BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #549939 przez emka
jakis cień tam widać... chyba, ale ja mam astygmatyzm :blink: na takim jakby jaśniejsztm tle jest cień różowawy, albo zwidy mam!!!! :silly:

studentka już nawiana była, zapomniała mi polać :silly: Wiec czysta jestem :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #549941 przez ferritka
emka napisał:

jakis cień tam widać... chyba, ale ja mam astygmatyzm :blink: na takim jakby jaśniejsztm tle jest cień różowawy, albo zwidy mam!!!! :silly:

studentka już nawiana była, zapomniała mi polać :silly: Wiec czysta jestem :)


:kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #549961 przez Mirella
Ferritka skąd Ty taki badziewny test wytrzasnęłaś? Niestety tam jest jedna krecha, porównałam sobie w necie jak wyglądają pozytywne tego typu bo nawet nie wiem :blush:

o tutaj widać www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.v...d=0CDAQ9QEwAQ&dur=70

Monisia witaj :) i zamiast się spinać daj Ferritce maila, ona ma wszystkie lektury obowiązujące na staraczkach, zaraz Ci się humorek poprawi :lol:

Mój mąż wieczorem nie siedział na YouTube tylko czytał Greya, wasi też tak mieli???
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #549962 przez Gosia 2712
Witam nowa staraczke :)
Ferritka nie zalamuj sie poczekaj do jutra na wyniki to bedzie najpewniejsze :)

Wiecie co przeczytalam tego Crossa i jestem zawiedziona... Zapowiadal sie tak fajnie ale jedno i to samo jest w tej ksiazce... Grey byl calkiem inny jakos sie tak fajnie czytalo bylo wiecej rzeczy opisanych a w Crossie tylko jak sie kochaja jak ida do pracy i jak ona ucieka od niego... hmmm nie wiem moze dla tego ze Greya nic nie przebije :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #549964 przez ferritka
a kurde A bym w centrum to mu zadzwoniłam i taki mi badziew przywiózł ;/ mówiłam że jest negatyw po całości. nie ma nadziei już na mnie :(((

Włacha, Gosia B)
to Crossa zostawie aż zapomne, zaczynam faceta na telefon ale ciiiiiiiiiiiii nie zdradzać co i jak ten teges

po kiego uja sie dałam dzisiaj pokłóć??? :( :angry: :angry: :angry:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #549966 przez Mirella
Gosia, eeehhhh, nieładnie, nie wszystkie czytały Crossa, a Ty wszystko pozdradzałaś ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #549969 przez sylwus136
Hej :)

ferrietka nie stresuj się i nie rób żadnych głupich testów. Poczekaj na jutro i będzie dobrze. Niepotrzebnie się teraz stresujesz. Trzymam za Ciebie kciuki. Bądź dzielna kochana

Dziewczyny książki wysłane na pocztę. Wysłałam każdej z was obydwie bo szybciej mi się własnie tak wysyłało :)

Mirella mój nie czytał ale chciał wiedzieć co tam ciekawego jest i jak mu przeczytałam z 2 scenki to był bardzo zadowolony :D

A ja dziś kolejna wizyta u kardiologa. Zobaczymy co mi powie...

Witam nową koleżankę :)

No nic miłego dnia moje piękne :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #549972 przez ferritka
Sylwuś, daj nam znać co kardio wyczarował ;*

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #549980 przez monisia100100
Mirella napisał:

Ferritka skąd Ty taki badziewny test wytrzasnęłaś? Niestety tam jest jedna krecha, porównałam sobie w necie jak wyglądają pozytywne tego typu bo nawet nie wiem :blush:

o tutaj widać www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.v...d=0CDAQ9QEwAQ&dur=70

Monisia witaj :) i zamiast się spinać daj Ferritce maila, ona ma wszystkie lektury obowiązujące na staraczkach, zaraz Ci się humorek poprawi :lol:

Mój mąż wieczorem nie siedział na YouTube tylko czytał Greya, wasi też tak mieli???


dziewczynki a co macie za książeczki, pochwalcie się Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #549982 przez Mała
Ferritka kurcze długo każą czekać na wyniki :dry: Ja nigdy nie robiłam takich maczanych testów, jak już to płytkowy. @ nie ma więc wiesz, nie rycz póki co. Dalej trzymam kciuki :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #549984 przez Insomnia
Dzień dobry :lol: Witamy po dłuższej przerwie :silly:

Chciałyśmy podziękować wszystkim ciociom za wsparcie i kciuki :kiss: :kiss:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #549987 przez Mała
Inso jaka cuuuuuuuuuuuudna :blush: :lol: Jak się czujesz?
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #549995 przez Mirella
I że niby to jest czterodniowe dziecko????? Inso w domciu już? Natalka jest boska, nic dziwnego że Ilonka się tak zakochała że chce córeczkę, ja też chcę!!!! Łapajcie buziale :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kurcze blaszka mąż miał iść do pracy i nie poszedł, znowu nie zjem czekolady bo mnie pilnuje, wrrrrrrr,
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #550000 przez Dave
ja poki co z tel klikam i fot nie widze,ale jak sie moje dziecie wyszaleje,albo mi p.luchy odpadna,lece do kompa. wszystko oblukac.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #550002 przez ferritka
Insoooo AAAAA ciocia Ferritka całuje w pyszczek Natkę :kiss: :kiss:
właśnie, i jak Ty.. opowiadaj kochana :)))) przemęczyli Cię tam niemiłosiernie

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl