BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #101880 przez Madzior
Jeszcze raz dziekuje za mile powitania :laugh:
Kiedys pisalam na innym forum ale jakos tam ucichlo wiec poszukalam i oto jestem :laugh:
a na tym meldunku nie potrafie sie wbic bo tam przeciez tylko lista jest :huh:

Suari
no widzisz ja to bym Ci wlasnie miod polecila, ale skoro go nie trawisz... hmm, na rozgrzanie i wypocenie dolej do herbaty rumu albo wina

MagdaM uuu, no to chodz do mnie na nauke palenia w piecu :laugh: najpierw trzeba wyczyscic z popiolu, pozniej poukladac cienkie patyki na przemian z jakims papierem ale nie kolorowa gazeta bo sie nie pali tylko taki zwyklym czy nawet jakims kartonowym opakowaniem, na to grubsze drewno i na koniec wegiel, a no i popielnik i komin musza byc otwarte :laugh:


gabi jesli dobrze pamietam, pisałas o półpascu... ja miałam to dziadostwo na poczatku ciąży z Miłoszkiem. Najpierw z boku mnie zaczelo piec i bolec ale myslalam ze to od metki z bluzki a to ten dziad sie przyczepil, bolalo okropnie :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #101882 przez Suari
Madzior napisał:

Jeszcze raz dziekuje za mile powitania :laugh:
Kiedys pisalam na innym forum ale jakos tam ucichlo wiec poszukalam i oto jestem :laugh:
a na tym meldunku nie potrafie sie wbic bo tam przeciez tylko lista jest :huh:

Suari
no widzisz ja to bym Ci wlasnie miod polecila, ale skoro go nie trawisz... hmm, na rozgrzanie i wypocenie dolej do herbaty rumu albo wina

MagdaM uuu, no to chodz do mnie na nauke palenia w piecu :laugh: najpierw trzeba wyczyscic z popiolu, pozniej poukladac cienkie patyki na przemian z jakims papierem ale nie kolorowa gazeta bo sie nie pali tylko taki zwyklym czy nawet jakims kartonowym opakowaniem, na to grubsze drewno i na koniec wegiel, a no i popielnik i komin musza byc otwarte :laugh:


U mnie wszelki alkohol odpada :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #101884 przez Majowka
Madzior, skopiuj liste i opublikuj juz zedytowana z Toba na liscie
ja tak zrobilam
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #101886 przez Madzior
Suari sorki dopiero dojrzałam ze masz malenstwo i pewnie karmisz :laugh:

Majowka dzieki zaraz sprobuje :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #101890 przez Suari
Madzior napisał:

Suari sorki dopiero dojrzałam ze masz malenstwo i pewnie karmisz :laugh:

Majowka dzieki zaraz sprobuje :silly:


Nie karmię :) Podpis pod suwaczkiem określa w którym tygodniu ciąży jestem :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #101892 przez MagdaM
Madzior kobieto z nieba mi spadasz!! Jutro wyprobuje bo dzis juz zapalili :angry:

Suari - herbata z cytryna, sok z malin i kwiatem lipy, syrop z cebuli. Na gardlo tantum verde w tabletkach a na katar roztwor wody morskiej dla niemowlakow - dziala sama sprawdzalam :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #101893 przez angellika1
Madzior napisał:

MagdaM uuu, no to chodz do mnie na nauke palenia w piecu :laugh: najpierw trzeba wyczyscic z popiolu, pozniej poukladac cienkie patyki na przemian z jakims papierem ale nie kolorowa gazeta bo sie nie pali tylko taki zwyklym czy nawet jakims kartonowym opakowaniem, na to grubsze drewno i na koniec wegiel, a no i popielnik i komin musza byc otwarte :laugh:


czyli dużo sie nie pomyliłam ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #101894 przez Madzior
Suari napisał:

Nie karmię :) Podpis pod suwaczkiem określa w którym tygodniu ciąży jestem :)[/quote]

hi hi no widzisz od razu wychodzi moje nowicjustwo :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #101902 przez MagdaM
vod.onet.pl/cud-narodzin,cud-narodzin,9016,0,9017,odcinek.html
zabilabym go za to jak sie smieje palant :angry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #101904 przez gosiak
Madziorek witaj w naszym gronie :laugh: inne forum ucichło? tu zawsze ktoś siedzi może w weekend jest luźniej tym bardziej że ciepło się robi, ale w tygodniu szczególnie wieczorkami gwarnie tu czasem :side: :side:

Dorcia albo Madziaska zdaje mi się że mają dziś lekarza ?? no chyba że się mylę :P

Magda no to dobrze że już Ci rozpalili u mnie też zimnawo, ale w sumie troszkę oszczędzamy i wieczorami rozpalamy bo w dzień to jeszcze się wytrzyma ale wieczorkiem to już trzepie :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #101911 przez gabi28
witaj Madziorek

piszesz,że miałas pólpaśca jak byłas w ciąży.podobno to bardzo niebezpieczne.u Ciebie wszystko skonczyło się dobrze?

ja zaczynam starania od maja,ale ostatnio sie zapomnieliśmy z M :) i jesli się okaze że znów cykl mi się wydłuży,to bedą szanse na fasolkę.to było by okropne,mam nadzieje,że jednak nie trafiliśmy w owulke. @ mam dostac 14 tego..i czekam na nią jak na zbawienie.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #101914 przez Madzior
No my tez tylko na wieczor przepalamy

Dzis mam 33dc a @ nadal brak... w piątek robiłam test i wyszedl negatywny :cheer:

gabi tak synek urodzil sie zdrowy i wogole zadnych powiklan nie mialam mimo moich obaw
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #101919 przez angellika1
A jak byłam na początku ciąży moja mama zachorowała na półpasiec przez 3 tygodnie do niej nie chodziłam bo się bałam że się zarażę :( Z tego co wiem to jest ten sam wirus co ospy i ooryszczki
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #101931 przez gosiak
gabi28 napisał:



ja zaczynam starania od maja,ale ostatnio sie zapomnieliśmy z M :) i jesli się okaze że znów cykl mi się wydłuży,to bedą szanse na fasolkę.to było by okropne,mam nadzieje,że jednak nie trafiliśmy w owulke. @ mam dostac 14 tego..i czekam na nią jak na zbawienie.



gabi28 jak to okropnie by było??? no wiem od maja zamierzasz się starać ale miesiąc do przodu chyba by nie robił aż takiej różnicy i świat by Ci się nie zawalił...no chyba że jakieś leki bierzesz które musisz brać to zrozumiem??? czekasz na @ jak na zbawienie...oj żebyś nie musiała na fasolkę tak wyczekiwać i żeby szybko u Ciebie zakiełkowała...bo ja właśnie na fasoleczkę czekam jak na zbawienie :) i chcesz to chętnie Ci oddam moją małpę za 3 tyg :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #101936 przez Dorciaition
Kurcze, tutaj nawet palić w piecu można się nauczyć :silly:

Witam nową staraczkę :) Ja już zafasolkowana, ale nie mogę opuścić staraczek, nie umiem i nie chcę nawet :lol Powodzonka życzę :)

A więc tak to ja, to ja ;) byłam dziś u gina. :) Maleństwo rośnie, wyniki mam dobre, no i oprócz tego przeklętego torbiela jest dobrze. Słyszałam serduszko- cudnie.
Termin mam na 17.11 (dzień po urodzinach mojej mamusi) :blink:
Pytałam oczywiście o latanie. Można, ginka mówiła, że nie ma przeciwskazań, tym bardziej, że to blisko i będzie II trymestr. A moja teściowa podobno się popłakała jak sie dowiedziała, że lecę. Dziwna jest... :S

Ale wcześniej się napracowałam, kurde, byliśmy zalani na maxa. Wody nie dało się powstrzymać. Hydraulicy jednak zrobili swoje i już jest suchutko :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl