BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 4 miesiąc temu #498954 przez ferritka
hahah nop, na tlc jest taki program ciąża z zaskoczenia- tam kobiety rodzą i nie wiedzą że to własnie poród. ale to trzeba bardzo nie znać swojego ciała żeby przegapić wszystkie objawy ;>
Dobry lekarz to podstawa, cięzko na takiego trafić. Mój jest sprawdzony wszystkie koleżanki do niego chodzą, bratowa rodziła z nim 2 córy.. Ma prywatny gabinet mega wypasiony, wszystko na miejscu, cytologia, usg piersi, no wszystko wszystko ...wizyta normalnie 100 zł- ale tylko 1, nastepne to koszt 30 zł. Poza tym jak brałam tabletki anty, to przepisał jedno opakowanie, potem wizyta czy wszystko ok i przepisywał recepty bez daty na 6 miesięcy z góry. Choć terminy ma bardzo odległe, to zawsze ja się coś dzieje to przyjmie bez problemu. Ciązowe pacjentki które on prowadzi mają do niego komórkę i mogą dzwonić o każdej porze.
taki lekarz to skarb.

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #498962 przez JustynaZuzanna
Dzień doberek
Ciotka mojego meża też się dowiedziała na dwa miesiące przed porodem o ciąży, normalnie @ miała co miesiąc, zgrubła ledwo 5kg i nawet nie przypuszczała ze 4 dziecko w drodze bo wcześniejsze 3 ciąże przechodziła normalnie. Jak @ nie przyszła to poszła do lekarza bo myślała że menopauze dostaje...

Zresztą też była sytuacja z 2-3 lata temu o amerykańskiej koszykarce która sie w dniu porodu dowiedziała że jest w ciaży, podczas meczu jej wody odeszły...

A mnie już nereczka nawet nie boli, ale naal to pieczenie.. czasem lżejsze czasem mocniejsze jak po weekendzie dlaej mnie będzie męczyć to w poniedziałek pojade do gin, zresztą i tak by wypadało zrobić USG i zerknąć co tam się u mne dzieje

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #498976 przez MoNiaaa
iwonka top przedzwon i zapisz sie na kiedy bedzie wolny termin.
u nas na szczescie nie ma takich terminow jak sie zapisywalam to gora tydzien czekalam:P

feritka to ty masz mega fajnego gona!!i wizyta 3o zl :ohmy: to naprawde niewiele!!!ja szukam i szukam i znalesc nie moge dobrego gina!!alepostanowilam ze bede chodzia do 2 jak bym w ciazy byla jeden prywatnie co 4/5 mc a drugi na nfz co 3 tyg i zeby miec badania za free

justyna to warto sie do gina wybrac a jak jeszcze ci usg zrobi to tez warto wiedziec co w tarwie piszczy :)

mi tez sie zdazaja bple nerek ale narazie nigdzie z tym nie ide

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #498984 przez pani_p
W 6tym miesiącu, miesiąc przed terminem?! ładne jaja :-D i kiedy tu się że wszystkim oswoić? Szaleństwo.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #498990 przez ferritka
kiedyś ciągle łapałam zapalenie pęcherze, doszlo nawet do tego że dostałam kolki nerkowej... kurcze blaszka jaki ból łooo matko, myslałam że umieram ;/ wtedy zaczęłam się konkretnie leczyć i zakrywać nerki żeby nie swiecić golymi w zimne dni. Pamietam jak byłam mala mama zawsze mowiła żeby nie siedzieć na zimnym bo złapie wilka- teraz to rozumiem co miała na mysli. nie ma żartów z przeziębieniem sikania oj nie ;/

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #499037 przez sylwka727
Tak was podczytuję bo jestem troszkę udup...a w domku bo mam zakaz chodzenia po sklepach galeriach itp od ginki mogę tylko plątać się po domku ;) i że tak podłączę się do tematu o pierwszej ciąży wiedziałam od początku ale że bliźniaki będą dowiedziałam się w 5 miesiącu a już miesiąc później rodziłam więc też nie miałam czasu oswoić się że będzie dwójka

Iwonaaaaaa a mogłabyś pomolestować twojego kucharza o przepis na dobre ciasto i sos do pizzy bo ja już tyle wypróbowałam a na jakieś rewelacyjne nigdy nie trafiłam a takiego smaka mi narobiłaś ta pizzą :lol:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #499075 przez Mirella
Iwona nie odmawia się ciężarnej pamiętaj :lol: a przy okazji i ja podejrzę :blink: a tym molo to mi tyle wspomnień obudziłaś, że szok. A plaży nie dałabyś rady? Tej po Twojej stronie molo?

Duśka i czapkę i fartuszek dostała do domu, także na gotowanie jest przygotowana na 100%


MoNiaaa, Ty to jakaś dziwna jesteś, nie zdziwiłabym się jakby już było załatwione co trzeba :lol:


Sylwka, leż leż, potem sie już nie należysz :) korzystaj kochana, potem minie ze dwa lata zanim spokojnie ksiażkę poczytasz. Też byłam udupiona i wiem jak to jest, do tego stopnia byłam udupiona że sama z domu nie wychodziłam, czasem to jak pies siedziałam sama aż mąż wrócił z pracy, najczęściej późno w nocy i wtedy na spacer wychodziłam ;) Wtedy mnie to drażniło, teraz mnie śmieszy :) Hormony ciążowe to straszna rzecz, ilez one nam głupot robią to szok.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #499165 przez iwonta_kg
Spoko spoko bedzie i przepis i zdjęcie :) tylko jak siade na kompa to przepis bedzie bo to dużo pisania:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #499182 przez Mirella
Iwonka ale to chyba nie jest plaża zachodnia? jakoś mi widok nie pasuje ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #499207 przez iwonta_kg
Mirelka całą plaża jest w "remoncie". Zdjęcie robiłam z mola.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #499214 przez iwonta_kg
Tam daleko jak sie przyjrzysz jest latarnią morska.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #499221 przez ferritka
pięknie jest teraz tam u Ciebie ;)
nigdy nie byłam nad morzem zimą...za to od kwietnia do września rezyduje sobie przy plaży więc raczej nie zamierzam przeciągać tych wakacyjnych pobytów na zimniejsze miesiące.

ale po zdjęciach widzę, że slicznie :)

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #499246 przez Mirella
Jak to plaża w remoncie? Piasek grabią i myją? Zauważyłam latarnię. Ale jak dobrze widzę to to jest kawałek między molo a portem? Mnie chodziło o tę drugą stronę portu, tam gdzie kiedyś wojsko było. Ja zawsze tam jeździłam :)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #499259 przez Marta M
Witajcie, ja już ostatni raz nękam, bo jutro konkurs blogów się kończy, także proszę o ostatnie kliknięcia dziś i jutro...WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ W IMIENIU MAI I JEJ RODZICÓW :kiss: :kiss:

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

A w sobotę można sobie sprawdzić czy wygraliśmy, o tutaj :)

www.promykslonca.pl/pl/na-jednym-wozku/5...zgoszone-do-programu
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #499260 przez iwonta_kg
Ślicznie ale bardzo bardzo zimno. Tyłek mi strasznie zmarzł. Akurat wtedy było chyba minus dziesięć.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl