BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #601209 przez Gosia 2712

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601246 przez Olgusia211
Dziewczyny!
staramy sie z chłopakiem o dziecko ostatnią miesiaczkę miałam 21 lutego a cykl 28-30 dniowy i nadal brak krwawienia .Nie przeczę jestem pełna nadziei. Bo na brzuchu leżec nie mogę jajniki mnie bolą, czasami zawroty głowy mam myślicie ze powinnam zrobić test? czy juz ? bo szczerze chcemy miec takie maleństwo kochane i boje sie rozczarowania
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601248 przez gosiak
Gosia dobre :laugh:

Gravity edytuj posty jak coś dopisujesz :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601255 przez Mirella
Gravity, chyba Cię jeszcze nie buziakowałam :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Olgusia, my Ci nie powiemy czy już, nie możemy Ci obiecać, że się nie rozczarujesz, ale ja bym na Twoim miejscu zatestowała, najgorsza jest niewiedza.

Oglądałam tego chłopca i mi się przypomniało jak kiedyś Duśka usnęła w trakcie karmienia. Jak znajdę to Wam pokażę :)

Marta, no to kiedy testujesz?

Tak w ogóle jest 23 marca i mróz jak piorun, rozumiecie coś z tego? Ja w tym roku okien na święta nie umyję, wrrrr
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601264 przez Olgusia211
oj tam okna :d moja znajoma kupiła sobie firanki i jak rzekła okien nie myje bo przez te firanki brudu nie widać :P
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601265 przez Mirella
Niestety jak słońce zagląda to widać ;)

Vifi dziękuje wszystkim za ciepłe słowa. Właśnie mi powiedziała, że jej leczenie może potrwać od czterech do sześciu miesięcy...................................
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #601269 przez ferritka
stestuj, stestuj, bo stres urodzie szkodzi :blink: :blink: :silly:

niestety, u mnie też widać jak słonko sie oprze na oknie to masakra :angry: nie lubie nie lubie bardzo :blush:


eee była któraś w tym dooopnym centrum europa?? :S bo się zastanawiam czy może lepiej na ciuchy zabrać A a nie za łazienkę się brać, hmmmm :cheer:

a ja wcinam sobie more-lelelele i mi oko nie będzie skakać i orzeszki a na stole stoi piękny, dorodny ananas :lol: :lol:

Vifi , najważniejsze aby znaleźli przyczynę i po tych 4-6 miesiącach wsio było ok, wierzę, że tak właśnie będzie :kiss: :kiss: :kiss:

co serwujecie dziś dobrego na obiad??? A zaproponował fasolkę po bretońsku, ale nie mam do niej przekonania :dry:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601272 przez Gosia 2712
Olga zrob tes wtedy bedziesz miala pewnosc :)
Mirelka ja tam umylam wlasnie tylko od srodka okna :P fieranki zawiesze i to wszystko :D
Pol roku :O ? Ło matko kochana :S przekaz vifi zeby byla dzielna :) na pewno da rade :) Moze Bog sie zlituje i da jej po tym wszystkom dzidzie :) i bedzie miala wynagrodzone :D

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601303 przez Marta M
Mirella jak do jutra nie przyjdzie to jutro rano strzelę test, ale spodziewam się I bo za bardzo nie ma z czego być...a czasami choć rzadko jednak się spóźnia..

i franca się spóźnia pewnie dlatego też bo chce starania nasze opóźnić...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #601304 przez ferritka
kufa, kciałam se program jakiś lekki zapodać ale mi w tv wszystko pozmieniali :dry: mam cyfre i teraz jak się połączyli z N to jakiś masark z przytupem. Z całym szacunkiem ale TTv mogli sobie darować :dry: po uj mi taki kanał i wszystkie tvny są pierwsze a nie jak całe życie tvp1 i tvp2 :dry: :dry:

Mesy, widzę, że Ty tam walczysz to daj znać co wywalczyłaś, bo nie wiem czy hbo bedę mieć i ile bedę płacić teraz, bo widzę że ceny to amerykańskie dali + vat :angry:


B) B) :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601327 przez Olgusia211
no dzieki dziewczyny :D w takim razie musze test zrobić bo nie ma co czekać :P ale raczej do rana musze czekac chociaż czytałam ze jak jest dzien spodziewanej miesiaczki to obojetna jest pora :D
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601328 przez gosia28
Olgusia witam się. Stestuj i wszystko się wyjaśni.

Vifi niech ten czas minie Ci jak najszybciej.

Okna to ja mam daleko gdzieś. Przynajmniej sąsiedzi nie mają wglądu do domu :lol:

Na obiadek dziś ziemniaczki, schabowy, sos z maślaczkami i kapustka kiszona :side:

gosia fajny ten maluch

Marta to czekamy na jutrzejsze testowanie

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601343 przez MoNiaaa
witam sie weekendowo :):):)

u nas sloneczko pieknie swieci ale mroz szczypie...na noc ma byc nawet do _-20 :ohmy:

a ja wieczorkiem ide z kulezankami na browca :D:D dawno nie bylam w knajpie to czas sie odchamic troche Julka oddelegowana do mamy i na pozegnanie mowi mi"baw sie dobrze"pieronica pewnie przeczuwa ze mama idzie w miasto B)

3mam kciukasy za II
ja mam w planach za jakies max 3 tyg wskoczyc tu z moimi II poki co pracujemy wytrwale owulka chyba jednak sie opozni troche wiec ten tydzien jeszcze pracowity :cheer:

to milej soboty babeczki :)

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601346 przez mesy
ferritka napisał:

kufa, kciałam se program jakiś lekki zapodać ale mi w tv wszystko pozmieniali :dry: mam cyfre i teraz jak się połączyli z N to jakiś masark z przytupem. Z całym szacunkiem ale TTv mogli sobie darować :dry: po uj mi taki kanał i wszystkie tvny są pierwsze a nie jak całe życie tvp1 i tvp2 :dry: :dry:

Mesy, widzę, że Ty tam walczysz to daj znać co wywalczyłaś, bo nie wiem czy hbo bedę mieć i ile bedę płacić teraz, bo widzę że ceny to amerykańskie dali + vat :angry:


B) B) :lol:


Daj spokój to jest jakaś kpina :angry: powiem ci że jeśli nie zrobisz migracji do nc+ to potracą ci się nie które programy z dniem 1-4 kwietnia :angry:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #601352 przez gosiak
Kuwa a mnie jakaś grypa żołądkowa dopadła w sumie juz od trzech dni jakoś dziewnie mi, nie wiem czy gorączka przy tym powinna towarzyszyć, ale ja nic nie mam oprócz strasznych zaparć i latania do wc dzis w nocy tak mnie skręcało że masaka, jeszcze mnie tak nie bolało :dry: a jeszcze dzis impreza a ja najlepiej została bym w domku :dry: :dry:

Widze ze chyba wszystkie pomyjemy okna od środka tylko :laugh:

Dobry ten kabaret, w ogóle lubię wypowiedzi Żyły :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl