BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 6 miesiąc temu #476986 przez Alina2408




...nie oddam Cię nikomu...
Temat został zablokowany.
11 lata 6 miesiąc temu #476991 przez Elmirka85
Studentka to faktycznie jesteśmy w takiej samej sytuacji.. może nam się uda niebawem.. A słyszałam że dużo tu mam aniołkowych, czy przy kolejnych ciążach nie miałyście problemów? bo ja się trochę boję że mnie to drugi raz spotka.

Chłopek masz ślicznych synków

Gorla jak przeczytałam Twój wpis o zeszłym roku a pod spodem zdjęcie Maji to się rozpłakałam.. ze wzruszenia. bo ja ten rok mam okropny.. najpierw poronienie, potem choroba i szpital mojego taty. mój pies miał operację.. i to tak wszystko na raz Mam nadziję że los sie dla mnie też odmieni!!
a ja dostałam wczoraj okres. byłam dziś u ginekologa po coś na to moje zapalenie co mi przy cytologi wyszło i przepisał mi globulki arilin rapid, to są tylko dwie sztuki. więc mam zamiar po okresie to zastosować i nie przerywac starań w tym miesiącu!
po tych globulkach pójdę od razu na ponowną cytologię ale na wynik u mnie czeka się miesiąc więc nie zrezygnuje chyba ze starań- jak myślicie?? nawet jak byłam w pierwszej ciąży z Aleksem to miałam na początku cytologię i wyszła mi grupa 2 ze stanem zapalnym czyli tak jak teraz i lekarze nic mi na to wtedy nie zalecili. a ja tego lekarza nie będę pytać o radę bo do niego chodzę tylko na cytologię na kasę chorych, bo na ciąze mam prywatnie super lekarza, ale nie chciałam teraz kasy wydawać więc cposzłam tutaj
Temat został zablokowany.
11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #476996 przez emka
Gorla Cudny widok!!! :lol: Pozazdraszczam... :kiss: A torbielkiem sie za bardzo nie martw, na pewno się wchłonie. Córeczka mojej koleżanki miała takiego guza po porodzie na 3cm wystający i sie wchłonął po 2 miesiacach śladu nie było. A wyglądało to przerażająco. NIe wiem czy to to samo, ale dzieciaczki sobie radzą z takimi rzeczami. Widzisz, wychodzisz na prostą... ciesz się tym szczęściem! :kiss: :kiss: :kiss: BUziaki :kiss:

Chłopek ZDjęcie do ramki! :lol: tez zazdroszczę :blink:

Agnessa Ej no nie pogadasz, mały przystojniak, a właściwie to duży :)

Inso Też myślałam żeś młodsza od Ilony, nie wiem dlaczego...? :silly:

@nulka Ostatnio byłą u mnie w sklepie babeczka z wózkiem i tak zagadałam ile mały ma itp, a ona mówi że ma jeszce 20 letniego syna:) NO i ze duża różnioca wieku itp. A ona mi opowiada ze długo się starała, ale nie wychodziło no i dała spokój... Przeprowadzili sie, zajęli sie czymś innym , nawet zapomniała już kiedy @ itp, właściwie to czekała na wnuki :) No i UPS! Trafiło sie ! :lol: Skwitowała to tak "Naczekałam się na niego!, ale warto było!" A ja zalałam sie łzami... :blush: NIe trać nadziei kochana! :kiss:

Przepraszam jeśli kogoś pominęłam... nie nadażam troszke bo mam dużo pracy :) Buziakuję wszystki i zyczę niezmiennie kreseczek, koniecznie parzystych!
Do mnie @ się zbliża wielkimi krokami... :silly:

A Asik :kiss:

No i witam Elmirkę! :kiss: Każda @ to dołeczek...

MIrella Jak końca świata nie będzie to musze dalej te wazony układać... mamy dostawe.. A juz myślałam, że lepiej rzucić to wszystko i bujnać sie gdzieś na Karaiby... :lol:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 6 miesiąc temu #477028 przez sylwka727
@nulka no już już tak to zleciało że aż sama się dziwię i chciałabym żeby jeszcze szybciej leciał i już był marzec :lol:

chłopek jakich masz cudownych przystojniaków :kiss:

Gorluś trzymam kciuki za wizytę na pewno wszystko wyjedzie dobrze. Śliczne masz księżniczki w domku :kiss:

Justyna już niedługo tylko ten nieszczęsny czytnik dostanę :dry: i od razu wklejam :)

No a ja na razie idę w kimę bo mały tak kopał w przez pół nocy że spać nie mogłam :blink:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #477082 przez Asik
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 6 miesiąc temu #477086 przez MoNiaaa
gorla cudowna masz coreczke taki cukiereczek a jakie slodkie loze jak przystalo na ksieznuczke:)

chlopek twoje chlopaki tez super i jakie juz duze:)

Agneska sliczny elegancik i wyglada na wiele starszego :)
pierwsza powazna impreza juz za nim:)

a u mnie @ nadal brak..hmm juz sama jestem ciekawa kiedy to dzadostwo przyjdzie..wszyscy chca jej uniknac a ja czekam z niecierpliwoscia:P chyba ze juz jestem w ciazy :huh: ale oby nie bo wczoraj % sie polaly

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 6 miesiąc temu #477087 przez Agusiak
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Temat został zablokowany.
11 lata 6 miesiąc temu #477092 przez MoNiaaa
spij Anioleczku [*] to starsznie smutne:( jak moglo wogole dojsc do czegos takiego:(
sama mam corke zlobkowa i strach jak sie slyszy o takim traktowaniu dzieci :( pocieszam sie tym ze Julka lubi chodzic do zlobka wiec mam nadzieje ze krzywda sie jej nie dzieje

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 6 miesiąc temu #477161 przez sylwka727
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 6 miesiąc temu #477165 przez Lacrijka
Ogłoszenie ! :laugh:

Oddam żele Frugo 4 smaki ! za miskę pomidorówki z Pudliszek !! Jak będzie z ryżem to dorzuce dwa Michałki i Kasztanka :) :) :)

W ramach dila, kontakt poprzez forum :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 6 miesiąc temu #477184 przez chłopek
Asik :* kurcze w tamtym tyg kolezanka taka sama smutną wiadomość mi przekazałą:( na lipcówkach jednej dziewczyny siostrzenica umarła w piatak miałą 3 miesiace i białaczke zaawansowana nic o tym nie wiedzieli ale to nie sprawiedliwe ze takia maluszki odchodza
Temat został zablokowany.
11 lata 6 miesiąc temu #477185 przez Dorciaition
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 6 miesiąc temu #477187 przez sylka
Nie ma sprawiedliwości :( Takie maluszki odchodzą zamiast nadal swoim śmiechem i obecnością radować serca najblizsych :( :( :( :(
Temat został zablokowany.
11 lata 6 miesiąc temu #477188 przez Mirella
Nie przyjmuję do wiadomości, nie i koniec, nie nie nie!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 6 miesiąc temu #477192 przez gosiak
:( :( :( spij Aniołku (*). :( :( :(

Lacra jeszcze Ci nie przeszło ? :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl