BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #552689 przez anoda89
hahaha...bo się posikam :laugh:
Techno, techno,techno, techno, techno...
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #552690 przez ferritka
Gosiak :lol: posikałam się ;D hahaha że ten pierwszy tancerz ten długi to niby ja, potem ten drugi to Studentka, trzecie to oczywiście Gosiak skończył naleśniki smażyć i dołaczył do pląsów, reszta siedzi i paczy jak sie fachowo opląsa na bansach B) w czapce Anoda a potem Mesy w switrze wchodzi - bo ona lubi switry ;D

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #552697 przez Mirella
Pierwszy talerz drożdżówek zniknął tak szybko że nie zdązyłam nic dla was ocalić, może drugi dłużej postoi ;) Kurcze napiłabym się z Wami, mam dziś doła a poza tym @ się zbliża i wszystko mnie wkurza.

Pączków nie mogę, nie wiem jak męża przekonam żeby mi chociaż gryza jutro dał :(
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #552701 przez studentkaae
hahaha, to jest dopiero mocna imprezka. hmm, skoro ja jestem tym drugim tancerzem to jakoś wyjątkowo lubię się tarzać po ziemi - zauważyłyście?? :lol: hahaha :) niezłe
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #552702 przez gosiak
Ferritka ostatniego szybciorem obracam i zaraz się z wami napije mam drineczka gotowca w lodówce zalega więc na dziś jak znalazł :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #552703 przez ferritka
wiesz , możemy sie zamienić ,ale jako prezesowa to rozkręcasz tą imprezkę i najlepiej robisz te kocie ruchy B) sama widzisz że ja pod koniec to zasapana zadyszana, nawet mi treningi z chodakowską nie pomagają :lol:

Gosik, tu się dziś na jednym nie skończy moja miła B) B) B)

Mirellka :cheer: przynajmniej nam jednego schowaj to my się jakoś podzielmy sprawiedliwie , bo smaka narobiłaś aż mi ślinka po kostki cieknie... mówiłamvże uwielbiam drożdżowe ciasto takie domowe :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #552706 przez anoda89
Studentka bo Ty breakdanca teńczysz :laugh: Ferittka chyba jakieś electro boogie, Gosikowy taniec to mi taniec 2 letniej siostrzenicy przypomina :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #552708 przez studentkaae
Gosiak - gotowy drink mówisz B) jejuuu, mi się przypomniał taki gotowy drink - xuxu - się nazywał. taka pyszota, że szok - jakby zmiksowane truskawki z wódką, mega mocne, ale jakie dobre.... można do tego wlać soku bananowego i też pyszotka.. ślinka cieknie na samo wspomnienie.

oo, znalazłam, to to:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #552710 przez ferritka
ee Studentka... to już wiemy co bedzie się lało na pierwszym zlocie staraczkowym ;)) AAA truskawki toż to musi być bosko pyszne :)))

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #552711 przez studentkaae
Ferritka - jest boskie, oj jest :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #552712 przez gosiak
No nie tym jednym to se ino smaka narobie wiec trza bedzie barek skubnąć ;)

A se wyobraźcie ze to nasi ojcowie, mi się we głowie nie mieści jak by moj tatulek tak brekdensował w lesie z kulegami :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #552718 przez gosiak
studentkaae napisał:

Gosiak - gotowy drink mówisz B) jejuuu, mi się przypomniał taki gotowy drink - xuxu - się nazywał. taka pyszota, że szok - jakby zmiksowane truskawki z wódką, mega mocne, ale jakie dobre.... można do tego wlać soku bananowego i też pyszotka.. ślinka cieknie na samo wspomnienie.

oo, znalazłam, to to:


Wygląda pysznie, a z sokiem malinowym/kuwa bananowym,(dopiero zaczynam pić a już mi się miesza :silly: ) to już na bank :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #552720 przez ferritka
muszę częsciej wysikiwać, bo słucham justina bibera :blush: :dry:

ale jakos mi podszedł z songiem no masakra i do tego słowa "You’re crazy girl, crazy girl
You should know it You’re crazy girl, crazy girl---Don’t control it :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #552726 przez Mirella
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #552728 przez anoda89
Drina wypiła to tera idę poćwiczyć na Orbitku co żeby jurto móc zjeść jak najwięcej tych pyszności :) Później wypije jeszcze jednego bo wchodzi dzisiaj wyjątkowo ale co się dziwić jak takie towarzystwo :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl