BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #384700 przez JustynaZuzanna
Właśnie przejrzałam posty z przed 1,5 tygodnia co ja tam pisałam.
Że przyszła 2 dni zawcześniej, trwała 2 dni i była baardzo bolesna ale skąpa.
Wogóle to tamten cykl przeszłam na CLO i Progesteronie i testach owu. Mój mi wczoraj przygrzał jak piłysmy z Kasią że ja co miesiac mam nadzieje i wyszedł...
tak się teraz ztastanawiam nad tym... Ale nie mam jak jechać do Apteki, bo zione wódką z paszczy a ryzykować prawka nie będę. A w nocy pierwszy raz w życiu po alkoholu odwiedziłam Pana Klopka.
A jeszcze Wam się nie pochwaliłam od śrdy nie palę :D :D przyjechałam z egzaminu do domu zapaliłam papierosa z męzem i powiedziałam tu ojest mój ostatni papieros. I się trzymam i nawet mnie nie ciągnie :)

Mirelcia wiem że ja musze wiedzieć jak najszybciej. Może jakbym jechała w poniedziałek na krew to by już wyszło? Bo nie chce się motać z tymi paskowymi i kombinować co to za wynik.
Uświadomiłam sobie że możecie mieć racje, po 1,5tyg temu powiedziałam że stracony cykl

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #384703 przez Lacrijka
Do Oświecimia tez zapraszam :) :) :) :) Aaa i jak sie juz któras wybierze to ucalujcie mojego tatulka bo nie mam czasu sie tam wybrac..Dziekuje :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #384708 przez Mirella
Chłopek ja tylko płeć czaruję, resztę musisz sama ogarnąć ;) Ja Duśkę 11 dni przenosiłam
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #384710 przez Insomnia
Mirella a u mnie nie zmieniłaś przypadkiem zdania?

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #384715 przez chłopek
no ja Ksawcia 9 dni i pewnie teraz bedzie to samo
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #384725 przez Asik
Lacraa to ja czasu nie mas do Taty pojechać to Szymka tez jeszcze nie odwiedzisz... buuu :P

Ja Szymka 11 dni a Martulę 24 dni przenosiłam :D z tym że Szymek ok a Martula miała mały problemik :)\
\Justyna zap[italaj po paskowyyyy autobusem :P ja w sklepie kupowałam :D LECLERK :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #384731 przez Mirella
Inso ja nigdy nie zmieniam zdania :lol: najwyżej sie pomylę, no zdarza się nawet najlepszym czarownicom ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #384733 przez Lacrijka
Asik napisał:

Lacraa to ja czasu nie mas do Taty pojechać to Szymka tez jeszcze nie odwiedzisz... buuu :P


Asik, taka sama droga :P :P :P :P Twoj Marecki jak w trase pojedzie niech Cie rzuci na Wrocław i posiedzisz z tydzien u Lacry w kurorcie :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #384736 przez Lacrijka
Mirella napisał:

Inso ja nigdy nie zmieniam zdania :lol: najwyżej sie pomylę, no zdarza się nawet najlepszym czarownicom ;)


A kiedy rozwiniesz swoją działalnośc do etapu powrożenia mi kiedy bedziem brzuchatkiem ??? :laugh: :laugh: :laugh:

Ide dzis na monit, trzymajcie kciuki zeby to moje klocie w brzuch nie poszlo na marne :dry: :dry: :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #384743 przez Insomnia
Lacrijka napisał:

A kiedy rozwiniesz swoją działalnośc do etapu powrożenia mi kiedy bedziem brzuchatkiem ??? :laugh: :laugh: :laugh:


Mirella musisz iść z postępem :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #384751 przez sylka
Dorciaition napisał:

Sylka w Sztutowie jest muzeum, bo był tam obóz koncentracyjny. Koniecznie tam się wybierzcie. Przerazające ale bardzo ciekawe.

O nawet nie wiedziałam, pewnie zobaczymy. A znasz jeszcze jakieś inne atrakcje turystyczne do zwiedzenia.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #384758 przez Dave
Chłopek - to już przeleciało :lol: :lol: trzymam kciukasy, żeby szybciutko poszło.
Ja z Majką miałam termin na 04.04 a urodziłam 14.04 po wywołaniu. Niestety już wody zielone były, bo ja obstawiałam 12.04 jako "ten" termin. A w szpitalu byłam w poniedziałek, potem cudowali i kombinowali, aż urodziłam w czwartek.

Ciekawa jestem jak to będzie teraz :unsure: Bo ja nie wiem kiedy mogła być owu :unsure:

Justyna - Ty bier jakiegoś kierowce, czy to prywatnego taxi drajwera czy pksa i mykaj do sklepu. Ja osobiście wolę testy płytkowe nie paskowe. Ale kupuj i dawaj nam fociaka :side: :side:

Mirella- Ty wiesz jak czarować u mnie ;)

Asik - no ładnie przenosiłaś te dziebole Twoje :)

A ja dziś w arbajcie siedzę :dry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #384760 przez Asik
Lacraaa niby ta sama ale ja bym miała wiecej klamotów do brania :P
trzymam kciuki :*

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #384764 przez chłopek
Dave moja siostra 3 dni po terminie była i miała zielone wody :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #384771 przez Asik
No przy Marcie miałam zielone z glutami i dużo w żołądku miała i w płucach , dwa dni ja odsysali ale potem juz wsio ok :) zreszta to wina debila lekarza była a ja gdybym sie nie uparła to hmm nie wiem jakby było, no ale naprawdę długo przenosiłam potem taki efekty , do dwóch tygodni to jest ok ale potem .,. samej na IP iść i już :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl