BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #555522 przez Asik
Nooo Mała :) ja tez smaruje :) bo wyczytałam własnie że tak robią :) dmuchac nie umie jeszcze ale daję pic przez słomkę :) i ostatnio nauczył się nosek wydmuchować i chodzi i mi "smarkuli" po domu :D czyli zamyka buzkę :D małe rzeczy a cieszą mnie baaardzoooo :)

u nas NFZowska jest ponoc the best , dlatego tam się zapisaliśmy ;) ale pójde tez prywatnie , Szymek ma orzeczenie o niepełnosprawność , zaznaczone wymaga trehabilitacji ciągłej i zaopatrzenia w przedmioty ortodontyczne , więc sobie odpiszemy ;) dodatkowo zaczęłąm --- pózno wiem wiem --- zakładanie subkonta czyli 1% , myslałam że są dzieci bardziej potrzebując ale uświadomiła mnie pani że Szymek jak najbardziej jest potrzebujący , więc procedura ruszyła ;)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #555527 przez Mała
Asik my mamy subkonto i bez tych pieniędzy to ani rusz, bida z nędzą i wielka rozpacz by była :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #555537 przez madziaska
Asik, powiem Ci, ze bardzo cieszy mnie Twoje podejscie jako logopede. Wielu rodzicow bagatelizuje takie sprawy. Nawet wtedy, gdy placa za wizyty, wiem to z doswiadczenia ;) Dla mnie mowienie, ze "mowa przyjdzie w swoim czasie" strasznie drazni ;) Najbardziej wkurzaja mnie pediatrzy, ktorzy twierdza, ze dziecko ma czas do 3 r.ż.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #555541 przez Agusia83
dziewczyny a propos..od kiedy wypelnia sie pity i wysyla?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #555553 przez Mała
Agusia od kiedy, no już można
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #555561 przez Asik
Mała no właśnie dlatego sie staram :) w zdążyć z pomocą nawet dojazdy biora pod uwage :)

Madziaska moja pediatra twierdzi że jeśli tak jak Szymek NICD nie mówią to jak najwczesaniej , a jeśli nie łączą -- mama daj itp to na bilansie dwulatka wręcza skierowanie :)ja nawet kupiłam książeczeczkę :zabawy języczka podrózniczka" ale jeszcze za wczesne to dla Szymcia :) jak pani logopeda pomoże to szybko zaczniemy z niej korzystać :D

matko--- nie wydmuchowac a wydmuchiwać :) ale byk w poprzednim poście ;) palec mi się omsknął :)

Agusia od stycznia do końca kwietnia :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #555566 przez Aleksandraaa1
Małgosiu, czytając Twoja wiadomość to przykre przez co musiałaś przejść zaczeliśmy starać sie o dziecko już w marcu a tak na całkiem poważnie to dopiero w czerwcu 2012 roku wróciliśmy z mężem z podróży zagranicznej i po 2 miesiącach zaciął mi się okres tzn poprostu go nie miałam , jakieś zaburzenia więc poszłam do lekarza i zrobiłam wszystkie badania najpierw by wuyregulowac miesiaczke bo jak tu mowic o zajsciu w ciaze jak nie ma owulacji...dostałam tabletki Duphaston brałam 2 razy co 16 dzien cyklu do 25 d.c. właśnie skończyłam 11 dnia cyklu wypada w poniedzialek ide do Ginekologa , poniewaz stwierdzi czy mam je dalej brac czy juz nie. jestem po okresie juz 5 dzien ale mam uczucie ściągania jajników a nawet ich ból jednego i drugiego nie wiem co to oznacza. dodam ze moje wyniki wszystkie jakie robiłam były bardzo dobre bardzo dobrze sie odzywiam ...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #555568 przez anoda89
Agusia jak już nasz pit to wypełniaj i leć go złożyć może szybciej zwrot dostaniesz :)

Ja się dzisiaj jakoś kiepawo czuję. Spać mi się chcę i co jakiś czas mnie mdli. Pewnie choróbsko jakieś chce się przypałętać ale ja się tak łatwo nie dam :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #555572 przez Mała
Asik
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #555577 przez Agusia83
Dziekuje Wam bardzo,
Ja tam nie umiem tego badziewia wypelniac...zreszta musze czekac na pity z pracy...a tym zajmie sie D :laugh: internet tez mozna odpisac, prawda/?

Anoda, zycze zdrowka, nich nic Ci sie nie wykluje...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #555595 przez Mirella
Gosia Sz, z tego co ja się orientuję, to poza przyczynami wymienionymi przez Ciebie, cesarkę robi się również jak są złe przepływy przez łożysko, moja siostra tak miała. Albo jak są jakieś problemy z dziećmi, przy bliźniakach to różnie sie może zdarzyć, kiedyś ktoś mi mówił że jedno dziecko było zdrowe, a drugiemu krew nie krążyła sama z siebie tylko jakby było to wymuszone przez to pierwsze, to były bliźniaczki jednojajowe. Nie próbuj teraz sie doszukiwać nie wiadomo czego, chłopcom to życia nie wróci, a Ty musisz myśleć o Fasolce. Chociaż rozumiem że to boli i nigdy nie przestanie.

A postawa roszczeniowa to jedyne co nas może uratować gdy chodzimy na NFZ, no chyba że się trafi taki anioł jak moja lekarz rodzinna, co potrzebuję to mi daje jak umiem to uzasadnić, nie muszę nic żądać i się wykłócać.

Agusia z odpisywaniem internetu to jakieś zmiany były, musisz sie dowiedzieć, mieli tę ulgę zlikwidować, ale nie wiem czy już to zrobili.


Asik :kiss: wygrzebane dla Ciebie:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #555603 przez Mała
W tym roku ulga na internet jeszcze jest. Do jutra :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #555611 przez ajłona
ferritka- oj kokietuje, kokietuje!!! ale że od razu Starą Babę??? ;)
Inso - krochana!!!! ja jeszcze Ci nie gratulowałam a Ty już się Córcią piękną cieszysz...Ściskam zatem i gratulejszyn ślę! A jak co to Natalcia zajęta? już nie wiem czy Franc ma kogoś na oku czy jak to było hehe
Madziaska - Haneczka bombastyczna!!!!!!!!!!
Agusia - pogodny ten mój Synuś, że szok! dziękujemy za miłe słowa ;)
Asik a Szymonek to prawdziwy Książe!!!i gratki oczywiście!
OOOO widzę też Mesy! - co u Ciebie Skarbie?
Mirell Franc ucałowany :)
Emcia i Różyczka - buzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiii
A Franc ma drugą dolną jedynkę!!!!hehhe i zapindala na czterech jak dzik, a gdzie się schwyci tam podnosi się do pionu i radość przeogromna...
pozdrawiam Babeczki - Laseczki!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #555617 przez gosiak
A ja słyszalam ze neta mogą sobie odpisywać Ci co nie odpisywali w tamtym roku, ze niby tylko "nowi" użkownicy :cheer:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #555626 przez Agusia83
hmmm, to niedobrze...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl