BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 miesiąc temu #271553 przez emka
Insomnia Zrób mi prezent na urodziny :) :P

Agnessa Jestem strasznie ciekawa co cię skłoniło , żeby testa zrobić przed czasem? Miałąś jakieś objawy czy przeczucie?? :laugh:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271555 przez agnesssa
A ja słuchajcie byłam tak pewna, że w tym cyklu nic nie wyjdzie, że całe święta piłam, w sylwestra piłam, a że jeszcze mnie tak głowa bolała to jeszcze tabsy przeciwbólowe łykałam... tak jak przed każdą @ się wstrzymywałam, tak teraz w ogóle się nie zastanawiałam nad tym, że może zaszkodzić, i odstawiłam wszystkie tabsy od ginka w tym cyklu... nei brałam luteiny, ani eutxyroxu, nawet kwas foliowy jadłam w kratkę... normalnie nadal nie wierzę :silly:

Emka straszliwie mnie cycki bolały i to bardzo podobnie jak w ostatniej ciąży i mąż mnie namawiał, ja sie trzymałam wersji, że to na @ a on cały czas swoje gadał, no i mam nadzieję, że miał rację :lol:

Bidolku Ślicznie wyglądasz i masz śliczny brzusio :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271563 przez emka
Agnessa I super, a mąż miał nosa :) A mnie też cyce bolały niemiłosiernie i doopa! :silly:
Wiecie co te objawy ciąży i przedokresem są podobne, trudno zczaić!!!
głowa boli w ciąży i przed okresem
cyce to samo
lekki ból brzucha
napiecie, zdenerwowanie (albo ciąża albo Zespół napiecia :)
ja mam jeszcze białe upławy ( nie wiem czy to normalne ale mam przed okresem) a w ciąży też takie mogą być
I bądź tu mądry! :lol:

Bidolku Cudny brzusio i spory już :) Który to miesiac? Pamietam, że niedawno zafasolkowałaś :) Chyba chłopak będzie co?

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271566 przez mesy
emka to pewnie przez ten progesteron tak masz :dry: ja w tym cyklu to też makabra z tymi upławami :dry: :dry: najlepiej to się z domu nie ruszać :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271568 przez Insomnia
Emka :woohoo: takie prezenty to sama sobie musisz zrobić :lol:
Już się narobiłam testów przed czasem więc czekam do soboty :silly:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271570 przez agnesssa
Emka tak jak piszesz, dlatego ja byłam przekonana, że @ się zbliża i że będzie szybciej, bo owu miałam szybciej, ale jak już nie mogłam się położyć spać, bo tak mnie sutki bolały to stwierdziłam, że mogę zrobić testa, bo od owulki minęły 14 dni (przynajmniej tak mi się wydawało, że szybcioej była bo sluz miałam tylko jeden dzień jak kurze białko)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271571 przez emka
mesy mozliwe... hmm lekarz mówił że nie mam sie nim przejmować... a raczej cieszyc, ale sama nie wiem...

Inso Sama? mam rok czekać... No nie, zrób to dla mnie :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271582 przez Insomnia
Emka zrobię ale w sobotę ok? ale nie moge pojąć jaki to prezent jedna krecha :silly: :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271601 przez nikusia1988
Insomnia w sobotę będziesz teściora robic??? Ja też :lol: To witaj w klubie :kiss: O ile tempka mi nie spadnie... :( Bo na razie jest pieknie 37.00 :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271603 przez gorla
Oj dziołchy mam przeczucie, ze posypia sie fasolki :lol: :lol: aż miło na serduchu

u mnie w horoskopach pisze, ze w listopadzie urodzę, a u małza że na zimę czeka go powiększenie rodziny :lol: to bym musiała sie brac ostro do dzieła w lutym, zeby sie na listopad wyrobić :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271604 przez Asik
hello :)
Ja się chciałam pożalić :( :( nasze forum sierpniówek 2011 zlikwidowali :( :( wszystko przepadło :( :( tyle wspomnien poszłooooooo :(
musiałąm załozyć nowy wątek ale kurcze to już nie będzie to samo..
buuuu ,,, no to się wyżaliłam :(

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271607 przez Insomnia
www.skarbmamy.pl/wykres_kolezanki.php?user=Insomnia&cid=4759

Nikusia patrz jakie u mnie cuda wianki więc uważam że robienie testu mija sie z celem... Ale za Ciebie mocno trzymam kciuki :kiss:

Asik :kiss: :kiss: może przywrócą :unsure: a tylko Wasz wątek zniknął czy jakiś inny? Albo wyczerpałyście limit postów w wątku :silly: Przepraszam za żarcik :kiss:

Emka za rok to możesz na porodówkę jechać :lol: taki Ci prezencior wymysliłam

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271615 przez Asik
:) :) niee no limit postów to niee :) bo by cos zostało a wyswietla się że nieznane ID ... no nic... na razie gadamy na nowym :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271622 przez emka
Inso Moze być w sobotę... :laugh: :laugh: :laugh:
A na porodówkę też mam wcześniejsze plany, wczoraj oglądałam film o Majach do 21 grudnia musimy się wyrobić :) :laugh:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271624 przez nikusia1988
Heh... no taki troszkę dziwny. Ale u ciebie na test za wczesnie bo ty dopiero teraz skok miałaś tzn 24dc. Dobrze że plusiki chociaż są :lol: :kiss: :kiss: :kiss:

A któraś jeszcze w najbliższym czasie ma testować??? Chwaliła się któraś??? Czy będę sama??? :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl