BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 1 miesiąc temu #345536 przez Kajo
gorla napisał:

Witam z rańca :)

Jak dziewuszki po weekendzie? U nas ciąg dalszy choróbstwa, zimota na dworze gdzie ta wiosna siem pytam!!!!!!!!


Na pocieszenie prognozy mówią, że od 1 maja 30 stopni :) Także już niedługo tej paskudnej pogody.Juz jutro ma być ciut cieplej ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345585 przez agnesssa
Gorluś no masakra z tą pogodą u nas :ohmy: I ten okropny, przeszywający, zimny wiatr :angry: :angry: :angry: tak mi się dzisiaj z łóżka nie chciało wstawać, a do tego godzinę w korku na obwodnicy stałam... :angry: :angry: :angry: No tydzień się zaczął super normalnie :dry: Ale za to weekend był fajny, bo maluszek ciągle dawał o sobie znać, a wczoraj to już jakaś kumulacja była cały dzień fikał :lol:
Gorluś Kiedy masz wizytę :unsure: Spokojniejsza już jesteś :unsure:

Chłopek mam nadzieję, że brzusio przestanie boleć :kiss: :kiss:

No właśnie ciekawe co u Ajłonki :unsure: :huh:

Trzymam kciuki za staraczki :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345586 przez chłopek
agnessa juz lepiej, przestaje boleć, ale dobrze ze mam w środe usg wiec powiem ginkowi
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345597 przez gorla
Agnessa no uspokoiłam sie ciut, gina mam 23 kwietnia. Ja dzis w domu siedzę, bo oliwia chora. Zaraz do lekarza wyjeżdzamy po inne leki bo te nie działaja :angry:

chłiopek a ty to już masz te skurcze Braxtona , może od tego boli ale lepiej sprawdzić u gina

Kajo akurat mam rocznice ślubu 1 maja , moze jakiego grila by sie zrobila jakby pogoda dopisała.. ale na świeta tez zapowiadali ciepło i doopa .. snieg padał.. jak na Boze Narodzenie :(

mesy co u ciebie? dawno na skarbku nie byłam nie wiem co tam kombinujesz z cyklem ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345604 przez chłopek
gorla własnie nie wiem, powiem mu w środę,
no to nie fajnie że Oliwi nie pomagają leki
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345606 przez mesy
gorla ja kombinuję ? skąd że znowu :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: a czy ja kiedy kolwiek kombinowałam ? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: wszystko toczy się swoim torem ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345609 przez gosiak
u mnie też pada :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345610 przez Kajo
gorla napisał:

Agnessa no uspokoiłam sie ciut, gina mam 23 kwietnia. Ja dzis w domu siedzę, bo oliwia chora. Zaraz do lekarza wyjeżdzamy po inne leki bo te nie działaja :angry:

chłiopek a ty to już masz te skurcze Braxtona , może od tego boli ale lepiej sprawdzić u gina

Kajo akurat mam rocznice ślubu 1 maja , moze jakiego grila by sie zrobila jakby pogoda dopisała.. ale na świeta tez zapowiadali ciepło i doopa .. snieg padał.. jak na Boze Narodzenie :(

mesy co u ciebie? dawno na skarbku nie byłam nie wiem co tam kombinujesz z cyklem ;)


No wiem zgadza się, ale teraz na pewno będzie ciepło! Tym bardziej, że to Twoja rocznica :) piękna data :)

No właśnie Mesy co u Ciebie, coś ciuchutko jestes?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #345613 przez mesy
Kajo napisał:

gorla napisał:

Agnessa no uspokoiłam sie ciut, gina mam 23 kwietnia. Ja dzis w domu siedzę, bo oliwia chora. Zaraz do lekarza wyjeżdzamy po inne leki bo te nie działaja :angry:

chłiopek a ty to już masz te skurcze Braxtona , może od tego boli ale lepiej sprawdzić u gina

Kajo akurat mam rocznice ślubu 1 maja , moze jakiego grila by sie zrobila jakby pogoda dopisała.. ale na świeta tez zapowiadali ciepło i doopa .. snieg padał.. jak na Boze Narodzenie :(

mesy co u ciebie? dawno na skarbku nie byłam nie wiem co tam kombinujesz z cyklem ;)


No wiem zgadza się, ale teraz na pewno będzie ciepło! Tym bardziej, że to Twoja rocznica :) piękna data :)

No właśnie Mesy co u Ciebie, coś ciuchutko jestes?



No nic u mnie wszystko w porządku :lol: :lol:
No poza tym że zostałam w piątek ciocią i czuję się staro to w porządku :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345620 przez Kajo
No nic u mnie wszystko w porządku :lol: :lol:[/quote]
To tak trzymać! ;)

Mi dziś spadła temp, ale musiałam rano wstać i zmierzyłam wczesniej niż zwykle.
Zwykle mierzę o 8, a dziś o 5.30.
www.skarbmamy.pl/NPR-wykres-cyklu?wpage=1&id_cyklu=6320&fr=1
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345625 przez mesy
Kajo ja na ten twój wykres nie umie wejść :angry: :angry: :angry: co wchodzę to pokazuje mi się mój :angry: :angry: :angry: :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345627 przez emka
Hej Laseńki
Jak macie czas obejrzyjcie sobie ...
vod.onet.pl/zycie-przed-zyciem,5782,film.html#fp=wiem
Polecam :)
Pozdrowionka :) :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #345628 przez Kajo
mesy napisał:

Kajo ja na ten twój wykres nie umie wejść :angry: :angry: :angry: co wchodzę to pokazuje mi się mój :angry: :angry: :angry: :angry:

Sylwka też tak miała, musisz mnie wyszukać po nicku na na stronie skarbmamy i powinno zadziałac:)

Mesy Twój wykres i tepmki pieknie rosną!Trzymam kciuki ;) Też widzę , ze miałaś minimalny spadek tempki w 10 dc. Może to normalne....
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345634 przez gosiak
emka napisał:

Hej Laseńki
Jak macie czas obejrzyjcie sobie ...
vod.onet.pl/zycie-przed-zyciem,5782,film.html#fp=wiem
Polecam :)
Pozdrowionka :) :kiss:



tez oglądałam-super polecam :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #345636 przez mesy
Ja też już to widziałam ;) ;) ;)

Kajo no no jak byś zaakceptowała zaproszenie to fajnie by było :P :P :P :P :P
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl