BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 miesiąc temu #296613 przez chłopek
ja schabowe bede miec
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #296614 przez mesy
Jajkaaaaaaaa w sosie musztardowym :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #296622 przez chłopek
mesy tobie to jajkaaa w głowie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #296625 przez mesy
Jak w głowie ? :lol: ja lubię jajka :lol: haha a najbardziej żółtko :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #296627 przez gosiak
chłopku czyzby głodnemu chleb na myśli :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #296628 przez mesy
chłopek no właśnie haha :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #296630 przez Lacrijka
Gosiak !!!!!!!!!!!!!! Zaprosisz ????? :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #296635 przez emka
obdzwoniłam wszystkich lekarzy w mieście, pech chciał ze ferie są... I dodzwoniłam sie tylko do jednego, przyjmie mnie jutro o 13. :dry: Oczywiscie prywatnie, zresztą i tak zawsze chodzę prywatnie.

gorla narazie brudzę ale to zawsze sie tak zaczyna :(

mesy Ja z moim bratem jak byliśmy mali to dzeililismy sie jajkiem, ja zółtko, on białko, bo ja tylko żółtko lubiłam a on tylko białko :laugh: MOje dziecko nie lubi jajek niestety, czasem zje jajecznice jak jej pozwole samej ją zrobić :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #296649 przez mesy
emka oszczędzaj się jak się tylko da ;) zobaczymy jutro jak będziesz miała wynik bety ;)
ja tylko złótko lubię a jem z moim M tak jak ty z bratem :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #296662 przez chłopek
emak bedzie dobrze
a ja jem tylko żółtko tak ogólnie to nie lubie jajek
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #296667 przez gosiak
Lacra na gołąbki? wpadaj nie pytaj cały gar będzie :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #296686 przez bidol
Majóweczka- to super :kiss: :kiss: . To co sama mam leżeć ;)

Emka
- trzymaj się kochana. Do domu leżeć i nogi w górę. Nie stresuj się ;) wiem jak to brzmi ;) ściskam :kiss: :kiss: :kiss:

Mirella - czytałam Twój tekst :kiss: :kiss: kochana wiele przeszłaś i Bozia Ci wynagrodzi Twoje cierpienia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #296720 przez Majowka
No widzisz Bidolku...ale nie martw sie, polezysz troszke i wrocisz szybciutko do normalnego funkcjonowania! :)
A ja mam zabronione przytulanka az do odwolania...I to co sie u mnie odkleja to owodnia :(
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #296748 przez gorla
Emcia do jakiego gina idziesz?? trzymaj się , odpoczywaj nie chodz za dużo. U mnie nie było brudzenia krew żywa szła od razu, ale wiedziałam że ronię , bo juz mi gin wcześniej powiedział co jest grane. Narazie nic nie wiadomo, trzymaj się kochana, ściskam mocno :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

A ja mam dziś rybki delfinki mrozone ziemniczki z masełkiem i surówa z porencji mniam mniam :lol: :lol:

Majóweczko ważne z sie pprawiło , a bez bzykanka wytrzymacie :silly: :silly: jakoś hehe. Z Oliwką też był zakz ostatnie 3 miechy no i 1,5 miecha po porodzie , małż dał rade :S :S chyba ze czegoś nie wiem

Agnessa nie wymigasz sie od foty brzucholka, ja pokazałam fote po porodzie i ty dasz brzucholka nie ma bata!!

mesy ja też lubię tylko żółtko, a mój brat białko. Ja wyżerałam mu żółko on natomiast białka mojego nie jadł :silly: zawsze miałąm paskudnie obrane ze skorupy i on się brzydził :lol: :lol: i miał lek przed pająkami, wykorzystałam to raz z premedytacją. W łazience amamy bojlera jak jeden sie wykąpie drugi czeka z godzine aż sie nagrzeje. I on zawsze mis ie wpierdzieał pierwszy. Złapałam w piwnicy pajaka i wieczorem wpuściłam do brodzika, powiedziałam ze ide sie kapać , na to bracki rzucił sie do łazienki i za minutę wyszedł blady " Noo ty idz pierwsza" hehe tym sposobem ja już zawsze bylam pierwsza
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #296751 przez emka
Idę do Wasilwskiego, nigdy u niego nie byłam... ale tylko on odebrał telefon, zreszta przyjął mnie łaskawia jak mu opowiedziałam co i jak, bo tak to wiesz, ze nie ma wolnych terminów w tym tygodniu itp. Ale jak do niego będę szła to już będzie wszystko jasne, bo bete odbiorę...

A i wiesz co to twoje "bedzie co będzie" jakoś mnie uspokoiło... bo taka prawda, nie mam na to zadnego wpływu... Dzieki :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl