BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 2 miesiąc temu #67539 przez MagdaM
Mirella a bo Ty taka starajaca jestes dla Nas ;) :kiss:
Hurra wizyta w piatek szybciorem i zobaczymy

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67540 przez magduska
magda m moje gratulacjeeee :-)) :-)) :-)) wszystko bedzie dobrze i nie denerwuj sie teraz w szczegolnosci,musisz dbac o fasolke i siebie,gratuluje jeszcze raz

oczywiscie spoznione,ale szczere zyczenia z okazjii walentynek,,a dla asik po tysieczne,bo oprocz tego rocznica,ja niestety tez sama siedzialam w walentynki,bez mojego,a tak to z kolezanka wypilam sobie winko,babski wieczor samotnych-jej maz tez w delegacji pracuje hehe :-))) ;-)))

lacrijka ja tez sobie odpuszczam,co ma byc to bedzie,czekam tak jak ty na wiosne,zeby dokonczyc dom i wtedy bede myslala co z tego wszystkiego wyniknie,w sumie zostala najgorsza sprawa,najdrozsza-wykonczenie
ja z moim smieje sie,ze ten dom wykonczy nas wczesniej niz my jego hehe :-))
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #67550 przez delfinek83
Super nowina Magda, gratuluję kochana, cieszę się bardzo! :kiss: :kiss: :kiss:

No ja też wolałabym dzidzię na wiosnę, ale tak wczoraj z mężusiem w walentynki zaszalałam (w środku cyklu) że kto wie, może jednak będzie zmiana planów i listopad? ;) :silly: heh

Ciekawe czy Madzia załapie się na październik czy już na listopad? :unsure:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67597 przez MagdaM
Boziuuu ile ja spalam :ohmy:
Delfinek wg cyklu wychodzi mi 22 pazdziernik ale wg owulki napewno pozniej

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67642 przez gosiak
Cześć laseczki
Madziu a śpij ile chcesz jak masz taka ochotę :blink: kurcze ale się cieszę i rzeczywiście fasolki chodzą parami :lol: :lol: no no ciekawe kto teraz najszybciej testuje?!
ja tak jak Lacrijka i magduśka też staram się na luzie podejść w tym cyklu, co ma być to będzie, przytulanko nie za gęsto jakoś tak się "obijamy" ostatnio hmm, no ale szczytowe dni mi się zbliżają więc coś można zacząć działać :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67643 przez Nati
hej laseczki, dla was również spóźnione ale szczere życzenia z okazji Walentynek, ja was też kocham :D :kiss:

Magdaaaa kochana ale szok, ale sie cieszę i trzymam mocno kciukasy!!!! oj uważaj na siebie malutka :kiss:

buziaczki dla was dziewczynki Mirellka, Gosiak, Lacrijka, Diana i cała reszta (nie wymienię wszystkich bo tak na pamięc nie pamiętam) :kiss:



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67710 przez madziaska
Cześć dziewczynki:) Nie było mnie dwa dni, a tu taka wspaniala wiadomosc:) Madziaaaaaaa gratuluje bardzooooo mocno...:)

A ja dzisiaj testowalam... jak wczesniej pisalam (moze ktos pamieta) przeziebiona bylam i nie bralam nic bo a noz sie uadalo...no i przez to wyladowalam na pogotowiu z wysoka goraczka, zapaleniem kratani i tchawicy...zalatwilam sie na amen... Antybiotyk mi lekarz zapisal, duomox w razie gdybym w ciazy byla...ale nie jestem, bo dzisiaj zrobilam test...co prawda spodziewana @ za dwa dni, to moj 29dc...ale to dobrze, bo takie chorobsko na samym poczatku nie byloby wskazane...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67729 przez MagdaM
Laski jakie Wy kochane jestescie!! Trzymajcie jutro kciuki prosze...
Strasznie mi sie przykro zrobilo...
Na innym forum jest temt staraczek i jest kilka dziewczyn ktore maja okropne problemy z zajsciem. Po poronieniu uslyszalam, ze sobie to wszystko wymyslilam i jestem psychiczna a teraz uslyszalam, ze to naciagane i niesprawiedliwe, ze te co naprawde czekaja i powinny byc mama to nie sa a inne owszem... Przykro jak cholera :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67735 przez Asik
Magda .... brak słów co do takich osób...ale hmm każdy sądzi wg siebie czyli jak uważają że naciągane , że sobie wymyśliłaś itp to znaczy że same tak by zrobiły..masakra

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67739 przez gosiak
Będę trzymać kciuki Madziu najmocniej jak umiem :kiss:
ja nie wiem jak niektórzy szczególnie biedni, albo co gorsza jakieś patologiczne rodziny mają jedno dziecko za drugim i nie koniecznie chcą następne to mają bez problemu a tu człowiek normalnie jako tako stać go na dziecko, jest mu w stanie zapewnić jako takie warunki na wychowanie i co najważniejsze chcą tego dziecka, to niestety ciężko jest nie rozumiem dla czego tak jest...chyba rzeczywiście sekret tkwi w tym żeby w ogóle nie myśleć o zajściu w ciąże..ale kurde czy zna ktoś receptę na wyłączenie myśli??

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67743 przez gosiak
aaa Madziu ja to tak troszkę od tematu odbiegłam, troszkę z innej beki...
a Ty nie przejmuj się innymi co piszą! na złe forum zajrzałaś:) u Nas tak fajnie:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67745 przez MagdaM
Chyba na bardzo zle... Juz tam nie pojde, a pol zycia spedzilam.
Ale teraz z nerwow mi brzuch peka...
Gosia znam dziewczyna ktora nie chciala dziecka, pila, skakala, palila, bila sie w brzuch itp a urodzila...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67759 przez bewipo
Magda szkoda nerwów na czytanie takich zazdrośnic. Ehhh nie denerwuj się kochana, dbaj o siebie, wypoczywaj i będzie dobrze.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67782 przez angel82
:kiss: :kiss: :kiss: MadziuM :kiss: :kiss: :kiss:
Serdecznie gratuluję :lol: :lol: bardzo się cieszę.
Teraz nie myśl o tych wszystkich przykrych słowach, musisz odganiać od siebie złą energię.
Wszystko będzie... musi być dobrze.

Pozdrawiam
Was wszystkie Dziewczyny.

Ps. U mnie "stara bieda".
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67796 przez madziaska
MadziaM, nie przejmuj sie glupotami... Wiecie, tylko baby moga byc tak okrutne...ehhh. Madzia teraz mysl o malenstwu, napewno bedzie dobrze, wszystkie trzymamy mocno kciuki :kiss:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl