BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 1 miesiąc temu #345252 przez Kajo
sylwka727 napisał:

Kajo słońce jak dajesz link do swojego wykresu to otwiera się mój ale znajdę cię zaraz ;) a to mój: www.skarbmamy.pl/NPR-wykres-cyklu?r=78 ;) dajemy dajemy przed południem już było :silly: a mnie wczoraj mój troszkę zdenerwował bo przy tej naprawie trochę za dużo chlapnął i była debata no ale wiadomo że najlepiej się godzi, a jak tam u was? :)

A wiesz , ze ja mam zawsze problem z udostępnianiem wykresy, taki mongoł ze mne :laugh:

Nie wiem czy wypada pisac takie rzeczy, mam nadzieję, że inni mnie wysmieją, ale u nas wczoraj też najlepiej nie poszło. :angry: Przez tę pozycję na pieska mojemu M było nie wygodnie, a mnie wbijały się kolana w deskę od łóżka :woohoo: Także chcieliśmy dobrze, ale jak zwykle musieliśmy przedobrzyć.
To ja też zaraz zmykam, bo widzę, że jesteście szybsi :side:
Może teraz będzie lepiej :silly:
To do wieczorka
A od jutra jestem sama, więc pewnie będę siedzieć od rana na forum :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345255 przez sylwka727
Czasami tak bywa, mam nadzieje ze dziś będzie lepiej trzymam kciuki :kiss:

No ja jutro też sama bo jedzie kończyć naprawę ;) więc do jutra :kiss:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #345282 przez Kajo
sylwka727 napisał:

Czasami tak bywa, mam nadzieje ze dziś będzie lepiej trzymam kciuki :kiss:

No ja jutro też sama bo jedzie kończyć naprawę ;) więc do jutra :kiss:


Dzięki Sylwka :kiss: kciukasy się przydały, posżło rewelacyjne :woohoo: Tylko czy nie za późno po tej owu?
Ale my tak mamy z moim M ,jak jest presja to nic nam nie wychodzi, a jak wyluzowaliśmy to idealnie:) ;)
No nic teraz pozostaje czekanie...znowu
Wam też życzę udanych staranek :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345326 przez Kajo
Kajo napisał:

sylwka727 napisał:

Czasami tak bywa, mam nadzieje ze dziś będzie lepiej trzymam kciuki :kiss:

No ja jutro też sama bo jedzie kończyć naprawę ;) więc do jutra :kiss:


Dzięki Sylwka :kiss: kciukasy się przydały, posżło rewelacyjne :woohoo: Tylko czy nie za późno po tej owu?
Ale my tak mamy z moim M ,jak jest presja to nic nam nie wychodzi, a jak wyluzowaliśmy to idealnie:) ;)
No nic teraz pozostaje czekanie...znowu
Wam też życzę udanych staranek :laugh:


Robiłaś może dziś też test owulacyjny? ja z ciekawości zrobiłam i jest znowu druga kreska ciemniejsza, myślałam, że dziś powoli powinna robić się już jasniejsza....
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #345329 przez gorla
Co do technik to ja staram sie nie wstawać po seksiku , bo zaraz wycieka, najczesciej idzie od tyłu, nie leżę z nogami w górze czy coś, ale podobno pomaga :lol:

U mnie zimota na maksa, aż sie nosa nie chce wystawić za onko, emek od rana w pracy , a Oliwia doprowadza mnie do szału, jestem na granicy wytrzymałości :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: właśnie wylała mleko na zapakowana na sprzedaz ciuchy !!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: kuwa trzymajta mnie, bo aż mnie brzuch z nerwów rozbolał

Sylwka fasolka chyba dobrze, nic sie złego nie dzieje, za tydzień mam usg juz sie doczekać nie mogę, bo mam z emkiem przyjść :lol:

chłopek brzusio widziałam :lol: ale już wielki

Ciekawe co u Ajłony ona już na końcwkę zaraz rodzić bedzie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345368 przez chłopek
hej gorla jak się czujesz?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345392 przez gorla
chłopek ujdzie ino jesc nie mogę, trzymają mnie mdłości, teraz i rano i wieczór, w nocy jest dobrze :)

I deszcz pada cały dzień i cały tydzień taki ma być, normalnie w deprechę wpaść można
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345395 przez chłopek
no rozumiem cie mi młody cały dzien marudzi,juz nie mam sil
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345398 przez gorla
taaaa :) ogólnie Oliwka jest kochana, taka słodka do schrupania, ale czasem załuję, ze jej nie schrupałam hehe

Nudy w domu, emek w pracy jeszcze nie wrócił :(
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345406 przez chłopek
mój pojechał po smoczek bo młody swój przegryzł i jak sie mała dziura zrobiła to postanowił zjesc go do konca:)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345412 przez gorla
to tez masz przeboje z Ksawciem :)
Ja sie dziś zabrałam za sprzedaż niepotrzebnych pierdół od lampy po ciuszki po Oliwii, pół dnia mi to zajęło :dry: ale skończyłam wkońcu.

Dzis rocznica 100!! zatonięcia Titanica, na Discovery miało lecieć o tym kuwa nie wiem o której, uwielbiałam kiedyś te film, sto razy ogladałam i wyłam za każdym razem :blush:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345417 przez chłopek
ja juz ogladałam :) teraz leci coś ja oglądałam oczami Camerona
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345527 przez gorla
Witam z rańca :)

Jak dziewuszki po weekendzie? U nas ciąg dalszy choróbstwa, zimota na dworze gdzie ta wiosna siem pytam!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345531 przez mesy
Hej gorla :kiss:
U nas od wczoraj pada ;/ aż chce się żyć :dry: :dry: :dry: :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345535 przez chłopek
hej u nas też pada ciągle, jeszcze młody marudzi juz mam dość,od 6 nie śpi, w nocy tez sie budził rozchodzi się o smoka. a mnie coś brzuch pobolewa
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl