwisz ospa teraz tematu tabu haha
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #267706 przez gorla
Gosiak ryj to delikatnie :lol: kiedys pokazałam jej fote nie pamiętasz pewnie, ale jakbyś widziała to byś też tak powiedziała. A sylw z teściową :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: jedyny ratunek to odpalić wcześniej pedardy i jedną niechcący pod teściowa włozyć, ale by piekna raca była :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: łooo matko

Inso mamisyneka boję sie gorzej niż ognia :silly: mój małż na początku nie wiedział co am robić z konfliktem smoczycowym , zdarzyło mu się po stroni8e mamusi stawać, a jak wtedy jak byk aż mi dym szedł z uszu :S :S :S :S

mesy jak tabu?? :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267707 przez mesy
Gorla no trąbią o ospie przecież non stop w tv że moda na zarażanie jest itp :P
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #267710 przez Insomnia
No maminsynek... mamusia jest najwazniejsza i nawet próbował wymagać od nas coby babcia była i dla nas najważniejsza ale na szczęcie M. załatwił sprawe jednym zdaniem.. Dla mnie Marta jest najważniejsza i bez dyskusji... A Babka też niczego sobie.. Zawsze każdemu narzuca swoje zdanie... Ja jej nie słucham ale nie wiem jak teściowa ją toleruje... Do garów się miesza, nie ma niedzieli żeby babka na obiad nie przyszła... Oj przepraszam... raz nie przyszła to teściu od razu za telefon i czy mamusia się obraziła :lol:
Gorla czujesz? Co tydzień Smoczyca na obiedzie i tak kilkadziesiąt lat :ohmy:

Jak ją poznałam to mnie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
mówiła mi jak mam po Warszawie jeździć bo ona karetką jeździła to wie... Tak, ale 50 lat temu

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267713 przez emka
gosiak No sylwka nie zazddroszczę! Weź se pedarde dobrą zakup, co raz a dobrze w kosmos wystrzeli :P

gorla Hehe uśmiałam sie z twojej przygody z kolędą :) Nienawidzę tego czekania na ksiedza, kurna XXI wiek, powinni sie umawiać na wizyte :) :P
A tej Twojej teściowej to strach sie bać!!! I to tak blisko mnie... ło matko, mam nadzieje, że przez Wisłe nie przepłynie! :silly:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #267723 przez Insomnia
Mesy przyznaj się co przeskrobałaś :unsure: Bo to aż nie podobne do Ciebie że tak cichutko siedzisz :silly:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267727 przez mesy
Inso pozazdraczam ci nowego avatara :lol: :lol: i kombinuje dla siebie coś nowego haha
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267732 przez gorla
Inso oj czuje :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: wtedy bym mesy blagała zeby mnie ze sobą zabrała jak zagranicę pojadzie :lol: :lol:

emka noo nie wiem czy nie przepłynie, jak mnie podpadniesz to rzucam torebkę cukierków na Knybawie i mówie ci że teściowa przepłynie jak nic!!!!!!!!

mesy coś kombinuje bo za cicho :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267733 przez Insomnia
A zazdraszczaj bo piekną wyczaiłam dziewusię :lol: :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #267740 przez mesy
Kurde zmieniałam a go nie ma ;/ a specjalnie dałam boćka co by poprzynosił wam fasolindy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ooooooooooo jest :lol: :lol: to teraz grzecznie pracować nad fasolką bo bociek patrzy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl