BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 tygodni temu #345049 przez sylwka727
No właśnie też się cieszę że moja owulka wyczaiła że emek wraca;)

A to mó wykres: www.skarbmamy.pl/NPR-wykres-cyklu?wpage=1&fr=1&id_cyklu=6146



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #345050 przez Kajo
sylwka727 napisał:

No właśnie też się cieszę że moja owulka wyczaiła że emek wraca;)

A to mó wykres: www.skarbmamy.pl/NPR-wykres-cyklu?wpage=1&fr=1&id_cyklu=6146

No podobnie Ci skoczyła do góry. W środę i w czwartek miałas strasznie niską temp, czyli jak zajdziesz to równie dobrze możesz mieć temp w wysokości 36,8 i 36,9. Ja standardowo mam wyższą, także liczę na 37,00 i powyżej ;)

Ale widze, że Ty tak ładnie pozostałe rzeczy jeszcze sprawdzasz. Ja nigdy nie wiem czy śluz ma wygląd jajka kurzego ;) chyba tak, ale jakoś spr tego sluzu mi nie wychodzi.
Pozwolę sobie jeszcze na jeden komentarz :laugh: my z moim M to żadne kóliki przy Was nie jesteśmy :lol: Rozumiem, że Twojego M nie było w domu od poniedziału do czwartku ;) :woohoo:

Sylwka przepraszam, że tak dopisuję, ale doczytałam,że wiesiołka bierzesz. Ja też biorę, ale czy wiesz , że tylko do owulki mozna go brać, póżniej kategorycznie nie. Pewnie o tym wiesz, ale wolałam się upewnić.
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345051 przez sylwka727
Dobrze rozumiesz :) nie było go od od wtorku do czwartku a w poniedziałek nic nie było bo mieliśmy chrzciny i za dużo wypił ale to wyjątek od reguły właśnie dzwoniłam żeby szybko wracał :lol:

Dzięki wielkie że mi przypomniałaś o tym wiesiołku :kiss: właśnie miałam doczytać bo coś mi się obiło że do owulki się bierze tylko dopiero kompa dostałam z naprawy



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345052 przez Kajo
sylwka727 napisał:

Dobrze rozumiesz :) nie było go od od wtorku do czwartku a w poniedziałek nic nie było bo mieliśmy chrzciny i za dużo wypił ale to wyjątek od reguły właśnie dzwoniłam żeby szybko wracał :lol:

Dzięki wielkie że mi przypomniałaś o tym wiesiołku :kiss: właśnie miałam doczytać bo coś mi się obiło że do owulki się bierze tylko dopiero kompa dostałam z naprawy


AAAA nie uiekaj mi Sylwka, zanim złapiesz swojego M, bo my tez zaraz lecimy na powtórkę ;) odpowiedz mi proszę czy stosujecie te metody o których wyżej wspomniałam?
Pliss, daj znać, bo może coś nowego wprowadzę ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #345054 przez sylwka727
Hmm więc tak z tego co mi wiadomo nie jestem na 100% pewna ale lubię tak więc w to mi graj ;) bo np najlepsze są pozycje w których jest najgłębsza penetracja bo plemniki mają krótszą drogę do celu ;) i dobrze jest gdy macie jednocześnie orgazm bo skurcze pomagają chłopaczkom szybciej przebyć drogę no ja raczej wolę chwilkę sobie poleżeć i nie wykonywać gwałtownych ruchów a szczególnie staram się nie śmiać i nie kichać a ten jak na złość mnie rozśmiesza zawsze :laugh: No to chyba tyle :)

Jeszcze nie uciekam bo na emka muszę jakąś godzinkę jeszcze poczekać :silly: :)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345056 przez Kajo
sylwka727 napisał:

Hmm więc tak z tego co mi wiadomo nie jestem na 100% pewna ale lubię tak więc w to mi graj ;) bo np najlepsze są pozycje w których jest najgłębsza penetracja bo plemniki mają krótszą drogę do celu ;) i dobrze jest gdy macie jednocześnie orgazm bo skurcze pomagają chłopaczkom szybciej przebyć drogę no ja raczej wolę chwilkę sobie poleżeć i nie wykonywać gwałtownych ruchów a szczególnie staram się nie śmiać i nie kichać a ten jak na złość mnie rozśmiesza zawsze :laugh: No to chyba tyle :)

Jeszcze nie uciekam bo na emka muszę jakąś godzinkę jeszcze poczekać :silly: :)


Upss to u nas może być problem z synchronizacją :( Zawsze albo ja mam przed M albo on przede mną :angry:

Poza tym też leżę i czekam ;) to jak mi napisałaś o tym śmianiu to pewnie będę się śmiać :lol: ale u mnie zawsze to co zakazane jest najlepsze ;) Wczoraj z M też mieliśmy głupawkę, ale to chyba dlatego, że nie było to spontaniczne i nie moglismy przestać się śmiać. :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345057 przez sylwka727
No u nas też tak jest jak u was zawsze mi się chce śmiać już w trakcie oto nasz wczorajszy dialog(w trakcie ;) ):

Ja: Dochodzisz?
eM: No już blisko
Ja:To się skup bo ja już prawie jestem :lol: :lol: :lol:

No i jak tu się nie śmiać :lol: zawładnęła nami obsesja :silly:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345063 przez gosiak
haha dziewczynki nieźle, to widzę że z tym śmianiem to nie tylko ja tak mam, i zaczynam "kipieć" :lol: :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345094 przez madziaska
Dziewczyny sprobujcie pic siemie lniane. Ja w szczesliwym cyklu pilam kilka dni przed owu rano i wieczorem i sluzu bylo bardzo duzo, wczesniej nie bylo go za wiele. Kupilam na natepny cykl wiesiolek, ale juz nie byl mi potrzebny ;)
Gosiak trzymam kciuki, bo widze, ze terimn @ tuz tuz ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #345110 przez Kajo
gosiak napisał:

haha dziewczynki nieźle, to widzę że z tym śmianiem to nie tylko ja tak mam, i zaczynam "kipieć" :lol: :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ale się wkurzyłam, w momencie kiedy się pytałam Was o pozycje wirus mi sie wkradł. Przez stres miałam chyba owulację, bo cholernie mocno mnie zabolało. Pozycja była na pieska, ale nie zdążyłam przeczytać o tym pozostaniu z ramionami do dołu i pupa na górze :(
Leżałam z uniesionymi nogami ale na plecach :) Zresztą przez ten wirus jakoś sie poddenerwowałam i nie wiem czy coś z tego wyjdzie.

A jak to jest po owulacji, już praktycznie szansy nie ma, czy jeszcze mam 24h?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345181 przez Kajo
Niedzielne śpiochy ;) Może ktoś kto jest zdesperowany jak ja zajrzy tu dziś :(

Z tego co ja wiem to zaraz po owulce ma się jakieś max 24 h dni płodnych? Zgadza się?
Czy po owu to już marne szanse są? Mi dziś temp znowu podskoczyła z 36,74 na 36,97.

Niedzielna desperatka :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345203 przez gosiak
kochana działaj nie zaszkodzi :blink: tak na prawdę nie wiadomo do końca kiedy owu jest może być 3dni przed jak i 3 dni po skoku bądź w trakcie skoku chulera wie, więc działaj :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345239 przez sylwka727
No właśnie Kajo z tego co ja wiem to jeszcze dzień po owu jest szansa zajścia :)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345245 przez Kajo
sylwka727 napisał:

No właśnie Kajo z tego co ja wiem to jeszcze dzień po owu jest szansa zajścia :)

ehh , dzięki Gosiak i Sylwka, to jeszcze raz się skusimy ;)
Tak wczoraj mnie ten wirus wpienił i wyprowadził z równowagi, że szkoda gadać. A miałam taki wspaniały nastrój :angry:
Muszę teraz przeinstalować kompa, a to się łączy z czystkami, których nie cierpię.

Was też tak atakuje wirus z tego forum? wczoraj jakieś 3h z nim walczyłam, ale się udało zwalczyć dupka :lol:

A jak u Was Sylwka? Jeszcze dajecie radę?
Mój wykres wygląda nastepująco

www.skarbmamy.pl/NPR-wykres-cyklu?r=78
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345249 przez sylwka727
Kajo słońce jak dajesz link do swojego wykresu to otwiera się mój ale znajdę cię zaraz ;) a to mój: www.skarbmamy.pl/NPR-wykres-cyklu?r=78 ;) dajemy dajemy przed południem już było :silly: a mnie wczoraj mój troszkę zdenerwował bo przy tej naprawie trochę za dużo chlapnął i była debata no ale wiadomo że najlepiej się godzi, a jak tam u was? :)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl