BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 tygodni temu #94529 przez kaśku
olać szwagierkę!
chyba mamy tą samą ;p
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #94531 przez MagdaM
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kurczaki jedna wielka rodzina!!
Szwagierke dziele z Kasia, a tesciow z Dorcia o ile nie pomylilam :laugh:

Dziwny ogorek :silly: Dziwny dzien, dziwny brzuch...
Ale wstepnie chyba zaklepiemy fure - to tak bardzo bardzo bardzo wstepnie :silly:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #94534 przez Dorciaition
haha, dokładnie- rodzina :)

No obyś już miała ta furę, co sobie pojedziesz po jakieś smakołyki jak będziesz miała ochotę, a męża nie będzie :)

Ciekawe co z Dianą i Lacrijka...

Już są listopadówki :laugh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #94535 przez MagdaM
Ano :)
Fe nie dobre te ogory :huh:
Ide papa :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #94537 przez Majowka
kiszone o smaku bazi!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: tylko u ciezarowek chyba, hehehe

Wy to macie przeboje z rodzinka! Ja to mam luz, nie moge narzekac, wszyscy kochani :)

Tesciowej jedyne co moge zarzucic, to to, ze zawsze pierwsza serwuje dania syneczkowi :laugh: :laugh: :laugh:
A reszta jest suuper!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #94633 przez madziaska
Ojjj madzia masz przeboje ze smakami... Ja caly czas glodna, ale slodkiego nie ruszam od jakis dwoch tygodni... W tym momencie slodycze moga dla mnie nie istniec ;)
Dianka!!! jak tam??? Chyba nie dam rady czekac na wiesci, padam z nog...
Dziewczyny nadal trzymam kciuki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #94641 przez ViFi
Witam wszystkich którzy mnie jeszcze pamiętają :))

Dziś mija rok Jak mojego aniołka nie ma z Nami [*] światełko do nieba
Upłakałam sie na cmentarzu....byłam razem z mężem ... wiem że on to też przeżył.

Mam doła i juz nie mam nadziei....

Przepraszam za smutny wpis... :'''''''

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #94642 przez Mirella
Kurcze, godzina jakaś późna, piwo wypiłam, ale to chyba nie dlatego oczy przecieram???? VIFI??? Naprawdę to Ty???

No kochana, długo Cię nie było, ale zasady się nie zmieniły, za takie gadanie niezmiennie daję po łapach :lol:

Z okazji rocznicy masz prawo do doła byle nie za długiego, Twój Aniołek by tego nie chciał. Parę stron temu Dorcia wrzuciła piękny list od Aniołka, taki z Youtube, ja się zryczałam, mimo to powinnaś zobaczyć :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #94655 przez gosiak
cześć laseczki :woohoo:
ale sie wczoraj wkurzyłam bo od 15 do dziś rana neta nie miałam coś w neti jakiś nadajnik się zepsuł a ja już chciałam laptopa na częsci rozbierac :silly:

Lacrijka co tam u lekarza ? wczoraj nie dałaś znaku więc może też neta nie mialas :woohoo: no mam nadzieję że wizyta ok??//

dzikuję za przepis na muffinki na które mam jeszcze większego smaka może w sobote wyczaruje:)

ViFi fajni że sie odezwałaś i nie smutaj za dużo Twój aniołek ma tam dobrze i nie chciał by żeby jego mamusia się smuciła :kiss:

Dorcia co do imion to kacpra już też od wieków miałam w głowie :blush:

Maja właśnie Hania też bardzo ładne imię :side:

ok ja dziś wieczorkiem zajrzę jadę z mężem :laugh: papa

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #94657 przez wielkaB
hej ja wlasnie wstałam bo mnie obudzili sasiedzi kucili sie na pietrze wyzej wszystko wiem co jak i o ktorej teraz pije kawke ide na zakupy moze sie cos trafi ciekawego potem znow do pracy i tk w kułko az miz sie nie chce nie pojechałam do lekarza bo moja kochana pani doktor jest na urlopie mi tez by sie zdał jakis urlopik nie pamietam kiedy mialam wolne ale mysle ze sie gdzies wybierzemy z mezem wczoraj trafilam na fajana strone promocyjna wycieczek moze odloze kaski i kaze mu wsiadac i go wywioze a potem bedzie niespodzianka pewnie bylby zdziwony jak nie wiem a szczesliwy przydal by nam sie taki urlop we dwoje
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #94658 przez Lacrijka
Czesc :)
Przepraszam ze wczoraj nie dałam znac, ale po lekarzu pojechałam załatwiac paszport a tam dramat, nagle wszyscy chca miec paszport..stalam 3h a pozniej jeszcze musielismy jechac na budowe bo chłopaki skonczyli lac wylewki i musielismy odebrac klucze, nie wiem gdzie jest wczorajszy dzien hehe

No i ja juz po wizycie..Pogadałam sobie z nim o tej wypalance i juz wiem wszystko. Jezeli sprawa dotyczy zwykłych nadzerek, to owszem, u nieródek odstepuje sie od wypalania i albo nie robi nic albo sie wymraza badz tnie laserem..Ale u mnie jest o tyle gorzej, ze ja nie mam zwykłej nadzerki tylko zmiane taka, od której dziela mnie 3 kroki od raka szyjki. Ja mam CIN I jest jeszcze CIN 2, CIN 3 i rak..Wiec dlatego zaproponował mi wypalanke, bo to jedyny zabieg z trzech mozliwych, który jest bardzo skuteczny. Ale ze ja mam łagodny stan tego CINa, to poczekamy z zabiegiem do czerwca, az wrócimy z wakacji..aaa i powiedział ze moze mi to wymrozic, ale trzeba bedzie co jakis czas kontrolowac..wiec chyba jednak wole to niz wypalanie.. Wczoraj był 11 dc a po peczerzykach ani sladu..Endo 5mm wiec bedzie bezowulacyjny..No chyba ze znow sie przesunie o 10 dni jak poprzednio..ale juz wole bezowulacyjny bo nasze plany majowe szlak trafi..Na wakacjach staranka nadrobie hahaha Ale w przyszły piatek mam podejsc na USG i zobaczymy czy cos tam urosło.. Co do pikania w jajcach itd to powiedział ze moze mi hormony wariuja po poprzednim cyklu no i stad tez brak tej owulki. Pobadał mnie dokładnie, zadnej torbieli nie widac ani nic..Mowie mu ze odczuwam lekki ból podczas przytulania, dał mi jakies globulki dowcipne, zobaczymy..Ale jak na złosc wczoraj było przytulanko i było ok :)

No to tyle sie dowiedziałam..02.05 mam jeszcze umowioną wizyte do fajnej babeczki..cieszy sie bardzo dobra opinia,zobaczymy. 20.04 mam tez endokrynologa, pojde do niego z tymi wynikami i zobaczymy co mi powie na tarczyce.Wczoraj zapomniałam o to gina zapytac, ale mysle ze jest za wysoka i stad moje wszystkie problemy. Jestem dobrej mysli, a to chyba najwazniejsze :):):)

Miłego dnia dziewczynki :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #94667 przez wielkaB
Lacrijka bedzie wszystko ok nie masz sie co martwic wierze w to
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #94669 przez wielkaB
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #94674 przez wielkaB
i jak dziewczynki myslicie zrobic niespodzianke mezowi na upojny weekend dla dwojga? podałam wam stara oferte ale codzienie sa inne mam do wyboru do koloru mysle zebyl zadowolony ale tez by mial ale czemu mu nic nie powiedzialam ale przecies to niespodzianka
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #94690 przez Dorciaition
Lacrijka to dobrze, że może Tobie to wymrozić. To będzie lepiej. Własnie- podobno wakacje czynią cuda ;) Najważniejsze, że jesteś dobrej myśli. :)

WielkaB no super niespodzianka dla meża, na pewno się ucieszy! :)

Gosiak właśnie byłam zdziwiona, że Cie wieczorkiem nie było. Teraz bez neta, to jak bez ręki :blink:

ViFi przykro mi z powodu Twojego Aniołka. [*] Niestety tak już będzie, że każdego dnia miesiąca i każdą rocznicę będziemy płakać za naszymi dzieciaczkami jeszcze bardziej niż zwykle. Już do końca życia będą to najsmutniejsze dni... Ja lubię sobie słuchać i czytac na youtube "Smutny list Aniołka do mamy". Jeśli nie widziałaś to polecam.

Diana...?


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl