BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 5 miesiąc temu #499783 przez Mirella
Iwona o jakiś kawałek placu na namioty się postaraj i będzie dobrze :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #499822 przez iwonta_kg
Wokół same tereny wojskowe miejsca jest full :) :) :)

Właśnie wyjeżdżam z kołobrzegu :)

Spalam trzy godziny dobrze jest ;)

Mirelka na ciebie juz od wakacji czekam :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #499837 przez iwonta_kg
Ale leje! Jest zimno i ciemno. Fajnie macie ze leżycie w ciepłych łóżkach w domach :) ja podziwiam ciemne widoki za oknem ;)

Schön tag!:-):-):)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #499905 przez sylwka727
Mirella śniłaś mi się dziś :blink: śniło mi się że miałaś 2 córy i synka :lol:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #499913 przez sylka
Sylwka moze bedzie cos na rzeczy. Mi kiedys snila sie Lacra ze zafasolkowala. wtedy sie nie sprawdzilo a po 1,5 roku od tego sie sprawdzilo :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #499938 przez ferritka
prorocze sny. to ja bardzo proszę żeby którejś przyśniła się ja i moje bliźniaki :))))

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #499986 przez sylwka727
Sylka też tak sobie pomyślałam ;) tym bardziej że najmłodszy był chłopczyk a dziewczynki starsze no a Duśka już jest :blink:

Ferritka będę dziś intensywnie myśleć o Tobie może mi się przyśnisz :lol: a macie jakieś bliźniaki w rodzinie?



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #499989 przez ferritka
Moja kuzynka ma bliźniaki.. Tj córka siostry mojej mamy. Ale to chyba nie ma wpływu. Za to po CLo jest większe prawdopodobieństwo na dwupak więc wciąż mam nadzieje ;)))

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500018 przez emka
Hej laski, nie mam czasu pisać, ale podczytuję po trochu. Jestem za spotkaniem nad morzem :blink: Ja też z tych terenów :) Buziaki dla wszystkich, czekam na pozytywne wieści od Was!!! :lol:

@nulka też pozdrawiam przedświątecznie! :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500038 przez Mirella
Iwonka, no gdybym się tak nie pochorowała to bym zrobiła najazd na Kołobrzeg na bank, uparcie twierdzę że zachodnia plaża to najcudowniejsze miejsce na ziemi, na pewno jeszcze tam wrócę, nie ma bata :)

Sylwka, no nie wiem czy się cieszyć czy bać, ja mam w domu miejsce na jeszcze tylko jedno dziecko i to naprawdę na styk, nie śnił Ci się czasem mój nowy dom w Kołobrzegu do kompletu? Wtedy proszę bardzo, i piątkę mogę mieć :)

@nulka się pochwaliła dyplomem, wybuziakujcie ją :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500074 przez MoNiaaa
@nulka gratki :kiss: :kiss: :kiss:

\a co z tym przepisem na pizze???ja dzis bede robila pierwszy raz w zyciu wiec przyda sie jakis sprawdzony przepis :))

a ja sie pochwale(ale ze mnie chwalipieta :huh: ) ze wczoraj nie zasnelam :lol: mojemu M tez nie dalam nawet znalazlam fajna koszulke ktora dostalam od mamy ze 2 lata temu :))

a dzis odebralam kolczyki z apartu Julki(juz 3 raz je dawalam do reklamacji :dry: )
a pozniej w H&M musialam isc na jakies zakupy bo mialam karte promocyjna i kupilam sobie same majtusie i julce 2 opaski do wlosow takie jak chyba dorcia ma dla Lenki :)

Mirella to 3maj kciuki zeby to byly objawy przepowiadajace a nie urojone :side:

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500084 przez sylwka727
Ferritka może nie ale np u mnie w rodzinie z mojej strony często są bliźniaki dziadek z bliźniaków, jego siostra też miała bliźniaki, moja mama z bliźniaków i ja też miałam bliźniaki a do tego teść też z bliźniaków więc u nas była kumulacja :lol: i często w rodzinie ze strony męża bliźniaki były :blink:

Mierlla nie o domku nic nie było ale jeszcze tyle nocy przed nami (heh fajnie to brzmi :lol: ) że może i jakiś domek się przyśni :blink:

@nulka :kiss: :kiss: :kiss:

Monia na przepis musimy czekać aż Iwona wróci



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500099 przez ferritka
miałam na mysli to, że kuzynkowe bliźniaki nijak mają się do tego, że i ja bedę je mieć ;(
Ale widzę kochana, że u ciebie to kumulacja za kumulacją na dwupaki :side: wybacz, ale cała oblalam się zazdrością :)) mysl o mnie proszę to może coś z Twojego szczęścia skapnie na mnie :))))) szkoda że u mojego A też zero bliźniaków. Gdyby tak nam się trafiły toż to byłby cud nad cudy :))

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500210 przez MoNiaaa
ja jestem z blizniakow i kuzynostwo mojego M tez blizniaki wiec jakas kapka szansy jest :P

ja robie pizze ale nie wiem czy bedzie sie ja dalo zjesc...do tego chcialam zrobic rogaliki i wyszlo jak zwykle...porazka :angry: :angry:

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500301 przez Mirella
a ja sprzątam i ledwo widzę na oczy, za to końca sprzątania nie widzę....
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl