BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 2 miesiąc temu #67799 przez gosiak
Madzia i tak trzymaj nie zaglądaj tam bo po co masz się denerwować głupotami, i w ogóle neta nie czytaj bo już nie jedna ciężaróweczka po łapkach powinna dostać bo czytacie głupoty i się niepotrzebnie stresujecie, zaglądać tylko do nas a na resztę blokadę pozakładać! :silly: :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67831 przez Diana
MagdaM , to ty więcej tam nie właź!!! :ohmy:

Myślę, ze nasza dobra energia, kciukasy zaciśnięte i dobre słowo wystarczą Tobie i twojej Fasolince!
Nie rozumiem tego przecież my tu wszystkie jesteśmy, żeby się wspierać pocieszać i cieszyć nie tylko naszymi dzidziolami ale wszystkimi!!! :blink: I nie ma co zazdrościć bo każda z nas kiedyś sie pochwali i wszystkie będziemy się cieszyć!!! :side:

A właśnie apropos chwalenia, Madzia gdzie zdjęcie teścika!!!!
Dawaj go tu szybciutko!!!! :silly:

A tak sobie teraz myślę, że nie ma co się denerwować, że to tak szybko wszystko nie wychodzi bo przecież organizm sam wie kiedy ma być dzdziol żeby wszystko było ok!!! :blush:

Dziewczyny działamy i trzymamy kciuki za następne walentynkowe dzieciaczki :blush:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67841 przez Mirella
Was to naprawdę zostawić na chwilę nie można ;)

Magda przez kolano Cię przełożyć? Gdzie Ty się włóczysz??? Na kija Ci inne forum, i co to za forum w ogóle??? czarny humor, sadyści i masochiści czy co? bo normalne kobiety by czegoś takiego nie napisały. aaa, konkurs na największe chamstwo w necie może?

U nas też są dziewczyny z problemami, mniejszymi czy większymi, Grazia nie wróciła i pewnie juz nie wróci, ale normalnie sobie nie wyobrażam żeby tu takie teksty leciały.

Angel, znowu wychodzi na to że czytasz tylko nie piszesz??? No Ciebie też przez kolano przełożę jak nic!!!
A takie p.s. to w buty sobie włóż to wyższa będziesz :lol: my czekamy na konkrety jakieś :D


Vifi, szacun dla Ciebie za to co zrobiłaś dla Magdy, łezki mi się zakręciły :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67851 przez Nati
dziewczynki jak cudownie widzieć, że tutaj można liczyć na wsparcie :kiss:
Madzia nie przejmuj sie zazdrośnicami, my cieszymy się razem z Tobą kochana :kiss:

Dobranoc!



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67852 przez _aga86_
Magda M serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale sie ciesze :) No i oczywiscie bede trzymala kciuki :) Zreszta wsystkim staraczka kibicuje :)

Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67870 przez Nati
Aga ale ta Twoja Julcia jest przeurocza :) słodkości :kiss:



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67884 przez MagdaM
Hej dziuby
Nie bede lepiej pisac co za forum... I tu mnie dopadna i nie bede miala gdzie isc... :(
U Nas snieg... Zaraz ide na bete. Powiedzcie mi po 48h m byc 2 razy wieksza?? A po ok 44.5h...
Strasznie Wam wszystkim (nie)dziekuje, ale nawet nie wiecie jakbym chciala zeby ladnie urosla...
Diana zdjecie haha nie mam, nie robilam a teraz to juz slabo widac :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67900 przez raczek10
Magda gratulujemy :) i życzymy ,żebyś się doczekała swojego szczęścia :) trzymamy kciuki :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67913 przez Agusia83
Magda, ja w 34dc mialam prawie 400, ale owulacja wypadla mi w 17dc...byc moze dlatego wiekszy winik mialam...bo sama pisalas cos o 19dc...zreszta kazda ciaza jest inna i naprawde nie ma sie co sugerowac samymi liczbami, lecz ich przyrostem...jestes w bardzo wczesnej ciazy, tak wiec beta powinna przyrastac min 66% co drugi dzien....a gdy liczby beda juz duzo wieksze to bedzie potrzeba wiekszej ilosci czasu....
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67918 przez MagdaM
Aha o mamus... No to jak bede miala wynik to napisze, moze mi cos podpowiecie...
A co do ViFi to racja wspaniala babka z niej, jeszcze raz dziekuje :kiss:
raczek10 :kiss:

Zapomnialam z tego wszystkiego, ze dzis ide do fryzjera na farbe :unsure:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67920 przez Agness_13
Cześć dziewczynki............ Ależ mnie dawno niebyło, ale czytam was regularnie.

Madziulka....... :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: gratulacje kochanie, nie przejmuj się "A".... Wpuść jednym uchem wypuść drugim. Ty masz teraz wypoczywać i się nie stresować. Niepotrzebnie się znią w dyskusję wdałaś, jej tylko o to chodziło.KOchanie chciałam ci pogratulować a ciebie już nie było :(
Teraz głowa do góry. Czekam na wieści jaka beta. I tylko pozytywne nastawienie.

A mi jakoś leci czas, w tym cyklu znów była dooopa! Trochę to dobijające. Teraz jakośpowinna być owulka, pasuje się poprzytulać,ale coś ostatnio nie mam nastroju. Ja chyba jakaś popsuta jestem. Terazs nie mogę nastroju złapać, a za 10 dni będę miała doła jak przyjdzie @. Po prostu na złom się nadaje. :( :( :(



Mama aniołka 20.09.2010 [*] 9tc
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67923 przez MagdaM
Agness :kiss: ja juz tam nie wroce - proste jak konsrukcja cepa. Poprzednio bylo tak samo, jak poronilam to glupie PW i chamskie. Nie, dziekuje.
A Ty laska nie na zlom tylko masz obnizenie formy i juz. I nie gadaj bzdur. Ja nieustannie zaciskam i kibicuje

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67937 przez Agness_13
ojjjjjjjjjjjjj.......... Ja też zasiebie trzymam, ale coś mi to nie wychodz, może za słabo ściskam.
Wiesz że ludzie bywają podli i zawistni.... a ty niepotrzebie się przejęłaś, trza była olać. Nie ciągnę cie słonko nawet na WD, bo po co się masz męczyć ale gdyby nie to forum, nie miałabym Ci jak pogratulować. No jeszcze gg mi zostaje.



Mama aniołka 20.09.2010 [*] 9tc
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67948 przez MagdaM
Yyyy a co to WD?? :blush:
Laski macie jakis sposob na zaparcia?? :blush: W tym momencie nie wiem czy mnie boli brzuch od tego czy od II

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #67950 przez Agness_13
WD we dwoje

Jedz jabłuszka....... pomagają na zaparcia.



Mama aniołka 20.09.2010 [*] 9tc
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl