BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu #534769 przez ferritka
w ogóle to kupiłam se dziś 2 testy... ino nie popatrzyłam bo taki paskowy do duuu.... szy;/
se zrobiłam bo mi żyć nie dają moje urojone objawy ( tak mi się pogorszyło, że sama nie wiem czy śluz to mi się na serio zrobił biały i lepki czy mi się zdo ;//)
zrobiłam ten test i się wkurzyłam bo tam gdzie jest plac na drugą kreche jest taka jakby naklejka przezroczysta i nie wiem czy znowu mam omamy czy widze cień ;/

nie powinno w sumie nic być bo @ 29 ma przyjść ,znaczy nie przyjść... z tego wszystkiego to chyba się napije ;/

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #534770 przez studentkaae
dzidzia1234 napisał:

STUDENKA- mają kopa?


nio, zależy czym je zalejesz i ile ich zjesz :woohoo:


Ferritka - woooww, testujesz już?? ponoć te paskowe są czulsze - kiedyś taką opinię słyszałam, ale czy to prawda nie wiem. ja zawsze płytkowe robiłam. ja mam w domku 1 teścik. ale narazie nie robię, bo pewnie zepsuty już jest i przeterminowany, bo w szufladzie chyba ze 3 miechy już leży...
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534777 przez dzidzia1234
LACRA nie masz litości- ja nie pracuję i mam cztery małe paszcze do żelków plus moja piąta- nu nu- ale niech Ci będzie bo jeszcze mnie podwójne myszy zjedzą






FERRITKA :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534779 przez ferritka
nie da się zjeść jednego nakoksowanego miśka... to się na paczki przelicza ;>>>

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534783 przez dzidzia1234
LACRA nie masz litości- ja nie pracuję i mam cztery małe paszcze do żelków plus moja piąta- nu nu- ale niech Ci będzie bo jeszcze mnie podwójne myszy zjedzą






FERRITKA :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #534786 przez studentkaae
ferritka napisał:

Mała napisał:

ferritka ale z tego co piszą dziewczyny to Tobie już nie potrzebny :lol:


dobra dobra, ja Ci powiem, że znam ich intencje one chcą mnie z kolejki wyciumciać żeby stanąć w moim miejscu ;> Dlatego mi tak mówią żebym odpuściła i wtedy zaatakują bezszelestnie B) B) B) B)

więc ja tam wolę póki co chuchać na zimne i klepać, a coo B)

Studentka :******




teeeee - czytałam!!! wcale z kolejki nikt Cię wyciumciać nie chce!! jaka była moja przepowiednia?? widzisz - już krechę 2 widzisz, a gdzie tam do 29go :) :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #534787 przez ferritka
stestowałam z głupia franc, bo normalne że wyszedł zepsuty przecież. Ale uspokoiłam urojenia ;>

Studentkaaaa pamiętaj moja miła ,że jak mam poważne śmiertelne urojenia ;D i widzę to co chcę zobaczyć. Czekam do 29 tego

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534789 przez dzidzia1234
czuję , że po żelkach poranek gorszy niż po soczku

ferritka- pokazuj dwie krechy i wypad z kolejki
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #534790 przez studentkaae
Ferritka - no tutaj to każda takie urojenia ma, Ty mi ostatnio tu wróżyłaś i mi się też urojenia włączyły, bo dziś niedziela 31 dc i @ jeszcze nie ma.. hmmm

właśnie - pokazuje tego testa!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #534792 przez ferritka
studentkaae napisał:

Ferritka - no tutaj to każda takie urojenia ma, Ty mi ostatnio tu wróżyłaś i mi się też urojenia włączyły, bo dziś niedziela 31 dc i @ jeszcze nie ma.. hmmm




B) B) B) B) B) B) mówiłam, że z przeznaczeniem nie ma dyskusji ;)))) czyli co , bedę matką chrzestną tegoż Dziecięcia ;>>>> :cheer:

ni ma II, przeca mówie, że cień jest ale nie różowy tylko taki z dupy :angry:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534794 przez studentkaae
hahaha, ta, pewnie @ przyjdzie jutro, pojutrze i tyle z tego będzie. ale urojenia trza mieć. ostatnio to tak, że cykl bez urojeń cyklem straconym ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534800 przez ferritka
studentkaae napisał:

hahaha, ta, pewnie @ przyjdzie jutro, pojutrze i tyle z tego będzie. ale urojenia trza mieć. ostatnio to tak, że cykl bez urojeń cyklem straconym ;)


ee tam,
czyli od dzisiaj odliczamy Studentkaa tak?? jeeee,, kciuków mi braknie, jeden za Mirelle, drugi za Ciebie za chwilę palca u stopy bedę krosować ;)))

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534802 przez studentkaae
ferritka napisał:

studentkaae napisał:

hahaha, ta, pewnie @ przyjdzie jutro, pojutrze i tyle z tego będzie. ale urojenia trza mieć. ostatnio to tak, że cykl bez urojeń cyklem straconym ;)


ee tam,
czyli od dzisiaj odliczamy Studentkaa tak?? jeeee,, kciuków mi braknie, jeden za Mirelle, drugi za Ciebie za chwilę palca u stopy bedę krosować ;)))


Ferritka :kiss: ja tam trzymam za Ciebie :) mocnooo - niech ten 29ty przyjdzie szybko :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534804 przez ferritka
no , o ile do tego czasu nie urodze urojonego dziecięcia ;d

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #534807 przez studentkaae
:)


Elmirka - jak u Ciebie sytuacja??
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl