BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 miesiąc temu #271408 przez mesy
eash też kiedyś o tym myślałam z moim ale jakoś nie zrobiliśmy kroków do przodu w tym kierunku ...
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271423 przez Insomnia
Emka córa na zdjęciu zajebiaszcza :lol: :lol:
Gosiak toć nie mówiłam że zboczonych snów nie mam :silly: mam ale o nich nie mówię :lol: :lol: bo się wstydzę :blush:
Eash nie martw się :kiss: to jeszcze 4 miesiące a dla takiego maluszka to szmat czasu ale sama o tym wiesz :kiss:
Asita dbaj o siebie i mdłości współczuję ale i zazdroszczę pozytywnie :kiss:
Gorla oj tam od razu bys nie chciała ze mną spać :lol: a ile rzeczy ciekawych byś się dowiedziała :silly: :woohoo:
Gorla to mnie przyjaciel M. chce uwikłać w jakieś niebezpieczne sprawy :unsure: :lol: :lol: Ogromne gratki za super wyniki :kiss: :kiss: :kiss:
Eash nigdy nie myślałam o szpiku, ale myślałam o organach do przeszczepu, żeby sobie taką kartkę wsadzić w portfel czy coś... ale nie zorientowałam sie dokładniej jak to sie odbywa

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271428 przez mesy
Inso jaką masz pogodę ?? u mnie deszcz :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Dalej się czuje taka niemrawa a jeszcze do tego jak by było mało oprycha mi wyszła :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :(
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271435 przez chłopek
mesy cebule sobie przyłóż zejdzie szybko.
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271436 przez mesy
Cebule ? pierwsze slyszę .. ale zrobię tak bo jest w takim miejscu no normalnie w kąciku ust i mnie irytuję :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271438 przez bidol
eash - dasz rade dzieci szybko dorastają. zobaczysz że Hania nabierze odpowiedzialności :silly: :blink: i bedzie zachowywała się jak 4- latek, który jest już bardzo samodzielny :lol: . Dasz rade :kiss: :kiss:

asita - współczuję, mam tak samo, ale ja nie dam rady wlać w siebie herbaty imbirowej. Mam na wszystko odrzut :X :X
niemartw się - będzie lepiej. Ja z taką nadzieją wstaje z łóżka :silly: :lol: ja brałam taki suplement na mdłości Mamarin/Mamma mi to nie pomogło, ale dziewczyny chwaliły.

majówka - dziewczyno nie wiesz co mówisz :blink: lepiej niech objawy nie przychodzą :) ja zaczynam 4 miesiąc i powiem Ci szczerze, że jak cała ciąża by tak wyglądała, to wątpie czy bym się zdecydowała ;) nie martw się wejdz do nas na Lipcówki 2012 - tam też są dziewczyny co przez całe 3 miesiące nie miały mdłości. Głowa do góry :kiss:

gorla - to dobrze że wszystko ok. no to za 2 cykle do dzieła :) :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271441 przez mesy
bidol ja ci zazdraszczam tych :X ale też ci współczuję :kiss: :kiss: pewnie cię męczy to bardzo :dry: ale pewnie już nie długo ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271444 przez eash
chlopek, sytuację mamy bardzo, ale to bardzo podobną, co mnie w jakimś stopniu buduje - już nie myślę o sobie, że jestem jakąś wariatką totalną, co to jedyna na świecie trzasnęła sobie dwójkę jedno po drugim i zostaje z tym sama i z mężem w delegacji, heh ;) bo u nas Adam delegacje bedzie mial tak od kwietnia - maja prawdopodobnie, czyli akurat od porodu (cwaniak, heh). a ja sama z Hanka sobie wlasciwie rady nie daje, jak mam z nia siedziec od rana do popoludnia to na leb dostaje, ratuje mnie zawsze z opresji Adam wracajacy z pracy - za niedlugo bede musiala zostac sama z dwójką i to 24h na dobę, chyba przejdę na prochy uspokajające albo co...? boję się. cieszę się i boję i tak na zmianę... a twój młody już chodzi? sam? to super :) Hanka za jedną rączkę, boi się puścić (dwuznacznie to brzmi, hehe :laugh: ), chociaż często bawimy się w taką zabawę: Adam ją trzyma, ja siadam naprzeciwko w odległości ok. 2 metrów i wtedy Adam ją puszcza - te 2-3 metry przejdzie krokiem pijaka wracającego z domu po całonocnej libacji... myślę, że niedługo sama już ruszy. no ale sika w pieluche, na nocnik nawet w ubraniu usiąść nie chce. śpi w naszym łóżku i żeby zasnęła, trzeba ją najpierw lulać, a potem w łóżku przytulać i pilnować, żeby miała w buzi róg poduszki (bo ona sobie tak ssie te poduszke w celu uśnięcia). jeść też sama nie je, trzeba karmić, i do tego kapryśna jest (zrobie zupke - pluje, podgrzeje parówke - zje jeden kawałek i pluje, podam kanapke - dwa kęsy i płacz... i tak wygląda jeden "posiłek"). oj, nie wiem, jak to będzie, naprawdę nie wiem...

dziewczyny, zapisujcie sie do banku dawców, zachęcam! :) a jak jest z organami - nie wiem, może w necie coś znajdę, to dam znać :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271445 przez chłopek
wez cebule rozetnij i jedna warstwą smaruj opryszczke, tak żeby sie sok z tej cebuli lał takimi kawałeczkami cebuli sobie przykładaj i co jakiś czas smaruj
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271446 przez gorla
Eash ja już mam biorcę szpiku ;) ale tak zeby sie zarejstrowac to nie wiem... zastanawiałam sie, ale tak sie boję igieł , ze szok.
Są 2 metody pobrania i zalezy to od tego co lepsze dla biorcy.. tak mi hematolog powiedział. I to wcale nie jest tak chop siup. Mówie o Akademii w Gdańsku. Biora z biodra ale usypiaja, a z ta krwią co komórki separuja to tez dostajesz zastrzyki przez kilka dni na pobudzenie produkcji komórek.. czujesz sie jak przy grypie, a potem jedną rurką leci krew do maszyny drugas rurką wraca do żyły juz wyjałowiona.. moga byc zawroty głowy, bóle, osłabienie. Biora rano i wieczorem i tak 2 dni. Mam nadzieję, ze brat nigdy nie bedzie potrzebował.

Inso organy tez bym oddała pośmiertnie :) niech biora co chća na co mi one potem ;)

mesy zovirax mi pomógł, spróbuj tą cebulę , ja osobiście nie znosże zapachu cebuli i bym haftnęła chyba

Inso przez sen gadasz też?? :woohoo: :woohoo:

Podobno opryszczka w ciąży jest niebezpieczna
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271449 przez bidol
mesy napisał:

bidol ja ci zazdraszczam tych :X ale też ci współczuję :kiss: :kiss: pewnie cię męczy to bardzo :dry: ale pewnie już nie długo ;)


mesy - dzięki :kiss: :kiss: :kiss: chętne oddam Ci moje mdłości :kiss: :kiss:
nie miałam pojęcia że tak może człowieka umęczyć. Mam nadzieję że mi przejdzie już za tydzień. Boje się jedynie co może być później. cukrzyca, holestaza i inne cholerstwa :huh:
A mesy i spokojnie - doczekasz się swoich mdłości :blink: :lol: zobacz jak agnesssa dała czadu. I najśmieszniejsze, że ten cykl już skreśliła :) jak ja i wiele innych :)
:kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271450 przez mesy
gorla w jakiej ciąży ? :lol: :lol: jak lutna cię to zobaczysz haha
Ja się przeziębiłam :dry: od wczoraj czuję się taka nie mrawa :dry: mało tego jeszcze żeby była chora to spoko a tu ni przeziębienie ni choroba :dry: czuję się jak dętka i jeszcze ta bólwa :angry: :angry: :angry: :angry:
No mi nic na bólwę nie pomaga więc idę pokroić tą cebulę może ona da radę :lol: :lol:

Kiedyś miałam takie tabletki heviran i one są fajne na opryszczkę bo zaraz schodzi ale mi się skończyły a niestety są na receptę :(

Chłopek dzięki za radę :kiss: :kiss:


bidol
bo to mój bociek przyniósł agnesssie fasolindę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: haha

A opryszczka w ciąży jest niebezpieczna to fakt ale nie na ustach tylko tam an dole :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271454 przez Insomnia
Mesy u mnie nie pada ale jest pochmurnie
Zaliczyłam taki przypał że się dziś nie będę odzywać :blush: :blush: :dry:

A teraz potrzebuję pomocy... stworzyłam suwaka i gdzie mam wkleić ten kod żeby się pokazywał bo go nie ma

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271458 przez emka
eash gorla Ja sie zarejstrowałam na dawce szpiku jak była akcja w Tczewie, namówiłam tez bratówkę, było mnóstwo ludzi, też sie boję igieł, kłucia szpitala, nienawidzę, ale mam wsród swoich znajomych chorych na raka i widząc jak cierpią musiałam zrobić choć tyle. Nie jest tak że na pewno twojego szpiku będzie ktos potrzebował, ale jesteś w banku, wiem że np na czas ciąży trzeba tam zgłosic, wtedy jesteś zawieszona jako dawca.

Mesy Zdróweczka życzę :)
Niech bociek roznosi dalej fasolindy :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271460 przez chłopek
eash mój chodzi od 31 października, spac tez spi z nami, w łożeczku nie ma mowy zeby spał.
mesy ja używam cebuli no bo nic innego w cizay nie mozna,
długo mi to odp schodzi bo siostrze corki pilnuje no i ksawery ja bije bo ona za mna chodzi, a przeciez ja nie jestem jej mama tylko ksawcia no i wojna
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl