BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 4 miesiąc temu #534061 przez mesy
gosiak napisał:

Mesy Lacra zara Cie zje*ie za kopiowanie foty :P

Lacra piknie :kiss:

Mirella :kiss:

Szyjka przed samym okresem obniża się, mięknie i otwiera się, na ciąze jest twarda i zamknięta.



Pffff a gdzie to je napisane że nie można ? hehe nigdzie :P więc se skopiowałam hehe
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #534083 przez Lacrijka
To usuń Kwosiu, bo jak będe chciala usunac to Twój post zostanie..
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534092 przez Dave
jak mnie oni wkurwiaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oczywiscie o tesciach mowa. a jeszcze jutro musze tu wytrzymac. ja pierdole!!!!!!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534095 przez Lacrijka
Z bani im :) :) :)
Mnie w tamtym tygodniu tesc tez tak posniosl ciśnienie ze az sie zagotowałam.. On bedzie mi mowił co ja mam jesc..noz kurewka !!

Mirella napisala że zdycha i że w poniedziałek ma operacje. Prezciwbóle nie działają.. Ciumka Was :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #534097 przez Marta M
Załapałam się na domek Lacriuszków :lol: :lol: :lol: :lol:

Mirella :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534098 przez mesy
Lacrijka napisał:

To usuń Kwosiu, bo jak będe chciala usunac to Twój post zostanie..


No już :P
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534127 przez GwenB
Jeeee! ale śliczne brzuszki! ;-)

Mirella zdrowia! :kiss:

Ja leczę się chyba wszystkimi możliwymi naturalnymi metodami, ale i tak mam cały czas kaszel.. a niedawno zobaczyłam śluz z dosłownie dwiema kropelkami krwi.. na szczęście teraz już czysto, ale się zestresowałam :( jak myślicie czekać spokojnie do jutra czy powinnam jechać na pogotowie? :/
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534129 przez gosia28
Dziewczynki brzuszki śliczne :)

Mirella trzymaj się kochana :kiss:

Dave nie daj się, dasz radę. Zlewka i już.

U mnie postęp w poszukiwaniu pieska :) pojawiła się nadzieja :) dziś dostaliśmy cynka, że nasz Golduś harcował po biedronce i go kasjerki kiełbaską wabiły, żeby wyszedł (żarłok jeden). No więc poprosiliśmy czy mogliby sprawdzić monitoring z tego dnia- sprawdzili i się okazało, że piesia ktoś sobie zaadoptował wsadzając do auta. MAMY NR REJESTRACYJNE AUTA !!! :lol: No i już na policję dzwoniliśmy i sprawdzają :) nooo szanse czuję na odnalezienie łosia :lol:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534140 przez studentkaae
Lacra - brzusio śliczny, ech, zapatrzyłam się :) aaa, prześlij ucałowania od nas Mirrelce koniecznie!

Ingrid - co za figura :) i to 2 tygodnie przed porodem?? super, czyli jednak prawda, że jak się ma mieć syna to się bardzo dobrze do końca wygląda.

Gwen - hmm, obserwuj czy nie będzie żadnych plamień, a jak coś to się nie wahaj tylko jedź na IP, lepiej dmuchać na zimne.

Gosia - oooo, jaka akcja poszukiwawcza... ciekawa jestem efektu - może faktycznie zakończy się happy endem :)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534188 przez Agusia83
hejka...u mnie byla moja chrzesnica i bawila sie z Emi :laugh: Pytala czy moze czesciej przychodzic :laugh:

Lacrijka...piekny domeczek Twoich maluszkow :laugh:

Ferritka, tak jak napisala chyba Gosiak :silly: przed @ szyjka sie obniza, mieknie i otwiera...moze to nastapic nawet kilka godzin przed @...natomiast jesli chodzi o sluz...to przy pierwszej ciazy jak i teraz przed @ mialam taki jak opisujesz...zreszta nadal mam...mnostwo bialego, czasem ciagnacego sie...

Mirellka, jak tam? Napisz nam cos..bo sie martwimy.

Biedna Inso...czytalam, ze nadal w 2-paku...
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534192 przez sylwus136
Hej dziewczyny moje kochane :D

Wpadam się tylko pochwalić że mnie też wciągnął Grey bez tchu i 1 tom padł w niecałe 3 dni :D
teraz jestem juz w 2 na 50 stronie :D
I nawet nie chodzi o ten wspaniały i wymyślny seks w tej książce ale o to jaki cristian jest pociągający sam w sobie achhh :P :P

No nic ściskam was mocno i uciekam oglądac z mężulkiem romantyczny film :D buziaki dla was babeczki
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #534199 przez Agusia83
A ja pominelam piekny brzusio Ingrid :laugh: przepraszam i ide na karna zabe :silly:

Sylwus, stosunkowo udanego wieczoru :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534213 przez Lacrijka
Dziewczynki, wyszły mi podwyższone d-dimery norma jest do 500 a ja mam 552 :dry: Bojać siem ?? :huh:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534217 przez Agusia83
Lacrijka, z tego co sie orientuje, to w ciazy moga byc podwyzszone..gdybys miala w granicach 2500 wowczasozna sie martwic...
A inne badania masz w normie?
Bierzesz heparyne, acard?
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #534222 przez gosiak
Lacruś nie wiem o co chodzi, ale nie bojaj, dużo nie wykracza poza norme więc na pewno bedzie dobrze, a do gina nie dzwoniłaś o tym powiedziec?

Mirella trzymam kciuki za Cie :kiss:

Dawe, a czym ze Cie te pioruny tak wkur...? Moi samym towarzystwem mnie wku...jutro juz niedługo :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl