BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu #534878 przez ferritka
iwonta_kg napisał:

Jestem w szpitalu:(:(:( mialam koszmarne krwawienie:( Dostalam leki na podtrzymanie:( boję sie:( mam byc w szpitalu dopóki nie przestanę krwawic:(


tule Cię mocno kochana, bądź dobrej myśli, jesteś w dobrych rękach Iwonka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #534879 przez @nulka
ferri!!!!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:lol: :lol: :lol:

a te dodatkowe dziurki nijak sie nie mają do zwiększonych szans na przeloty boćków... :(


oooooooo szit!!! iwonta... :( trzymaj się i Twoja dzidzia też
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534886 przez dzidzia1234
IWONTA!!!!!!!!!!! LEŻ SPOKOJNIE- CO MASZ LUTKĘ CZY DUPKA???????

FERRITKA Ty mi tu nie wyskakuj z pierwotnymi zapędami , bo ja jeszcze czuję na sobie atawistyczne zapędy mojego małżonka

@NULKA- też mam zamiary na czerwiec- zainwestowałam nawet kilkaset złotych i zaczyna efekty widzieć
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534888 przez @nulka
dzidzia kilkaset złotych???!!!
jak się jest na diecie to zakupy przecie tańsze :side: :blink:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534890 przez iwonta_kg
Dupka dostaje. Normalnie leże i rycze:(:(:(



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534892 przez @nulka
iwonta_kg napisał:

Dupka dostaje. Normalnie leże i rycze:(:(:(


nie płacz kochana... :kiss: :(
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534893 przez ferritka
ja się po Greju jakoś nie potrafie się ogarnąć. poprawiłam mięśniakiem z Kopciuszka, wybacz Dzidzia B)

Iwonka tylko nie miej samych czarnych mysli, spokojnie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534900 przez iwonta_kg
Cieknie ze mnie jak głupie! Ale serduszko bijące widziałam. To mnie podtrzymało na duchu.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534901 przez Lacrijka
Pukajom pukajom, zaraz sie kłade i będe sobie sluchac znowu..Moje Skarbki :kiss: :kiss:

Iwonta, będzie dobrze. Ja tez mialam taki krwotok ze myslalam ze juz po ptokach, w kałuzy krwi stałam i ryczałam.. Nie denerwuj sie bo to tylko szkodzi..
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534902 przez dzidzia1234
IWONTA- nie płacz - wiem , że trudno ale błagam Cię- bo to nie pomaga- wzmacnia skurcze - jak nie dajesz rady to poproś o coś na uspokojenie- mnie pomogło- zresztą sami powinni Ci dać
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534911 przez iwonta_kg
To jakis nawal! Właśnie trzecią dziewczynę przyjęli z krawieniem w ciąży.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534913 przez Elmirka85
Iwonka, bądź dobrej myśli. jesteś pod fachową opieką, wszystko będzie dobrze kochana, Nie zamartwiaj się tylko śpij i odpoczywaj!!


Stedentka u mnie @ też na razie brak. :laugh: :laugh: :laugh:
ale ja to przeciwnie do Was. tzn. nie szukam objawów ciążowych tylko na @ czekam. nie zrobię testu na razie bo boję sie rozczarować. jestem przekonana że ta franca przylezie :angry:

dziś się źle czuję, jakby mnie przeziębienie brało czy co, bo osłabiona jestem i pół dnia spałam.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534915 przez dzidzia1234
IWONTA- pliiiiiiiiiissssssssssssssss- spokojnie
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534918 przez ferritka
Elmirka85 napisał:

Iwonka, bądź dobrej myśli. jesteś pod fachową opieką, wszystko będzie dobrze kochana, Nie zamartwiaj się tylko śpij i odpoczywaj!!


Stedentka u mnie @ też na razie brak. :laugh: :laugh: :laugh:
ale ja to przeciwnie do Was. tzn. nie szukam objawów ciążowych tylko na @ czekam. nie zrobię testu na razie bo boję sie rozczarować. jestem przekonana że ta franca przylezie :angry:

dziś się źle czuję, jakby mnie przeziębienie brało czy co, bo osłabiona jestem i pół dnia spałam.


elmirka, nooo B) oznaki jakby przeziębienia i senność to mogę był również oznaki nadchodzącej wiosny, przecież ;pp

Elmirkooo, dzień pierwszy -rozpoczynam Twoje odliczanko ;D

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #534920 przez ViFi
iwonta_kg napisał:

Jestem w szpitalu:(:(:( mialam koszmarne krwawienie:( Dostalam leki na podtrzymanie:( boję sie:( mam byc w szpitalu dopóki nie przestanę krwawic:(



Nie możesz się denerwować....to nie wskazanie a słyszałaś serducho....badali Cię jak przyjeli???
Nie pozwól sie za czesto badać aby bardziej nie obruszali ....
a jaka masz dawke Duphastonu? i Lezec.... Powiem Ci że mało ktory szpital daje duphasto przeważnie Luteine.... a duze to krwawienie???

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl