BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu #94239 przez mala_czarna
Test nazywa sie Quixx TEST CIAZOWY. Owulacje miałam 15 marca (stwierdzona przez pielęgniarkę podczas wymazu) a współżylismy z mężem 2 dni przed, w tym dniu i po.Czułość HCG tego testu wynosi 25 mlU/ml. Mnie osobiscie to nic nie mówi. Jaki test ciążowy polecacie?
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94241 przez wielkaB
Lacrjka moze zlapalas jakos ifekcjie jak tak mialam

czarna nie podawaj sie bedzie dobrze a jak nie chcesz juz czekac to idzi do gin i on ci powie czy jest pecheryk
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94243 przez mala_czarna
Mnie lekarz powiedział że wczesnie nie ma sensu isc do ginekologa, dopiero 4-6 tydzien. Bo wczesniej usg nic nie wykaże.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94245 przez MagdaM
No zamordowali babe we wsi obok i zrabowali dom, u nas ponoc 2 domy paranoja jakas :ohmy:
A ciekawe ile w tym prawdy :silly:

Jest mi tak niedobrze, ze oszaleje :( :(
Jutro uczelnia - nic nie umiem - nie mam sil :dry:

Lacrijka trzymam kciuki
Gosia zazdroszcze takiego meza :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94246 przez wielkaB
to ja nie wiem mojej kolezace moj lekaz powiedzial po 3 tygodniach ze jest pecherzyk i bedzie mama
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94249 przez wielkaB
kurcze musze jechac do poznania ale mi sie nie chce to szok znow mi sie chce spac i znow mam temperature 37,2 bo mieryłam rano nie wiem co jest czy jestem osłabiona dla tego tak jest a piersi to mnie tak bolom ze mysle ze zaraz mi odpadna
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94255 przez MagdaM
wielkaB po 3 tygodniach czego?? Bo jesli od zaplodnienia to byl ok 5tc wiec pecherzyk mozna bylo zobaczyc, choc tez niekoniecznie. Jesli po 3 tygodniah OM to nie wierze ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94257 przez Dorciaition
Muszę Wam to opowiedzieć :)
Właśnie byłam na spacerku z moją psiną. Stoje z nią pod blokiem bez smyczy. Obok na parkingu parkuje facet, a moja Daisy biega wokoło samochodu, a ja razem z nią, bo auto było w ruchu i bałam się, że ją przejedzie. Gościu gapi się na mnie jak na idiotkę. Psa nie widzi, bo mały. Facet otwiera drzwi, a ta wskakuje do auta i siedzi. O matko! biorę ją, przepraszam... A tu z drugiej strony babka otwiera drzwi, a moja psina znowu w aucie zadowolona. Ale wstyd. :ohmy:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94261 przez Dorciaition
Myślę, że to też to zależy od jakości sprzętu. U mnie pęcherzyk był widoczny w 4 tyg. od OM.

Magda Ty tam uważaj na siebie jak tyle się dzieje. A z tą prawdą to pewnie tak jest. Bo ludzie często nie mają co robić i wymyślają. :side:

WielkaB a kiedy powinnaś dostać @? Który to dzień cyklu? Może wybierz się do lekarza, bo z tego co pamiętam wczoraj też sie źle czułaś.

Lacrijka nie stresuj się! Dziś będziesz wiedziała wszystko.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94263 przez wielkaB
u mnie to 26 ale umnie cos mi pokrzanilo ostanio dostalam po 42 dniach a tak to mialam jak w zegarku ja to juz nic z tego nie rozumiem
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94264 przez wielkaB
ja sie tak czuje od dwuch miesiecy tylko bym spała
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94266 przez Dorciaition
To może faktycznie wybierz się do lekarza...


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94271 przez wielkaB
chyba tak musze zrobic bo cos jest zemna nie tak
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94275 przez mala_czarna
WielkaB trzeba to sprawdzić. Koniecznie! Daj znać jak będzie wiadomo.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94278 przez wielkaB
napewno dam znac mi sie wydaje ze to przesilenie wiosene i a to sie tak czuje chyba ze fasolka a ja nic o tym nie wiem
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl