BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu #94077 przez MagdaM
Czesc babenki :)
Dziekuje za wczorajszy wieczor i Wasze dobre serca :)
Zaciskam kciukole :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94081 przez wielkaB
ale dzisaj cisza wczoraj gawedzily a dzisaj spia :P ja sie biore za sptzatanie
kawka wypita sniadanko zjedzone teraz trzeba popracowac
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94090 przez @nulka
witam Was po przerwie, a w szczególności nowe staraczki, którym życzę fasolki na już! Za wszystkie mocno trzymam kciuki.
Wczoraj dopiero przeprowadziłam długą rozmowę z M. Wcześniej nie było możliwości bo czułam, że moim M ta cała sytuacja tąpnęła bardziej niż mną. Wczoraj dopiero się otworzył i powiedział co czuje. Szok, radość, rozczarowanie a potem strach o mnie.
Odebrałam też wyniki badań z laboratorium, moje hormony są wzorcowe :) więc do menopauzy jeszcze mi hoho :lol: i w związku z tym, M stwierdził, że nie ma przeciwwskazań żeby starania przedłużyć aż do grudnia!! :) Ale postawił warunek :silly: - żadnych testów!!!
I zgodziłam się bo i ja nie chcę więcej takich sytuacji kiedy coś mam a potem to tracę, więc każde opóźnienie @ potraktujemy jak zwykłe opóźnienie.
To tyle u mnie :)
siedzę sobie jeszcze do jutra na L4 i wcinam antybiotyk, ale jak go skończę to ruszam do boju ze zdwojona siłą :lol: bo... wiosna!!
Kocham mojego M, Was dziewuszki i tą wiosnę :) :) :) :) :)

aaaa i pozwoliłam sobie zrobić małe porządki na meldunkach, chyba nie będziecie mi miały za złe, bo pamiętam jak czytałam tam początki to było mówione żeby na czerwono :) więc pokolorowałam no i Madzię i Dorcik przeprowadziłam gdzie trzeba
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94095 przez MagdaM
@nulka fantastycznie, ze jestes i gratulacje decyzji!! Zaciskam z calych sil :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94099 przez wielkaB
@nulka ja rowiniez tyrzymam kciuki
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94119 przez wielkaB
ja to juz z watpilam czy bede miec moje kochane dzieciatko chyba nie nic mi sie nie chce i chyba juz sie podalam mam dosc tego co miesiecznego zalamania ze znow sie nie udalo to rozczarowanie mnie dobija na maxa chyba trzeba bedzie sie juz z tym pogodzic
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94123 przez MagdaM
WielkaB ale czemu zaraz, ze sie nie udalo. Skad wiesz jak jest teraz?? Trzeba wierzyc i walczyc a poddawanie jest zakazane :)

A i nie wiem jak opiekunki ale mam propozycje (sama mnie prostowano kiedys) moze edytuj poprzedni post, zamiast pisac post pod postem?? Bedzie przejrzyscie, czytelnie i wogole ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #94133 przez kaśku
kurcze dziewczyny wiecie co od poniedziałku mam miesiączkę i tak mnie boli... jak nigdy.
miałam łzy w oczach, wzielam 4 ibupromy max w ostępach godzinnych i dopiero pomogło. trzyma mnie do dzisiaj (ból bardziej znośny, ale jestem na zwolnieniu).
:( boję się, jak do jutra nie przejdzie to idę do gina.

bralam nospe forte, gorące kąpiele, okłady termoforem i nic nie pomaga
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94138 przez @nulka
Magda M a tak wracając do tematu mężów. Mirella mówiła ze się chłop ocknie jak dzidzia do przedszkola pójdzie hahaha :lol: Nie ma tak!!! Mąż musi regularnie byc na tory ustawiany bo sie nie ocknie nawet do matury!!! :) a tak poważnie to trzeba wybaczyć ale też delikatnie mówić o swoich potrzebach bo oni mają swój tok myślenia i niekoniecznie nadążają za nami. A odpowiedzialność to dla nich też zupełnie inne pojęcie. Ale cierpliwości, bo da się wychować :lol: Osiołeczki kochane... :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94140 przez @nulka
kaśku napisał:

kurcze dziewczyny wiecie co od poniedziałku mam miesiączkę i tak mnie boli... jak nigdy.
miałam łzy w oczach, wzielam 4 ibupromy max w ostępach godzinnych i dopiero pomogło. trzyma mnie do dzisiaj (ból bardziej znośny, ale jestem na zwolnieniu).
:( boję się, jak do jutra nie przejdzie to idę do gina.

bralam nospe forte, gorące kąpiele, okłady termoforem i nic nie pomaga


idź do gina bo to może być jakiś stan zapalny jajników, a z tymi kąpielami gorącymi to bym uważała...
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94146 przez wielkaB
jajk robiłam ostatnio usg to prway jajnik mialam 2 razy taki jak lewy przed miesiaczka ja mam okropne bloesci bez ketanolu sie nie obejdzie i tak dwa dni
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94147 przez MagdaM
Kasia wspolczuje.... :kiss:

@nulka no wiem wiem. tylko moj jest tak dziwnie wychowany. Swoim sie nie ciesza, nie interesuja co innego obcym. Strasznie mi brak tego, ze nie jest jak moj tata i az sie boje co bedzie kiedys, ale bede walczyc ostro, bo mnie takie zlewanie nie pasi. Od wczoraj ciche dni :huh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #94154 przez kaśku
zapisalam sie na 15:00 do najbliższego lux medu.
są wizyty wczesniej ale tam nie dojade sama.

dzięki dziewuszki :*

:kiss:

Magda widze ze u ciebie też niezbyt :/
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94159 przez @nulka
Kaśku to dobrze, że jedziesz, to nie jest normalne, ze tak boli

Magda M mój teś taki był, interesowało go wszystko bardziej niż jego dom, czasami miałam wrażenie ze jak jest ze mną to nie czuje się sie u siebie. Każdy mi go zazdroscił bo taki uczynny a w domu miałam poczucie że ja na ostatnim miejscu. Ale to chyba nie do konca tak było a jeśli nawet to zmieniło się diametralnie. Przyjdzie czas i przyjdzie dzidzia i zrozumie gdzie jego miejsce, zacznie się poczuwać. Do wszystkiego trzeba dojrzeć, samo nie przychodzi, wszystkiego trzeba się uczyć. A troskliwości też mozesz go sama nauczyć ale nie cichymi dniami i nie wymówkami bo oni się wtedy zatrzaskują jeswzcze bardziej. Sama okazuj mu wiele uwagi i troski a przekonasz się jak szybciutko Ci się to zwróci z nawiązką ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #94168 przez Dorciaition
Cześć dziewczęta :lol:
Kaśku dobrze, że idziesz do gina. Takie bóle, kurka :huh:

WielkaB nie poddawaj się! Wiara czyni cuda, wiec do działa i na pewno jak nie teraz to za jakiś czas zostaniesz mamusią.

Magda, a na dzisiaj masz coś do żarełka? Mam nadzieje, że Twój Cię nie zostawi znowu głodną.

Anulka :kiss: :kiss: :kiss: I dobrze, że skończyłaś z testami. bo teraz jak byś nie widziała tak bardzo by nie bolało... Przytulam cię

Mirella a od którego tygodnia przepowiadasz płeć? :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl