BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 2 miesiąc temu #845145 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845150 przez Mirella
Jak zaczynałam przesiadywać na staraczkach to jeden jedyny raz się trafiło, że była tu osoba, której się pokazały dwie krechy a fasolki nie było, a ostatnio to rzeczywiście plaga, już nawet do testów nie można mieć zaufania.

Ja mam wesoło z zębami, do tej pory szóstkę mi leczyła, teraz sie okazuje, że siódemka bardziej czadu daje, a jak jeszcze się okaże że coś na górze i trzy zęby na raz do leczenia to całkiem ocipieję ;)

Duśka jak juz miała w dzień jedną drzemkę to dwie godziny minimum i mogłam wtedy robić co chciałam. Nie próbowałam odkurzać, ale niewykluczone że i to by przeszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845162 przez Asik
Witam :)
Gosia :( głupi głupi test !!!

co do spania to Szymek od niemowlaczka na noc chodził najpózniej o 19 :) spał do 5:30 , dostawał mleko i spał do 8 :) wiec całe wieczory były moje :) w dzień dwie drzemki po godzinie :)
teraz ma jedną drzemkę 1,5h :) na noc o 19 chodzi spać , ale śpi do 7 :) mnie to nie przeszkadza bo ja śpiochem nigdy nie byłam to raz , a dwa -- jak się obudzi to idzie siiisiii , przychodzi do mnie i czasem do 8 szalejemy w łóżku :)
wolne wieczory to jest to co uwielbiam :) o 19 np prasowanie itp do 20 się wyrabiam i mam free time :) aha -- przestał sie budzić na jedzonko jak skonczył chyba 4 albo 5 mcy ;)jak dostał kleiku haha :) nie pamiętam dokładnie bo i tak nie był marudą wiec nie zapisałam w kalendarzu :) Marta też taka była :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845169 przez gosia28
pozazdrościć takich grzecznych dzieciaków :side:

ja idę do dentysty 10 marca :S
ale max jedna plomba będzie na ósemce jak obecna wyleciała :side:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845170 przez Anabelle
Ale zazdroszczę :)
Z Antkiem to czasem cieżko sie wykąpać. Bywa, że zanim zrobi sie bardzo śpiacy to musze sie sama kąpać, robić do niego głupie miny, a on w tym czasie demoluje lazienke.
Nie wiem co to znaczy przespać noc :D :D albo nawet wiecej niz 3 h :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845211 przez ilona
Gosia tak mi przykro. :(

Faktycznie te testy teraz jakies do d*** robia bo ja robilam grubo po @ i wyszla jedna krecha a powinna byc druga malinowa.
Bylam pewna ze przez ta anemie @ zanikla :laugh:
W sobote rano maliny dwie jak nic. Dzis beta potwierdzila ze ciaza jest i to nie byle jaka bo 7-8 tydzien. Ale z wrazenia nie pamietam jaka tam wartosc wyszla. Jutro pojade odebrac wynik i w czwartek do gina lece.

No to tyle ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845213 przez anoda89
Ilona no to tyle!!! :laugh: Gratuluje :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845216 przez Mirella
Aleeeee czaaaadddddd Wiki będzie miał brataaaaaaaaa (ale cicho, ja tego nie powiedziałam wcale :P :)

Ilona łapaj buziale :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kurcze, a może to jednak siostra będzie? Nie no, brat mi bardziej pasuje ;)

No to nie ma bata kto jeszcze? Duśka mówiła o dwóch, poza tym fasolki zawsze parami zasuwają :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845219 przez sylka
Kuba podobnie do 3 mies budził się na jedzenie co 3 godz. dostał pierś i spał. A po 3 mies ostatnie karmienie ok 20.30 i spał do 5.30 - 6.00 :) W ciagu dnia spał 3 razy po 1,5 godz później 2 x po 1,5-2 h po roczku jakoś 1 x 2-4 h a na 2 l zrezygnował ze spania :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #845220 przez ilona
Mirella no co jak co ale tego sie po Tobie nie spodziewalam!

Bardzo chcialabym core ale nic sobie nie wmawiam bo nie chce sie rozczarowac. ;)

Anoda Ty jednak mialas racje ze ten moj pierwszy test byl popsuty.

Jakos nie dociera do mnie ten fakt w ogóle. Nic a nic. Jedyne co to drzemka po poludniu musowo. Nic poza tym.

Dzieki.:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845224 przez ferritka
Ilonka AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Gratulacje kochana!!!!!!
Wiki będzie cudnym starszym bratem :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845225 przez sylka
Ilonka gratulacje :D :D :D

Ja też miałam jedyny objaw to zmęczenie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845229 przez studentkaae
o jacieeeeeeee :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
Ilonka - ale niespodzianka, no, to Ci się udało :) gratki Kochana :kiss: :kiss: :kiss:

Gosia - kufa, co za z doopy test to był w takim razie, wrrrrr :( przytulam :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845235 przez anoda89
Ilona to nam niespodziankę zrobiłaś :lol: Życzę Ci tej córy ale też czuję że chłopak będzie :laugh: Podobno w kolejnej ciąży objawy są mniej nasilone ;) Teraz tylko czekać na zdjęcie groszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845255 przez Mirella
ilona napisał:

Mirella no co jak co ale tego sie po Tobie nie spodziewalam!

Bardzo chcialabym core ale nic sobie nie wmawiam bo nie chce sie rozczarowac. ;)

Anoda Ty jednak mialas racje ze ten moj pierwszy test byl popsuty.

Jakos nie dociera do mnie ten fakt w ogóle. Nic a nic. Jedyne co to drzemka po poludniu musowo. Nic poza tym.

Dzieki.:*



Ilonka wyluzuj, ja ostatnio nie trafiam, a dziś mnie ząb boli to w ogóle się na niczym nie znam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl