BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #600993 przez gosia28
gosiak widziałam to- uśmiałam się przy tym nieźle :laugh:
mirella czekam na wiadomość

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #600994 przez Mirella
Gosiu, już poszło :)

Gosiak, padłam normalnie :lol: swoją drogą chyba sobie czekolady poszukam :blush: do Ciebie też już poszło :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #600995 przez gosiak
Dzięki Mirellcia :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #600997 przez gosia28
Mirella :kiss:
i chyba już dobrac

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601006 przez Dave
dzien dobry kobietki:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601019 przez Ingrid29
a witam się i ja. Dziś mamy wypad z M i Arturkiem za miacho do mojej babci. Jak tylko nadrabiam Was z czytaniem. Kiepsko teraz z pisaniem. A na dodatek zęby kolejne wyłażą i dziś wstawałam do Artka co godzinę :( Gravi wielkie gratulacje i oby wszystko było okej. Ferri dobrze, że znów jesteś.
Laseczki miłego dnia Wam życzę, jest słoneczko tylko na termometrze - 15 C B) :S
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601086 przez studentkaae
cześć Moje Kochane :)

nadrabiam Was z rana, bo u nas wczoraj net wysiadł, mieli jakąś awarię i dopiero teraz mogę se klikać :)

jejuuuu - bez neta to jakaś masakra jest, musiałam mecz oglądać przez to... ooo matko, co się też frogów rzucanych przez D nasłuchałam i innych... :(


nooo, więc tak:

buziaki dla wszystkich co mnie przytulają z powodu @ :kiss: :kiss: :kiss: melduję, że w przyszłym tygodniu idę na lh, fsh i estradiol - może tam coś wyjdzie, a po świętach do gina z wynikami i monitoring.

Gravity - moje gratulacje :) nie martw się, tylko spokój Ci teraz potrzebny - uwierz, że tym razem wszystko będzie dobrze - udało się zajść, a to już tak wiele, ściskam :kiss:

Vifi - jak dla mnie jesteś najsilniejszą babeczką na świecie, nic tylko Cię podziwiać i brać z Ciebie przykład :) życzę dużo zdrówka - karta musi się odwrócić i marzenia o macierzyństwie w końcu się spełnią :kiss: :kiss:

Dave - jaki kochaniutki brzusio przyszłej mamy :) jejuuu, zazdraszczam - superowy jest :)

Agusia - gilgotanie, kopniaczki... ech, na to czeka każda z nas - dla mnie też to takie niewyobrażalne, cud jakiś :)

Sis - noo patrz - wystarczyło troszkę nietoperzycę nastraszyć i jaka milusia się zrobiła, hmmm, ciesz się - chociaż pufę masz nową i ręczniki będą, same plusy :)

a ja mam zamiar dziś zrobić wiosenne porządki w szafkach w kuchni, łazience itp. szkoda tylko, że wiosenne są tylko z nazwy, bo za oknem z 10 cm śniegu :(

no ile można z tą zimą... ja już nie wyrabiam :angry:

miłego dzionka kobietki :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601104 przez Marta M
Witajcie, nie nadrobiłam, tylko wpadłam żeby zobaczyć test gravity :) Gratuluję ogromnie, baaaaaaaardzo się cieszę :):)

U mnie też jeszcze @ nie przyszła...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #601132 przez ferritka
bry:)

ja też powolutku ogarniam przestrzeń na wiosnę i święta...przeleciałam se okno tak tylko w środku i można powiedzieć, że na sucho bo mam noski i łapki odbite, firanki pachnące powieszone B) zaczyna wyglądac :blink: :S tylko do doooopy strony bo najsampierw okna a odkurzanie dopiero przede mną :lol:

Martunia, no no no :lol: :lol: :lol: B) zakrosowane paluszki mam B) B)

Sis, zrobisz wszystkie badania i zobaczysz ,że jak zaskoczysz no to nie kcę Ci tu słó na wiatr rzucać, ale jak nie trafisz dwupaka to może trio :blink: :blink: :silly: :lol:
Sis a jak temat od dooopy strony? coś się polepszyło :blush: :S wybacz, że pytam, albo nie zapytam tak : jak tam zdrowie Kochana? :kiss: :kiss:

Mirellka, nooo ciocia boska :lol: fajnie, że taka obcykana w necie, u mnie to nawet mama maila wysłać nie potrafi- a milion trylionów razy jej pokazywałam :dry: :dry:

macie ode mnie znak wiosny ;)

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #601154 przez Gosia 2712
Czesc kobitki :)
Rano wstalam patrze za okno... mowie ale fajnie wkoncu okna pomyje hmmm ale jak zobaczylam ze jest -10 stopni to mi sie odechcialo... :S chyba bede musiala tak jak Ferri od srodka tylko umyc :S

Mirelko i Gosiak usmialam sie niezle z tych Waszych obrazkow :P

Ferii a Twoj Leos tak nie robi ? :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601163 przez ferritka
no ja psiknęłam sobie płynem na zewnątrz i pani wiosna zrobiła mi piękną mrożonkę więc hmmm teraz mam na jednym oknie zamrożony placek, nie spodziewałam się, że tak zimno, bo tak cudnie świeci :dry: :dry: :dry:

Leoś to się właśnie na parapecie wygrzewa ;D

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601170 przez Gosia 2712
Hehe zawsze jak piszesz Leos to mi sie zaraz moj kolego przypomina na ktorego tak mowilismy :P
Moj pies to jest tak rozleniwiony ze nawet na dwor nie chce isc bo jest jej za zimno :S i woli na kanapie spac :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601200 przez Gravity
Witam Laseczki:)jak samopoczucie? u mnie nie najgorzej :))chodz pogoda porazka:(popisałyście duzo przysiade i poczytam:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601205 przez Gravity
Marta M nie przyszla bo nie przyjdzie !!ja tak wlasnie wbilam sobie do glowy :))i test zrobilam popoudniu i juz byly 2 kreski.A teraz musze miec sie nan bacznosci i byle do konca jak Bog da Szczesliwie w Koncu:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601207 przez Gravity
Dobre iihhihi on wygląda jak z krzyża ściągnięty:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl