BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 2 miesiąc temu #855275 przez Asik
Ferri :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: śliczny fasolinek :) :) :) :) :) :) :) :) GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :) :) :) :) teraz na własne oczy widzę ten cud :) :)

Gabi śliczny Oluś ... się wypiął na ciotki hahaha :)

Zafasolkowanym gratuluję :) za staraczki trzymam kciuki :) :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855324 przez Mirella
Gabi, ale fota :lol: mam gdzieś podobną Duśki, rozczulają mnie te zdjęcia w 3D, pogłaskaj brzusia od cioci Mirelli :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855424 przez madziaska
Feri, gratulacje :kiss:

Gabi, śliczna kruszynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855435 przez vika
Gabi jaki sliczny maluszek...aż się wzruszyłam :kiss:
dziewczyny doradzcie mi ...dostałam duphaston 2*1 tabletkę wizyte mam na 19 zaglądam do opakowania a tam 3 tabletki :ohmy: i nie wiem co teraz czy brać 1 rano a wieczorem no-spe czy skończyć opakowanie i czekać :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
ale jestem zla na lekarza powinien coś wspomnieć na ten temat :ohmy: :ohmy: :ohmy: im się wydaje,że to kolejna ciąża a każda z osobna sra w pory ze zmartwienia o swojego maluszka :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855442 przez ferritka
Vika, a nie masz numeru do swojego Dr? ja dzwonie albo eska wysyłam i mój mi recepte zostawia w recepcji jak mam taką sytuację.....

eej Ty ja mam paczke duphastonu 10 mg znaczy jeden listek to 20 tabletek... daj adres to Ci jutro wyśle poleconym piorytetem i będziesz na spokojnie do wizytyczekać - no jeśli chcesz :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855450 przez gosiak
Gabi śliczny maluszek :kiss: , aż się spłakałam troszkę :kiss: piękne imię :kiss:

Vika raczej nie można przerywać dupka...może uda się w aptece ubłagać jak Bella ;) a recepte doniesiesz ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855459 przez vika
Ferii dziękuję kochana :kiss: :kiss: :kiss: niech Ci PAN BÓG W DZIECIACH WYNAGRODZI :kiss: :kiss: :kiss:
kurczę ale zmniejszyć dawkę mogę z 2 tabletek na jedną ??? jeśli nie to wypróbuje chwyt z apteką ... :huh: bo lekarz to dopiero we wtorek lub w środę :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855460 przez ferritka
Vika, luz :blink:

nie znam się bo nie jestem lekarzem, ale jeśli zmniejszysz na 2 dni dawkę na 1 tab, a nie całkowicie odstawisz to chyba nie będzie aż tak strasznie....
tylko weekend kochana leżysz i pachniesz ( no dobra wiem, że u Ciebie to nie wykonalne ,ale przynajmniej spróbuj mieć weekend na mega lajcie ) :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855478 przez Anabelle
Vika lepiej nie zmieniać dawki, a na pewno nie odstawiać z dnia na dzień. Natychmiastowe odstawienie może wywołać krwawienie (tak dzisiaj mi powiedziała lekarka).
Ja bym poszła do apteki i powiedziała, że doniosę receptę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855480 przez martyna_89
Anabelle jak dzisiejsza beta i wizyta u lekarza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855488 przez Anabelle
Cóż, dzisiaj zwrot akcji.
Z pon na śr wzrost 20% więc nastawiłam się na próbę wywoływania poronienia samoistnego, a tu dzisiaj u ginekologa wyniki z rana. Wzrost z śr na pt 60,5%.
Wracam do luteiny, a w środę wizyta z usg i wszystko się wyjaśni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855495 przez anoda89
Vika ja bym poprosiła w aptece o jedno opakowanie a później doniesiesz receptę albo podjedź gdzieś prywatnie do lekarza i Ci wypiszę receptę. Takie skok progesteronu to chyba też nie za dobrze, nie znam się ale tak logicznie myśląc. Zadzwoń zapytaj się lekarza czy nic się nie stanie.

Anabelle fasolka zrobiła psikusa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855496 przez martyna_89
No to dobrze:) to juz sie nie moge doczekac srody:) ty dalej karmisz piersiaa? Jak czesto w ciagu dnia? I cykle mialas takie jak wczesniej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855498 przez Mała
Witam
Dziewczyny córa mi dorosła, pożegnaliśmy pampki w dzień, w końcu :lol: ale jestem z niej dumna :blush:

Anoda pewnie niech to sprawdzą, a kciuki trzymam żeby nic nie wymyślili :)

Gabi jejku jaki śliczny Oluś :kiss:

Monia no 10 tc ruchy, ale tak jak piszesz lepiej niekiedy przemilczeć. Ja w pierwszej po 20 tc, a z Olcią pamiętam jak dziś 15tc+4d gin mi nie chciał wierzyć :blush:

Anabella no to są wieści, dobrze będzie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855503 przez vika
Mała gratulacje dla Oli tez czekam na ten dzień z utęsknieniem ale ja to chyba jeszcze troszkę sobie poczekam :laugh:
kurczę ale mnie nastraszyłyście z tymi tabletkami ...no więc nie przerywam tylko będe brać a jutro lecę do apteki odstawić scenkę...przecież w końcu jedną receptę tam zostawilam to powinno być łatwiej o wyproszenie :unsure: :huh:
kurczę podkusilo mnie by iśc do nowego lekarza nie mam do niego nr nawet :ohmy:
jakoś tak nie pomyślałam bo na wizytę mnie zaprosił za dwa tyg i tak jakoś mi to spokojnie przeszło,że leki i tylko dwa tyg to szybko zleci nawet nie pomyślałam o nr telefonu ....tylko co to by bało skoro on przyjmuje dopiero we wtorek :unsure: do tego czasu zostanę prawie trzy dni be leków :ohmy:
dziewczyny a w razie W moge wziąć luteine ??? może szybciej udalo by mi się załatwić ......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl