BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 4 miesiąc temu #534227 przez Agusia83
Byc moze, ze lekarz, co jakis czas bedzie Cie prosil o wykonanie tego badania...by sprawdzic czy rosna, czy nie...jesli beda rosly to oznacza chorobe zakrzepowa..wowczas zazywa sie prochy lub wykonuje zastrzyki w brzuch...ale nie martw sie...jak narazie nie masz sporo podwyzszonych...
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #534230 przez Lacrijka
gosiak napisał:

Lacruś nie wiem o co chodzi, ale nie bojaj, dużo nie wykracza poza norme więc na pewno bedzie dobrze, a do gina nie dzwoniłaś o tym powiedziec?

Mirella trzymam kciuki za Cie :kiss:


ide w poniedziałek na wizytke to nie dzwoniłam. Razem z tymi d-dimerami robilam fibrynogen (tak mi zalecil po tym krwotoku) i norma jest do 4 a ja mam 4,02. Czytałam ze niby w ciazy mogą byc nieco podwyzszone ale z drugiej strony martwie sie tez bo strasznie napierdziela mnie krocze, nawet jak leże i wyczytałam ze te wyniki plus ból moga świadczyc o zakrzepice zył glebokich miednicy :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534239 przez gosiak
Nie martw się na zapasiora, do pon. Niedaleko :kiss: a krocze to tez chyba normalka ze boli na jakimś etapie ciąży wiec moze to od rościągania się ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534246 przez gosia28
Lacrijka zadzwoń może kochana może jutro do swojego gina i skonsultuj to jak masz taką możliwość, a jak nie masz takiej możliwości to pojedź jutro na IP. Nie zwlekaj jak masz jakiekolwiek dolegliwości proszę Cię bardzo... proszę...
a jak czujesz cokolwiek dziwnego co Cię niepokoi to jedź nawet teraz... proszę Cię bardzo...

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534247 przez Dave
dusze sie tu!!!!!

ja d-dimery mam 614. i problemy z zylami i naczyniami a nic na wo nphe biore. a kupilam sobíe cyclo 3 fort.
i jeszcze raz doslownie i w przenosni-dusze sie tu.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534248 przez Insomnia
Dobry wieczór :)
Lacra masz dwoje dziecków to i wyniki mogą troszkę przekroczyć normę :kiss:

A co z Mirellą :unsure: Bo coś mi się w oczy rzuciło o jakiejś operacji :unsure: :ohmy: A przejrzałam tylko 2 ostatnie strony

Pozdrawiam wraz z moim upartym dzieckiem :silly: Oczywiście ani myśli opuścić brzuchowe lokum :(

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534257 przez madziaska
Inso, myslalam dzisiaj o Tobie ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534270 przez Insomnia
Madziaska i co ciekawego wymyśliłaś :silly:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534272 przez madziaska
Zastanawiałam się czy urodziłaś :) Hania ur się 8 dni po terminie, będzie dobrze :)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534275 przez gosiak
Inso...kiedyś koleżanka mi opowiadała ze jak rodziła i urodzić nie mogła (syna) to lekarz mówi "a może to jednak dziewczyna będzie bo się stroi i długo nie wychodzi" hahah no takze wiesz, daj swojej dziewczynce się postroic co by ładnie na świat przyszła :blink:

A tak poważnie to lekkiego porodu kochana juz czekam na foty z niecierpliwością :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534278 przez gorla
Inso kochana, pogoń maluszka niech już wyjdzie :) moja Maja też po terminie

Mirell trzymam kciuki za operacje :kiss: :kiss: :kiss:

Lacruś brzuś superaśny :lol: nie znam sie na tych dimerach, fakt krocze boli w ciązy ale chyba nie na taki wczesnym etapie.. może przy blizniakach jest inaczej.. dla spokojności zadzwoń do gina kochana :kiss:

gosiak co u Ciebie??

Mesy staruszko :) jak u ciebie idą staranka???

Taaa.. i zapomniałam co to ja chciałam... powinnam już spać ale taka jestem uchachana że fryz odświeżyłam i polatałam po mieście że zasnąć nie mogłam hehe :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #534279 przez ViFi
Lacrijka napisał:

Dziewczynki, wyszły mi podwyższone d-dimery norma jest do 500 a ja mam 552 :dry: Bojać siem ?? :huh:


Podejzewam ze to moze być związane z plamieniem krwawieniem....dimery robi sie przy zakrzepicy....moze dostanie Acard Albo Clexane(heparyne)

www.diag.pl/Badanie-D-dimer-ilosciowo.85+M59392b7707e.0.html

głowa do góry :)

Widzę że jesteś pod opieką dobrego lekarza :)

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #534292 przez Dave
a ja pozdrawiam,jest 5 a jeszcze nie zasnelam!
ale bedzie mily dzien!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534294 przez Ingrid29
dzięki za komplementy dziewczyny.

Gorla w końcu dała głos no nie mogę, a ja akurat w tym czasie zaczarowna i oczarowana szarym.

Przeczytałam drugą część i już nie mogę się 3 doczekać.

Inso biedulko mała,niech Twoja księżniczka się w końcu zdecyduje na wyjście z maminego brzucha. Trzymam kciuki za was :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #534320 przez emka
Insio a na piłce juz skakałas, mnie meczyli strasznie z ta piłka. ;) powodzenia! :)

Lacrus na tym naszym wątku zqkrzepowym pojawiła sie na chwilę dziewczyna -buziaczek, ona miała zylaki pochwy w ciazy i dostała clexane właśnie. Ale może w twoim przypadku nie będzie to potrzebne, moze np acard wystarczy. Musisz skonsultować z doktorkiem. Bardzo madry lekarz że dal ci skierowanko, wiesz jak duzo lezysz to tez sprzyja zakezepicy, unies sobie nogi na poduche, żeby było lepsze krążenie. Na pewno będzie dobrze, jestes w dobrych rękach widzę, buziaki! :)

Mirelka :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl